reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Szymkowi i Tymkowi wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze z okazji urodzinek!!!!!!!:-)

Evik Jeju, no okropna przygoda, mam nadzieje, że Hania szybko dojdzie do siebie, a ty dbaj o maleństwo i siebie!
 
reklama
Eviku współczuję:-( ależ musiałaś się najeść strachu! ucałuj Hanię!!!


Dla Tymka i Szymka wszystkiego co najlepsze!!!:tak:
 
No i nie napisałam najwazniejszego ze i na ślub i na ognisko nie idę z mężem :laugh2::szok::szok::szok: a z kolegą z pracy jako "delegacja" :-p

noooo to teraz rozumiem, dlaczego nie chcesz pokazać nam tej bluzki, he, he...
:-p


lila, no co ty, babko, przeca że to ja we własnej osobie na tych fotach. włosy mi trochę "sciemniały" i urosły, no i okulary jakieś pół roku temu zmieniłam na "mniej wyraziste"... ale to cały czas ta sama ja.:tak:
 
mad- zdjęcie bluzki poszło na meila :)

A i miałam pisać zeby nie było za pięknie to dzisiaj była kupa w gacie :wściekła/y:
 
Mad - jak to sie mowi??ze jak sie kogos nie pozna to bedzie bogaty??:tak: no a wiec nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. Buziak ogromny:tak:


Eviku i jeszcze tu i raz jeszcze wspolczucia dla Haneczki, zdrowka dla niej,a dla Ciebie cierpliwosci i wytrzymalosci. Dacie rade,bo musicie!!Trzymajcie sie!
Agast, no pokaz bluzke mnie tez, tso??:zawstydzona/y:
Mondzi,a Ty torta:zawstydzona/y:

I juz dzisiaj,bo rano szkola, a potem impreza skladam zyczonka na jutroDLA TYMKA SZKRABIKA[/DUZO SZCZESCIA I MILOSCI, ZEBYS BYL WSPANIALYM STARSZYM BRATEM, PRZESYLAM Z RODZINKA MOC USCISKOW!!!
 
Dla Szymka Biesy,Tymka Mondzi oraz Tymcia Szkrabika,wszystkiego najlepszego oraz duuużo zdrówka życzą Wiki i Emilka z mamą :-)
138.jpg
 
hejka
a ja znow z pracy...:wściekła/y:przesyłam

najserdeczniejsze życzenia dla Tymusia Szkrabikowego - samych słodkości , uśmiechu na buzce kazdego dnia - pociechy z rodzicow ;) i rodzenstwa :))))) zycza Biesy 2 :*

dla Hani Evik i Tymcia Mondzi zdrówka zyczę :*

 
Ja pierdziuuuu... nasze dzieci kończą dwa latka :szok::tak:

Wszystkim małym Jubilatom - Szymkowi i dwóm Tymkom - życzę duuuużo radości na następny rok, zdrówka oraz wszystkiego co najlepsze!!!
 
reklama
DLA TYMKA SZKRABIKA WSZYTSKIEGO CO NAJMILSZE I NAJKOLOROWSZE ZDRÓWKA I RADOŚCI Z DZIECIŃSTWA
ŻYCZĄ:
JUNONKA I OLIWIA


dziękuję za wszystkie śliczne:tak: fotki jakie otrzymuję na maila
pozdrawiam wszystkie mamy i dzieciaczki
 
Do góry