reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Beatusku zapomniałam Ci napisać jak się cieszę, że Igorek jest zdrowy i wszystkie badania dobrze wyszły.

Beatko to cierpliwie czekam na Wasze zdjątka w ciuchci.  :)

Szkrabiku mam nadzieję, że kabelek już się znalazł. Czekamy na fotki.

Dziękujemy za gratki i pocieszki.  :-*
Wczoraj się popłakałam dlatego, że okres karmienia piersią był pięknym okresem w moim życiu i dlatego, że zdałam sobie sprawę z tego, że Szymek to już nie noworodek ciągle cycający, ale duży chłopczyk, który wie czego chce. Wzruszyłam się.
Cieszę się że to on podjął tę decyzję bo mnie na pewno byłoby trudniej.
Macie rację- nic tylko się cieszyć, że nastąpiło to tak łagodnie i bez żadnych scen.
No i że się przyzwyczaję. Chyba już się przyzwyczajam.  ;)
 
reklama
megan, o, jak szkoda, że nie było mnie jak pytałaś o biszkopt. jestem raczej mało uzdolniona kulinarnie, ale biszkopty wychodzą mi akurat  8) pyszne.  8) ale co ja tam o biszkoptach:

sto lat dla piotrusia!! i soczysty  :-* całusek :-* od olki dla przystojniaka o zabójczym, diabolicznym śmiechu :laugh: ;)

Colletta pisze:
z nudów przeczytałam streszczenia wszystkich odcinków emitowanych w Polsce dwóch częsci "Gotowe Na wszystko"

;D  ;D
nie znam filmu, ale za to znam świetnie ten stan, kiedy człowiek robi różne dziiiiwne rzeczy zaskoczony nagłym czasowym bonusem.

beatko, fajniutki basenik i cena ten fajna. chyba spapugujemy.  :D


frotko, bo ciągle zapominam: spacerówka (lekka) jest?

mondzi, no sam popatrz, jak to jest: ja kwiatka z okazji dnia matki nie dostalam wcale: ani dwóch ani jednego. pewnie byłoby mi miło, gdyby "ktoś" o tym jednak pomyślał. no ale nie pomyślał. i biorąc pod uwagę, że  - co przyznałam - jeszcze sama nie poczuwam się jakoś do tego święta, nie mogę (nie powinnam ::) ?) pewnie mieć o taki stan rzeczy do "nikogo" pretensji.

a kwiatek-zasmarkaniec zaczął w ciągu ostatnich kilku dni nie na żarty zasuwać po całym domu. co i rusz klapnie sobie na pupę, a jakże, ale i tak rwie się do tego samodzielnego chodzenia. dzisiaj wypuściłam ją rano z łóżka, a ta mała szelma jakby nigdy nic potuptała sobie niespiesznie ale prosto do drugiego pokoju obudzić tatusia.

 
:) Bardzo dziękujemy za wszelkie życzenia!!! Jesteście kochane!

A ja właśnie jadę rodzić  ;D Tak więc wpadnę wieczorkiem, juz po  ;)
 
4_795_3843.jpg
Wszystkiego Najlepszego Dla PIotrusia W Dniu Jego Pierwszych Urodzin!!!!!
 
Dzień Dobry :)
A ja już po prasowaniu 8) ;D
Ale dzień niezbyt fajny.Nie wiem czy się odważyć iśc dziś na jakiś spacer,co chwilę pada,wieje jak w Indonezji aż mi parapety latają :mad: ,teraz niby słoneczko,ale kto to wie co za chwilę będzie...
A dziecko na spacer iść chce : Dadada ...  :laugh: non stop
A wczoraj pytam :idziesz na spacerek a Karolince wyszło: idę ,no to my karp,ale drugi raz nie powtórzyła
Choć w sumie teraz dziwne słówka jej wychodzą .

