reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Wszystkiego wesołego, uśmiechniętego i radosnego z okazji drugich urodzinek - Szymonkowi i Tymciowi życzy Wojtek z mamą, rzecz jasna.

Mondzi, przykro mi, że Tymek chory :( Oby szybko wracał do zdrowia!

Idę po małego rozrabiakę.
 
reklama
Dzien dobry!!

Ee tam Biesy:zawstydzona/y::zawstydzona/y:


DLA TYMOTEUSZKA MONDZI!!WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, DUZO ZDROWKA (teraz szczegolnie!!!), SZCZESCIA, MILOSCI OD BLISKICH, USMIECHNIETEJ BUZI - W DNIU TWOICH SLONECZKO DRUGICH URODZINEK - zyczymy MY:-)

Mondzi ucaluj Tymka ode mnie, akurat teraz musiala sie przyczepic ta angina:-(Ja dopiero to przerabialam. Mikowi poprawilo sie po 2 zastrzykach, czyli juz na drugi dzien po poludniu bylo o wiele lepiej, ale on na poczatku bral zastrzyki. Tymek tez ma zastrzyki??Zawsze jak Tymus ma swoje swieto to sobie przypominam Twoja ciaze i ta walke, patrzac na Tymka, do glowy przychodzi mysl, ze to byl cud, no tak mam i juz:tak: Ucaluj go ode mnie!!Zdrowka zycze!
Beatusku, nie szczepilam wiec nie moge pomoc.
 
Dla Szymka Biesy i Tymka Mondzi wszystkiego najlepszego z okazji DRUGICH urodzin!!!!! Sto lat sto lat...........
2.gif

Mondzi dużo zdrówka dla Tymka!Niefajnie, że akurat teraz gdy impra miała byc Wam się rozchorował ale...co się odwlecze to nie uciecze. Będziecie najwyżej świętować w przyszłym tygodniu.
 
Hej,
przepraszam, ze sie nie odniose do Wasych postów, ale korzystając z chwilki pragnę złożyc najserdzeczniejsze życzenia wszystkim swietującym dziciaczkom z okazji ich 2 urodzinek.

Nie mam czasu na pisanie bo mała spadła w srodę na placu zabaw i ma potłuczony kręgosłup i złamany obojczyk. Mała bida nacierpiała okrutnie, i myśle ze środa była najgorszym dniem mojego życia. Dzis mała próbuje juz powoli siadać i wykazuje odrobine chęci do psocenia więc poprawa jest i to wyraźna. Najgorsze, że wszystko tylko mama moze przy niej robić (a ja mam sie oszczędzać) i najgorzej że nie chodzi i tylko mama może ją nosić. Buziaki.
 
W imieniu Synka dziękuję za życzenia.

Evik
, trzymajcie się! Mam nadzieję, że Hania szybko da Ci się oszczędzać. No i ja bym jednak wymagała od Tymka zrozumienia sytuacji, że mama nie może, nawet w tak skrajnej i trudnej sytuacji (nadrabiając miłością w sytuacjach nie wymagających podnoszenia). Ale wiesz, ja patrzę przez pryzmat mojej ciąży i świadomości zagrożenia, od której nie mogę się uwolnić.

Lila, ano cud i to jaki cudowny :-) Ja cały czas żyję z tą świadomością, że mogłam Tymcia nie mieć...

Mongea, co do porównywania, to mowa jest podstawową umiejętnością,w której rówieśnicy Tymka wyprzedzają. Jasne, że chciałabym, żeby przemówił ludzkim głosem, ale to że nie przemawia bynajmniej nie jest dla mnie argumentem za tym, że jest jakiś nie teges. Widzę na co dzień masę rzeczy, w których Tymek wyprzedza nawet dzieci o rok starsze i to, w czym jest dobry, staram się w nim rozwijać. Czekam jednak na dzień, w którym Tymek powie nam, co o tym wszystkim myśli :-p

Idę kończyć torcika. Miałam nie robić, ale jakoś nie przemawia do mnie fakt, że te które zrobię na imprezki za tydzień, miałby wystarczyć. W końcu nikt nie powinien obchodzić urodzin bez tortu. Tymcio się wyśpi i będziemy dmuchać :-p
 
evik, kurczę, nawet spokojnie nie mogę o tym myśleć. no bidna hania. wyobrażam sobie twój stres. ale nie ma bata - na wypadk gdybyś jednak to przeczytała: chyba koniecznie musisz wdrożyć kogoś do pomocy. wspominałaś kiedyś o babci, że ona mogłaby. nie chcę za bardzo wnikać, ale chyba teraz...powinna, prawda? dla waszego wszystkich wspólnego dobra. trzymajcie się.

mondzi, przede wszystkim dużo zdrowia dla soleniznta. niech wam się nadal tak dzielnie sprawuje jak dotąd. wszystkiego dobrego!! pociesz synka, że lato długie i upalne się szykuje, jeszcze zdąży nacieszyć się wszystkimi ogórdkowymi prezentami.
 
Tymusiu i Szymusiu z okazji drugich urodzinek życzymy Wam duużo zdrówka, usmiechniętych rodziców i pięknych zabawek!!!

Evik- aż mnie dreszcz przeszedł jak przeczytałam co się stało :sick::sick: Moc uścisków dla Haneczki i dużo siły dla Ciebie :eek:

Mondzi- no choroba niestety nie wybiera :wściekła/y: Jeszcze raz duzo zdrówka dla Tymka! Antybiotyk na sczeście szybko pomaga w takiej sytuacji. Buziaki.

Beatusku- no ja myslę kochana ze nie ma innej możliwości i na pewno sie spotkamy i to na dłuzej :) Przypomnij kto to sie ostatnio spóżźnił przez co spotkanie było krótsze o godzinę :rofl2:

Asioczku- Maja śliczności!

A ja jutro idę na ślub koleżanki z pracy a wieczorem na ognisko- wesele i z tej okazji kupiłam sobie piękną aczkolwiek dramatycznie drogą bluzkę i moralniak mnie męczy :baffled:



 
oj, tam, agast, bez przesadyzmu. na pewno jest piękna. (sukienka? bluzka? spódnica?)
najlepiej pyknij jakąś fotkę.:tak:
 
reklama
Bluzka, bluzka tak to upał. Ale wiesz, ze to ze mi sie podoba to nie znaczy ze Tobie tez bedzie :)
No i nie napisałam najwazniejszego ze i na ślub i na ognisko nie idę z mężem :laugh2::szok::szok::szok: a z kolegą z pracy jako "delegacja" :-p
 
Do góry