reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWIEC 2006

reklama
Rusałko ja jestem z Elblaga, ale mieszkalam w Krakowie i musieliśmy się przeprowadzić..a więc nasza córcia 4 latka urodziła się w Krakowie a druga"Kruszynka" najprawdopodobniej w Elblągu..chyba,że znowu "rozkaz" ale modlę się aby już nie!!!
 
no tak..juz pamietam-pisałas.. Mam chyba rodzinę w Elblągu..tak mi sie zdaje..ale nie jestem pewna, czy dziadek stamtad nie pochodzi?:)nie wiem;)zapytam:)
 
cześć Olu! na pierwszej wizycie już byłam ( 3 tydzień od zapł) ale było za wcześnie na jakiekolwiek badania, lekarz stwierdził, że nie chciałby niczego uszkodzić. Dostałam folik, materne i skierowanie na podstawowe badania. Teraz wybieram się w piątek, ale nie będę miała usg, lekarz uważa że za wcześnie.
 
Carin ja miałam usg w piatym tc i 2 dni i już widziałam malusie ziarenko- miałam usg dopochwowe. teraz idę 03-11 mam nadzieję ujrzeć "Truskaweczkę" i bijące serduszko...już się nie mogę doczekać...i oby te okropne mdłości odeszły!!! :)
 
Witajcie czerwcowe mamusie i nasze kochane brzusie:)
Ja tez byłam w 5-6 tyg i widzialam taką malutka kuleczke:)- teraz idę ok 10.11(w moje urodzinki:)..i mam nadzieje zobaczyc juz znacznie wiecej..Także nie moge sie doczekac!!!!!!
Mdlosci narazie odeszły-bezpowrotnie!!!(oby):)- męczą tylko wówczas, gdy jestem zmęczona, bądz głodna( w taki sposób teraz upomina sie moja kruszynka o swoje prawa:)
Narzuciła nam nowy porzadek dnia:)- g.18-19 do łożka marsz:)..jakiś filmik..przytulanka do taty:) i lulu:)g.5-6 pobudka!!!..rodzice nic nie mają do gadania- inaczej- meczę mamę;)..robi sie nieznośna i daje popalić tacie:)achh:)
 
Witajcie!!!!

No i sobie wykrakałam mdłości i wymioty..
Posiedziałam przed kompem dłuzej niż zazwyczaj(mdliło), a ja twardo fotki wklejałam, pogadałam sobie..i jaki nagle był zryw od kompa..łojoj..obiad wrócił:/..tak to jest jak mama sie nie słucha dzidzi:)- ono chce spać, a ja przed kompem-nie nie-:)- pokazało mi dziecko kto rzadzi..:)i szybciochem poszwędałam do wyrka. Maż w delegacji..i jakoś tam mi się nie spieszyło- do łożka..no, ale mus to mus:)..Oczywiscie-dzis pobudka o g.5:)- dziękuję Ci dzidzusiu:) ..a mogłam sobie pospac..bo dziś poźniej idę do pracki...Dzień zaczął się całkiem miło:) ..i bardzo wcześnie:)..ale zadryndaliśmy do tatusia- poskarżyłam się na dzidziusia..ze mnie tak meczy:)- Oj wróci tato-będzie klaps:)-hihi
 
reklama
oj Rusałko...nie mów nic a u mnie polepszyło się odpukac ..chyba te okropne mdłości minęły...może lekarz coś powiedział na uszko maluchowi i ten go posłuchał hahaha.Zaraz pędzę do laryngologa bo strasznie nadal bolą mnie uszka w nocy..pozdrawiam ;)
 
Do góry