reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

No tak, jak mnie nie ma to produkujecie po 7 stron dziennie, a jak jestem i mam czas na popisanie to tutaj pustki.
Oj nieładnie.....

Easy jest weekend. Gdzie się podziewasz?

Szkrabiku ? No tak, ale Ty powinnaś się oszczędzać, więc jesteś usprawiedliwiona.

To uciekam bo gadanie do siebie to podobno choroba starszych ludzi.  ;)
 
reklama
Paula, ;D, jestem ;) podczytuję.
Byliśmy oglądać spacerówki. Ostatecznie padło na Chicco Ct 0.4. Muszę się teraz zabrać za sprzedaż Fokusa i jak tylko sprzedam to kupujemy Chicco.
 
Shirleyko - kolacja we dwoje...kiedy znowu bedzie moglo miec to miejsce...Ech...marzenia ;D
Easy - haha,ale i tak prezent kupic musi,bo w walentynki mam imieniny ;D Chociaz nie wiem dlaczego,bo ja nie Lilana,a Lilia,ale ja sa to sa i juz,ponoc wtedy mnie chrzcili i to dlatego hehe ;D Fajne przyslowie!!
Aletko - zdrowka dla czosnkowej panienki!!
Paula - znalazlam w koncu jaglana kasze, w warzywniaczku taki skromnym ;D
Anka - no co Ty??Mowisz,ze do mnie podobny??Naprawde???Malo kto tak mowi,ze do mnie ::) Weic dzieki,dzieki,dzieki ;D
Tilli, Beatko - przytulam!!

A ja dzis na obiad mojemu syneczkowi zrobilam:
- ziemniaczki z jogurcikiem naturalnym,bez jogurtu tez mozna, pogniecione widelcem
- marchewka z groszkiem i maselkiem pognieciona widelcem
- miesko z indyczka ugotowane,podziubane

Ale jadl ;D Dwa razy sie tylko zakrztusil,a jak fajnie to wygladalao na malutkim talerzyku,jak prawdziwy obiadek ;D

A wczoraj na deser zrobilam ryz z polewa malinowo - jagodowa ;D Ale wcinal ;D Dodalam jogurtu(ale nie trzeba dla alergikow),troche soku do smaku, ale wczoraj zmielilam wszystko razem, nastepnym razem podziubie widelcem ;D
 
Lila widzę, że kombinujesz z jedzonkiem dla Mikiego. Prawda, że tak fajnie? ;)
Ja też widzę że Miki do Ciebie podobny, w końcu to też Twój syn.

Easy no!
Widzę, że plany wózkowe niedługo będą w fazie realizacji. My jeszcze chwilę zaczekamy z zakupem spacerówki. Najpierw fotelik.

No nic zmykam kąpać, dać kolacyjkę, położyć spać i może tu jeszcze dzisiaj zajrzę.
 
Witam w sobotni wieczór, małżonek pojechał na nocke, mały śpi a ja sobie troszkę buszuje po necie. A oto mój mały już w klatce ;D

 
Annka Bartek śliczny!!! I widać, że "w niewoli" mimo wszystko mu się podoba ;)
Magdulku waga wózka 9 kg.
Lila no nieźle się kulinarnie rozkręciłaś ;D
Paula no nas też czeka fotelik ::) Choćby z tego powodu, że dotychczasowy chcemy sprzedać z wózkiem w komplecie...
 
Aletko dzięki za zdjęcia! widzać, że dziewczynki są już zaprzyjaźnione ze sobą :) i nawet są troche do siebie podobne. Pewnie dlatego, że obie niebieskookie blondyneczki!!! urocze panienki!

Nas tez czeka zakup spacerówki i fotelika ::) ja myslałam o Graco Aerosport. Czy któraś ma taki wózek???
a może mogłybyście polecić jakis inny? chciałabym zeby był lekki, z budą, regulowaną rączką ech ale mam wymagania... no i cenowo rzecz jasna przystępny :)
 
Uuuuu,faktycznie coś puściuchno tu dzisiaj ::)

Aletko w życiu bym nie wpadła żeby tak zaczosnkować choraska :laugh: Sama uwielbiam wszystko z czosnkiem i nie żałuję go w jedzeniu,ale takiemu maluchowiu to bym nie pomyślała. I że jeszcze bidulka wszamała ten twój "wynalazek" 8) Trzymam kciuki żeby ta kuracja w 100% się powiodła.

Beatko przytulam i współczuję Matiemu..Mój znowu ma wysypkę skazową po podaniu np oliwy z oliwek i masła osełkowego :-[ Więc jak narazie omijam te rzeczy z daleka i do obiadków nie dodaje tych składników. Trudno,mówi się.

Anka widzę że Bartuś uziemiony,ale zadowolny z nowego lokum ;)

Easy ja też przymierzam sie do spacerówki Chicco,jak narazie, ale do modelu Ponee XS,mam o nim bardzo dobrą opinię bo kilka moich koleżanek ma takie modele,tylko z poprzedniego roku. Sa bardzo fajne,ale przede wszystkim lekkie tylko 5,5 kg!. Mój dotychczasowy wózior ma ok 20 kilo więc baaardzo doceniam teraz wagę bryki ;) Ale że kupic mam zamiar na wakacje więc mój wybór może jeszcze kilka razy ulec zmianie(wiadomo kobieta ;D) A to zdjęcie takiej spacerówy:
big0im.gif
 
reklama
PaulaC i Easy i ja mam w zamiarze zakup nowego fotelika dla Mikołaja bo z obecnego wystaja już mu nóżki :) Mam tylko dylemat czy kupic taki od 0-18 kg czy do 36kg ::) Ten co mam teraz jest maxi cosi i nawet fajny jest,ale nowy taki jest za drogi dla mnie więc,muszę pokombinować i ustrzelić coś w przystępnej cenie. Zastanawiam się nad takim,Ramatti Venus,ma bardzo dobre opinie,atesty,rozkłada się itp. Cena też niezła - 280 zeta.
832078487zy.jpg
 
Do góry