Gratulujemy chodzącym dzieciom!!!!!! :)
Paula Szymkowi gratulujemy pierwszego ząbka :) :)
Emilka i fotki z Roczku super,a Tort na pierwszy rzut oka smakowity :p :p
Szkrabiku znajdź kabelek ;) :)
Czarnulko dbaj o siebie i Dzidzię i ze sprzątaniem i porzadkami nie przesadzaj...nie uciekną ;)
 
DLA MAŁYCH WYJATKOWYCH ROCZNYCH SOLENIZANTÓW :TYMKA MONDZI ,TYMKA SZKRABIKA, EMILKI ORAZ PIOTRUSIA WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE NA SWIECIE ISTNIEJE,SAMYCH BEZTROSKICH CHWIL I POPROSTU WSZYTSKIEGO NAJWSPANIALSZEGO I NAJLLEPSZEGO.CAŁUJĘ WAS W MAŁE BUZIOLKI SKŁADAJAC ŻYCZENIA.OLIWKA Z MAMĄ :-*
 
No nie mogę z mojego dziecięcia. Drzemki dzisiaj ani ani, myślę sobie - ale twardziel. No i przed chwilką poszliśmy się przewinąć, a tu mój mały twardziel odlatuje na przewijaku... minął moment i śpi ;D Wzięłam Go na ręce i przeniosłam do łóżeczka, a tu po drodze moje małe wydaje jakieś śmiechowe dźwięki przez sen... musiałam się powstrzymywać przed głośnym rżeniem, ale i tak brzuch mi skakał ;D

Natko, ja też miewam napady paniki. Nie jestem żadna idealna ;) Ale staram się z życia garściami czerpać i to mi daje wielką radochę :D No i uważam, że największą optymistką na tym forum jest Easy, za co zresztą szalenie Ją podziwiam  8)

Lila, no Miki to po pierwsze. A tak poza tym to: masz gdzie mieszkać, masz fajnego faceta, możesz studiować (nie każdemu to dane), wiesz mniej więcej co chcesz robić (a jeśli wie się czego na pewno się nie chce robić to już połowa sukcesu :p), a do tego jesteś płodna i możesz mieć więcej dzieci - rodzeństwa dla Mikiego. To naprawdę wielki dar i powód do radości :D

Colletta, łatwo Ci się mówi, cffaniaczku :p Mam znaleźć kabelek w mieszkaniu, w którym jeszcze nie ma wszystkich mebli i gdzie rzucam rzeczy gdzie popadnie, a potem szukam jak jakaś pokręcona ;D

Junonko, dzięki wielkie za życzonka :)

Kabelka niestety niet, ale małżyk inny sposób znalazł i właśnie kombinuje :D
 
Mad - gratki chodzenia!!
Szkrabiku - no w sumie masz racje!!Co do studiowania to moge,ale dzieki temu,ze mam rente po ojcu,cos za cos :(
Natko - :)
Paula - no i bardzo dobrze :)
 
reklama
Witajcie!

Przede wszystkim moc najserdeczniejszych zyczen dla Emilki i Piotrusie. Rośnijcie zdrowo!!! 100 lat!!!

Mamomisi- normalnie łezka w oku się kręci jak się czyta opis porodu, ale ja wogóle ostatnio jakaś płaczliwa bardziej jestem niż kiedys...

Szkrabiku- bardzo sie ciesze ze imprezka sie udała i z niecierpliwością czekam na zdjęcia.

Lila- no lipa troche z ą różnicą programową :mad: I jaki los przekorny. Ja wiedziałam ze bede miała roznice i wspaniałomyślna pani dziekan mi ją darowała, a u Ciebie odwrotnie... ech Dasz rade, nie ma innego wyjscia. Bede trzymała kciuki. Ja za to mam jeden taki przedmiot ( ekonometria) z kórego kompletnie nic nie rozumiem. Normalnie mam wrazenie jak bym sie chinskiego uczyła ::) Poszłam 2 razy na wykład ale uznałam ze to strata czasu bo i tak nic nie kumam ::) Za miesiąc mam z tego egzamin i jak nigdy po prostu liczę ze od kogoś ściągnę. Wstyd się przyznać ale tak właśnie jest :-[ I ja się staram o stypendium... ech

Paula- głowa do góry! Ciesz sie ze Szymek bezproblemowo zrezygnował z cycusia. Strzel sobie teraz z czystym sumieniem piwko :D ( jesli lubisz?)

Mad- gratulacje dla chodzacegio Kwiatka! :laugh:

A ja weekend spędziłam tylko z Hanią. Mąż na turnieju we Lwowie ::) Do tego jeszcze byłam w szkole i dzisiaj np musiałam o 6.30 zawiesc Hanke do babci ( dwoma auobusami!!!) i zdążyć na wykład o 8.00 który nota bene był nie na temat, ale cóż... nie będe zwracać uwagi prowadzącemu, ale jak ktoś opowiada o historii państwa na przedmiocie który sie nazywa Etyka Biznesu to troche dziwne nie??



 
Do góry