reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Lila, masz jeszcze mamę! Czytałaś "Pollyannę"? Jeśli nie - przeczytaj koniecznie! ;)

Agast, moim zdaniem to żaden wstyd, bo swego czasu też się z ekonometrią męczyłam, więc wiem o czym mowa 8) Ten przedmiot nie za bardzo pasuje do mojej rzeczywistości (czytaj: kompletnie do niczego się nie przyda), a żeby to zaliczyć trzeba się nieźle namęczyć...
 
reklama
szkrabiku, nie przesadzaj z tym optymizmem ;D w moim przypadku ;) Choć szczerze mówiąc uważam, że nic innego nam nie pozostaje... i tak będzie co ma być ;D Czyli będzie DOBRZE!!!

Żelazko mnie woła... grrr...
 
STO LAT STO LAT DLA PIOTRUSIA.
W tym wspaniałym dniu - duzo radości, zdrówka na codzień, uśmiechu na twarzy i samych miękkich ladowań na pupie
 
Wszystkiego naj naj dla Piotrusia!!!


Szkrabiku zdjęcia rewelacyjne!!! ale sie działo!!! A Ty z Amelką wyglądacie ślicznie!

A co do optymizmu to w głębi duszy wiem, że wszystko bedzie dobrze ale też często dopadają mnie doły i wtedy wszystko widzę w czarnych barwach. Nie lubie tego w sobie  :mad:
Musze sie zaopatrzyc w "Pollyanne" bo nie czytałam :-[
 
Agast, ani się obejrzysz, a będziesz magistrem i droga do brzuszka będzie wolna ;) A czasami zdarza się, że brzuszek pojawia się nieco wcześniej... ;D ;) Amelka w rzeczy samej już duża, coraz więcej miejsca razem zajmujemy :D

Magdulku, dziękujemy bardzo :D Oj działo się, działo, dzieciaczki zaaferowane sobą i zabawkami, czasami dorośli musieli interweniować :D Tymek na przykład miał czołówkę z kuzynką, z kolei jedna z dziewczynek (2-letnia) skoczyła na główkę z ostatniego stopnia naszych schodów i był ryk nieziemski... w dodatku mój małżyk wynalazł świetny sposób na zajęcie dzieci: jedno z dzieci siadało w Hipku-pchaczu, a drugie je pchało. Tymkowi udało się i pchać i jechać. Świetna zabawa, a dzieci z radości śmiały się w głos :D Co do książki, to wiesz, ekhm, ja bym jej szukała w wypożyczalni dla dzieci... ;D

Easy, i tak trzymaj!!! Dzielna jesteś z tym prasowaniem. Ja prasuję dopiero przed założeniem... gdyby mi ktoś kazał całą furę rzeczy prasować to bym się chyba wściekła  :-[
 
Szkrabiku musze to przeczytac. To tytul tak??A kto to napisal??

A co do przedmiotow, ktore nigdy do niczego sie nie przydadza to tez mam juz kilka takich za soba,a auktualnie 2 ::) I ciezkie, oj ciezkie ::)

O zdjecia jakies przyszly, ide ogladac!!

Easy - tez prasuje jak Szkrabik!!
 
Evik - czy ja gratulowalam Ci tych pieknych, pierwszych kroczkow Hani??Jesli nie to robie to teraz!!Super!!
Szkrabiku - foty cudne!!!!!!Synek do schrupania!!Tort boski!!!A Ty slicznie wygladasz!!!I chate masz cudna, szkoda,ze tak malo ja widac :)
 
reklama
A ja prasuję jak mi się chce... a dziś wyszło że jednak mi się nie chce ;) no i prasowanie czeka... ;D Za to serial sobie na AXN obejrzałam! O!

szkrabiku czy do mnie też fotki wysyłałaś? Bo nic nie mam :( i nie wiem czy to skrzynka mi się spipczyła, czy za mało ogólnie miejsca na dysku... ::)
Lila miałam Ci już wcześniej pisać, że gupio z tą szkołą... Ale sądzę, że tyle już przeszłaś, że zaciśniesz swoją śliczną szczękę i pójdziesz dalej!!! Kto jak nie Ty, nie??!!??

Jutro wybieramy się z Mary na odczyt blizny. Przy okazji zmierzę i zważę tą małą Bestyjkę.

Czy już pisałam, że jutro i pojutrze mam urlop??? MAAAAM!!! Pewnie ostatni przed wrześniem...
 
Do góry