reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

reklama
A ja i owszem... nawpierniczałam się aż miło. Lekkie wyrzuty sumienia mnie męczą, ale tylko lekkie.
Zając zaopatrzył Mary w instrumenty muzyczne - cymbałki i bębenek. Już współczuję sąsiadom :-p
Dodatkowo dostała tyle słodyczy, że mam co jeść przez następne pół roku ;-)
A tu małe fotostory:

...i nie zawaham się go użyć!!!
22492585yl4.jpg

Test deskorolki kuzyna.
88120416ia5.jpg

Skupienie nad jajem.
43094199lh3.jpg

94059860jq3.jpg

Wielkanocna Mary
99546656ry4.jpg
 
Hejka!!

Easy - boska masz ta Marysie!!!:-)

A ja chyba Wam sie juz pochwale, mysle,ze nie zapesze, mam nadzieje, bo zawsze zapeszalam:baffled: Ale chyba teraz to juz naprawde koniec krwawienia!!!!!!!!I choc gin mowi,ze to raczej nie od anty to ja mysle,ze od anty, no nie wazne, wazne,ze w koncu chodze z wkladka, nie podpaska!, ze moge polozyc sie na lozko jak mi wygodnie,a nie tak,zeby nic nie zaplamic, ze moge wspolzyc z Areczkiem kiedy mam ochote i w koncu zalozyc prezent walentynkowy od niego, czyli sliczna bielizne:zawstydzona/y:, ze staranka realnie sie przyblizyly!! A to wszystko i tak malo, bo najbardziej sie ciesze z tego, ze juz po prostu nie krawie, po prostu!!!!!!!!!!!!!!!!!Wiecie jaka jestem szczesliwa, wiecie???!!??!!:-D :tak: :-) :-D :tak: :-) :-D :tak: :-)
 
reklama
Do góry