reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

reklama
easy ja też mam focusa, ogolnie jestem zadowolona, cały czas jeździmy w gondoli jeszcze. Nową spacerówke zakupie pewnie w okolicach sierpnia przed powrotem do pracy, zeby moja mama nie musiała dźwigać bartka do góry (w focusie jest wysoko).
tiili wózek super, ale ja do domu po taakich leśnych wertepach dojeżdżam że te małe kółka to raczej odpadają. W focusie już dwa amory wymieniłam...
 
Magdulku, TILLI akurat wózki o których wspominacie jak na mój gust mają wąskie siedziska. Ja ogólnie nie kupowałabym spacerówki, bo w Fokusie mam, ale i tam jest wąskie siedzisko :( A zakładam, że na przyszłą zimę wózek też się czasem przydać może, więc siedzisko musi być obszerne.
 
Ja podobnie jak Easy będę szukać wózka z szerokim siedziskiem. Na razie nie wiem jeszcze jakiej firmy bo zakup planuję na wiosnę.

Tilli fotelik bardzo fajny i o ile wiem to te foteliki super wypadają w testach na bezpieczeństwo. Sama się nad nim zastanawiam.
Co do wagi wózka to mój obecny to też kolos, za to słyszałam opinię, że dobra, solidna spacerówka musi ważyć powyżej 7 kg.

Annka fajowe zdjątka zapuszkowanego Bartka ;) To super, że nie protestuje.

Aletko ja też proszę o zdjęcia.

Magdulku ja mam chyba jeszcze więcej wymagać co do wózka niż Ty.
Musi mieć duże koła, oparcie musi się rozkładać do pozycji leżącej, kosz na zakupy w miarę obszerny, waga w okolicach 8 kg, hamulce łatwe w użyciu, siedzisko szerokie i oczywiście przystępna cena.
Na razie nie mam jeszcze upatrzonego. ;)

No nic- kończę działalność na dzisiaj.
Do jutra.

 
Witajcie,
ja również proszę żeby mnie żadne zdjęcia/filmiki nie omijały :)
Wpadłam na chwilkę poczytać Was troszkę. Nic nie napiszę, bo nie chcę się denerwować. Wspomnę tylko że mam najazd teściowej :(
Buziaki, dobrej nocy.
 
Hej, hej

Dzięki dziewczyny za przytulasy :D

Troszkę mi przykro z tego powodu bo teraz będziemy musieli cholernie uważać na to co sie Mateuszowi podaje no ale cóż...wszystko dla dobra dziecka!!!
Własnie mi koleżanka naya podpowiedziała, ze to może byc nietolerancja białka krowiego lub laktozy a nie skaza białkowa ponieważ ja ogólnie od urodzenia Mateusza jem nabiał i nigdy mu nic nie było. Dopiero teraz buuu. No ale słyszałam też (któraś z Was pisałam), że takie przypadłości mogą pojawić się później. No i u nas pojawiły się.
Z tego też względu CYC GÓRĄ i jak na razie rezygnować z niego nie mam zamiaru. Zobaczymy jeszcze co pani dr powie...martwić sie będę potem :(
 
Paula No WIki jeszcze wolna, więc Szymka na zięcia zapraszam!!! ;D
Annka Bartuś śliczny! :)

Jestem padnięta, więc nic więcej nie napiszę, wtrącę tylko, że dzis byla u nas premiera chruek kukurydzianych po raz drugi i dzisiaj mała juz sobie super poradziła, i bardzo jej smakowały :)
 
reklama
Annka - Bartus sliczny!!]
Tilli - wozek,fotelik - bardzo ladne rzeczy!!

A zapomnialam sie pochwalic,ze Mikolaj cmoka!! ;D Raz ja, raz on,raz ja,raz on i tak w kolko ;D

A wlasnie dopiero przed chwila mi usnal  ::) Wczoraj fajnie o 19 padl,a dzis!!A w dzien spal ze dwie godziny!!Nic juz nie wiem, nic nie mamy poukladane. Nic mykam spac ::)

Dobranoc
 
Do góry