reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

CZERWIEC 2006

Ola.K

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
HEJ DZIEWCZYNKI WPISUJCIE SIĘ NA LISTĘ CZERWCOWYCH MAM...JA ZACZYNAM ;)

reklama

LILITH

Moderatorka
Miasto
UK
Rozwiązania
1
Ola popros moderatora by utworzyl dzial dla mam na czerwiec!!!!!:):) lub zamiesc watek w watku pod mamami :)

LILITH

Moderatorka
Miasto
UK
Rozwiązania
1
Witaj Aletko!! o wlasnie si epomylilam hihi bo ja tez do ciebie pisalam a ty mi pomoglas ze to administrator:):)
no ale wkrotce juz dziewczyny beda mogly pisac w czerwcowych mamach:)

Ola.K

Rozwiązania
0
aletko dziękuję za odpowiedź...a co się Tobie urodziło? Chłopiec, czy dziewuszka?
Pozdrawiam

Rusia

DORKA:)czerwiec06lipiec10
Miasto
PL/UK
Rozwiązania
0
Obliczyłam termin na 18.06:):)..jejuś-tak wypada gdzies moja obrona mgr:)

karola7

Rozwiązania
0
Rusałka to gratulacje. A co do obrony to sie nie martw. zawsze da sie jakos przesunąc termin w jedna lub drugą stronę (osobiście polecam na wczesniej, bedziesz miala więcej czasu na przygotowanie, no i może na ciężarną inaczej spojrzą ;)) Ja tez jestem czerwcowa mama, tylko 2000. Kiedy to bylo. ::) Ale to piękny miesiąc na rodzenie dzieci.

Agatatje

MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)
Rozwiązania
0
Rusalka pisze:
Obliczyłam termin na 18.06:):)..jejuś-tak wypada gdzies moja obrona mgr:)
nie martw sie mi tez termin wypada na sesje, ale wychodze z zalozenia, ze sie da dogadac :D
moja znajoma rodzila w grudniu i dala rade z uczelnia!

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry