reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Rozkicanego zająca, uśmiechów bez końca.
Wody w butach i w koszyku -jajek smacznych i bez liku.
Babki dorodnej i smakowitej i niech te święta
będą nadzwyczaj obfite!

Beata z mężem i Mateuszkiem
 
reklama
zajacmn1.jpg
WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!
rodzinnych, radosnych i prawdziwie szczęśliwych życzą Wam
Mag z Mają

 
Dziekuje slicznie za zyczonka!

I ja Wam zycze zdrowych,wesolych, szczesliwych swiat, zeby przyniosly radosc dnia codziennego!!

Ps. dzis dowiedzialam sie,ze dziewczyna, ktora miala pusty pecherzyk tez w grudniu, ktora jakis czas temu przyjechala do mnie, z ktora poznalysmy sie na innym forum, ktora zrobila dzis test i ma wspanialy prezent na swieta, znow jest w ciazy. Ma termin na grudzien. 4 miesiace po poronieniu. Jak fajnie. Tez bym juz chciala i tez juz bym mogla sie starac, gdyby nie spaprali mi zabiegu, gdyby nie krwawienia :-( Jakos tak nie moge przestac o tym myslec, ech...

Buzka!
 
Ciepłych, pełnych radosnej nadziei świąt Zmartwychwstania Pańskiego,
a także kolorowych spotkań z budzącą sie do życia przyroda!!!!!!!

życzy Ania, Krzysiu, Piotrus i Iga !!!!
 
geddes110.jpg


Hej kochane Czerwcówki,
W Święta Wielkiej Nocy życzymy Wam głębokiego wiosennego oddechu, czasu dla siebie i bliskich Wam osób, chwili wspólnej refleksji nad istotą tych Świąt, a poza tym radości, radości, radości w ciepłych promieniach wiosennego słońca.
Justyna&Co.

 
Lila - 4 miesiące to krótki czas. Wierzę, ze u Twojej znajomej wszystko będzie ok, ale Ty poczekaj spokojnie. Niech się wszystko dobrze wyreguluje. Wiem coś o tym....cierpliwość się opłaci:tak:
 
KOCHANE, NIEZAPOMNIANE CZERWCÓWECZKI Z DZIECIACZKAMI ŻYCZĘ WAM
WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE, DUŻO ZDROWIA I SPEŁNIENIA MARZEŃ


Annka1974 z Bartusiem
 
Hejka!!

Jak Wam mijaja swieta??widze,ze bardzo swiatecznie,bo Was tutaj w ogole nie ma:tak:

Wczoraj po sniadaniu bylismy u Arka mamy, potem u mojej siostry. Dzis rano lalismy sie z Mikim woda, ale byla radosc:-D A teraz idziemy na spacerek!
Jestem obzarta :wściekła/y:, ale serniczek my wyszedl rewelka ;-)

Buzka!
 
reklama
Do góry