reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Megan - mam nadzieje,ze wrocisz z wizyty spokojna i zadowolona, czekam na wiesci:tak:
Mondzi - bardzo sie ciesze, ze tak super wszystko wyszlo, no a stres? Chyba zawsze jest przed waznymi wydarzeniami:baffled: No z ta lekarka to rzeczywiscie nie bardzo, nie lubie takich lekarzy, :wściekła/y: :no:
Mamomisi - no to trzymam kciuki za przyszly tydzien:-)
Aletko - dziekuje:-)
 
reklama
Świetnie Lila, cieszę się razem z Tobą i życzę żeby to się stało od razu w maju:-) Wszystko dobrze sie skończyło i nie ma co martwić się na zapas, będzie dobrze:-)
 
Szkrabik, zdjęcia prześliczne!
Frotko, no paranoja, paranoja. Zobaczyliśmy dziś piękną działkę, nawet byliśmy skłonni kupić, mimo iż cena "zaporowa" dla nas... No to się okazało, że wczoraj już ktoś zarezerwował z innej agencji no i może przebijemy cenę :wściekła/y: Normalnie licytacja :wściekła/y: Nie stać nas :wściekła/y:
Czarnulko, życzę zdrówka dla Emilki!
Mamamisi, dzięki, że się odezwałaś :-) Ciekawe, czy Dzidzia weźmie pod uwagę Twoje z nią ustalenia :-D A tak szybkiego porodu zazdroszczę :szok: :cool2:
Mondzi, rozumiem Twoje rozczarowanie... Zastanów się w takim razie, czy na pewno chcesz zmieniać lekarkę? Może ta, która zna już Tymka i do jakiej chodziłaś jednak lepsza? Gratuluję tak udanej wizytacji!
Lila, bardzo się cieszę i trzymam kciuki za maj :tak: :-D To cudownie!
 
Lila, super wieści!!!!

Mondzi, gratuluję sukcesu z dyrektorką!

Wiolinko, a pytaliście sąsiadów w okolicy, gdzie chcielibyście mieszkać? Może to głupi pomysł, ale mój szwagier kupił działkę z domem, ale takim tylko do rozbiórki, rozwalili dom i stawiają od nowa. Z tego co wiem, to wcale to nie było jakoś drożej niż sama działka w tej okolicy, no bo dom w stanie nie do mieszkania. Może tak by się dało? I w ogóle po sobie wiem, że najlepiej informacje zdobywać "w terenie". Do agencji jakoś nie mam zaufania :baffled: .

Mamomisi, trzymam kciuki, coby dzidzia dostosowała się do wybranego terminu. Kurczę, to już tylko 13 dni!
 
Dziekuje Wam kochane, tylko mam jeszcze nadzieje,ze te plamienia sie skoncza calkiem,bo nie chce znow do niego z tym leciec, no ale skoro macica juz oki to chyba skonczyc sie powinny, co??:confused: Tylko kiedy?:baffled:
 
Hejkum!
No czytam tu same świetne wiadomości!!!
Lila, baaaardzo się cieszę, że lekarz tak Cię podniósł na duchu i dał tzw. zielone światło na maj!!! Trzymam kciuki, żeby wszystko toczyło się tak jak sobie zaplanujecie!!! A który to był w końcu lekarz, bo już się trochę zgubiłam... ;-)
szkrabikowski, dzięki za zdjęciowego maila! BOSKIE foty :tak:
wiolinko, widzę, że zmagacie się z dylematami mieszkaniowymi :baffled: Nie zazdroszczę. Ceny są faktycznie dołujące. W Poznaniu cena m2 mieszkań na rynku pierwotnym wynosi ok. 6-7 tys., a m2 ziemi w dobrej lokalizacji ok. 200 zł. My czekamy aż uwłaszczą TBSy, a "po dordze" chcemy kupić małe mieszkanko na wynajem, tak żeby kaska z wynajmu spłacała kredyt wzięty na mieszkanie. Mamy już coś na oku, ale o tym napisze jak się wyklaruje ;)

Wybaczcie, ale mimo, że nadrabiałam systematycznie to nic więcej nie pamiętam.
Mam nadzieję, że zdrówko Wam dopisuje (i Waszym rodzinkom też).
U nas jest ok.
Mary jakoś gwałtownie wyskoczyła do góry i rozmiar 86 stał się katastroficznie za mały :szok: W efekcie musiałam zakupić pannicy kilka par rajstop, piżamę. Reszta ciuchów była u nas odrobinę większa, więc z tym nie jest źle.
Poza tym wszystko po staremu :laugh2:
 
I jeszcze jako, że dawno nie oglądałyscie mojej ślicznej córeczki:

...

Przy zmniejszaniu rozmiaru trochę zmasakrowało zdjęcia, ale i tak widać, że śliczne jesteśmy i nie ma to tamto :-D
 
No i gdzie ta Megan??No gdzie sie pytam??!!Juz sie zaczynam denerwowac, ciekawe co po wizycie,zagladam i zagladam,a tu echo, Megan hop,hop!!

Easy - haha wyrosla Ci panna mowisz??:tak: Dzieki, tez sie ciesze,byleby plamienia jeszcze zniknely calkiem!! To ten gin od Mikiego;-) Ba! Sliczne to malo, cudne!!:-) Ale usta Twoja panna ma zabojcze, super! :tak: Sliczna dziewczynka!
 
reklama
Do góry