reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

MagW - Gratulacje:-):-):-)
Beatko - Tobie gratuluję sukcesów w pracy i powodzenia życzę w walce z wstrętnymi choróbskami
mad - my w promieniu 2 km też mamy chyba z 8 przedszkoli, ale wiesz są lepsze i lepsiejsze;-)wyścig szczurów od przedszkola....;-) ciekawe czy się dostaniemy do tego , o którym wieść gminna niesie, że jest najlepsiejsze:-D:confused:w maju się dowiemy.
 
reklama
mag, wielgachne gra-tu-la-cje!!
czuję się naprawdę wyróżniona, że dowiadujemy się o TYM tak szybko. co prawda topnieje klub mamusiek pojedynczych, ale co tam... chyba ci wybaczę:-D.

mamomisiów, trzymam kciuki co by to było to najlepsiejsze. pamiętam, że ty niezbyt czule wspominasz swoje własne przedszkole. czas przełamać tę złą rodzinną passę. nawiasem mówiąc, olka trafi do przedszkola, które trzydzieści lat temu kończył jej tatuś.obecnie, jedno z bardziej obleganych. cóż, zobaczymy...
 
MagW, gratulacje!!!

Mad, czy Ola nie będzie przypadkiem chodziła do "mojego" przedszkola? Ja sobie trochę pluję w brodę, ze mieszkamy tu, gdzie mieszkamy :( Zobaczymy, co dalej - najwyzej Wojtuś zostanie w prywatnym chociaż z różnych powodów wolałabym go przenieśc.

I powodzenia w pracy!
 
MagW - wielkie , ogromniaste gratulacje !!! ależ się cieszę :tak:
no i Maja wreszcie będzie miała Gucia :-D

mamomisów - podziwiam tak napiety grafik i Twoje mozliwosci :tak:Caluski dla Tomaszka :* a Emilka z cała pewnoscia jeszcze nie raz zadziwi Cie swoja towarzyska dusza(chyba po mamusi cos odziedziczyla?:-D;-))
Beatko - wytrwalosci w walce z chorobskami zycze i jednoczesnie gratuluje awansu i podwyzki !

przepraszam ale juz uciekam
popisze jutro z pracy:-D
oby
pa
 
Bry wieczór :)

Colletta, chyba jest więcej za szczepieniem p-ko pneumo. Ja już Tymka zaszczepilam, Amelkę w październiku planuję, a Natiego kiedy skończy 2 latka. Wtedy 1 dawka wystarczy.

Mamomisi, dzieci to mają wyczucie, no nie? ;-)
A dom bez Nich naprawdę pusty jakiś...

Biesy, fotki prześliczne!

Agast, współczuję laktacyjnego kłopotu. Mam nadzieję, że niedługo będzie to tylko niemiłym wspomnieniem.

MagW, cieszę się, że Maja ma zapewnione miejsce w przedszkolu. My musimy jeszcze trochę poczekać na wyniki, niestety.
Fotki śliczne! Anegdotki mnie rozbawiły strasznie :)
O raju, dzidziusia znowu będziesz miała, ale czad! Gratki, babolku :-)

Evik, przynajmniej masz jasną sytuację. Ja mam aktualnie takie zmiany w życiu, że sama nie wiem co dalej będzie ze mną. Praca czy dom? Nie mam pojęcia!

Mad, z wojażami to tak: za kółkiem tata (nie żeby jakaś dyskryminacja czy cuś, ino tatusiek ma pupsko większe, o czym za chwilkę), obok Niego Nati (poduszka powietrzna wyłączona of kors), z tyłu po bokach pozostałe Małe, a w środku, ściśnięta do granic możliwości i wytrzymałości, jeszcze nie do końca chuda, ale nadal nie dorównująca tatusiowi gabarytami, ja ;-)
Całkiem interesująco prezentują się również nasze spacerki: Nati z tyłu wózka podwójnego, Amelka z przodu, Tymek za raczkę albo sam trzyma wózek i idzie. Czasami zwiewa ;-)
W niedzielę był hurtowy spacer, na którym: tatuś dostał wózek podwójny, a że chłopina nie przyzwyczajony do spacerków to Tymka posadził z tyłu, a Amelkę z przodu. Trzeba było odwrotnie, to by nie miał takich szaleństw jakie miał :-D Ja dostałam pojedynczy z Natim w środku, ale potem i tak się pomieszało: tatuś z Tymkiem za rączkę prowadził wózek podwójny (pusty), a ja z Natim w pojedynczym prowadziłam Amelkę za rączkę :-D

Właśnie usmażyłam, po czym dopiekłam, pstrąga. Hm. To mój pierwszy raz. Zobaczymy co tatusiek powie...

No to... dzień dobry! :-D
 
Mag Moje gratulacje!!!!! Super wiadomość!:-D

Maja wyrosła, śliczna z niej panna!
Szkrabiku Jestes prawdziwa matka polką, świetnie sobie radzisz!

CO do przedszkoli, to u nas wyniki dopiero 25 kwietnia, bo nabór trwa jeszcze do 21 kwietnia, ciekawe jak to będzie...
 
Hej kochaniutkie :-)

wpadłam się pochwalić że przyjeli moją Wikusię do przedszkola :-) Ale się cieszę ;-) Buziaczki do puźniej ;-)

MagW Jejka ale fajniutko :-) WIELKIE GRATULACJE KOCHANA!

papa
 
reklama
Do góry