reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWIEC 2006

Mi już katar poranny przeszedł ale za to jak rano wstaję to czuje (sorki za wyrażenie) w gardle jak bym miała klucha jakiegoś :p. Ale tak ogólnie to nie bolą mnie uszy ani gardło. A to swędzenie między uszami a gardłem, o którym pisała Basia znam ale to jeszcze sprzed ciąży i współczuje-głupie uczucie.. :p
 
reklama
mnie też ostatnio prawe ucho boliało..aż sie przestraszyłam, ze jakieś zapalnenie..ale położyłam sie spać i rano już było OK-..chyba mnie przewiało:/
 
wow, nie wiedzialam, ze jest katar ciazowy :p
a ja mam wrazenie jakbym gorzej widziala :/ mam nadzieje, ze mi sie zdaje, ale na pewno mam wrazliwsze oczy, szczypia mnie rozne kredki i tusze buuuuu
co do pokoju dla malenstwa, to bedziemy na wiosne szukac nowego mieszkania, wiekszego :D
a poza tym to namietnie przegladamy strony z wozkami, a w kwietniu planujemy powazne zakupy dzidziusiowe.
Moja mama juz segreguje ubranka po moim rodzenstwie, bo wszystkie najladniejsze ciuszki zostawila wlasnie z mysla o dzidziusiu :D tak wiec pare spioszkow juz maluch ma!
 
A ja wposzłam wczoraj do sklepu z art. dla niemowląt i mysłałam że będą musieli mnie stamtąd wygonić bo nie chciałam sama wyjsć, i upatrzyłam sobie taką cudną kołyskę dla dzieciątka, że muszę ją mieć ;D
 
My z mężusiem w przyszłym tygodniu idziemy na pierwsze zakupy dla nadzej Dzidzi. Może to szybko, ale nie mogę się powstrzymać, żeby czegoś już nie kupić. A druga rzecz to strona praktyczna, zamiast na raz wydawać kupę kasy rozłożymy sobie wydatki na perę miesięcy.
 
Zauważyłam dziś, że z działu "przyszłe mamy" zniknęły listopadówki. Zaczyna się od grudniówek. Gdzie one teraz piszą??. Z tego co czytałam w piątek (jeszcze były listopadówki) to jedna z nich nie urodziła w listopadzie tylko ma rodzić w grudniu i jeszcze chyba nie urodziła. Byłam ciekawa i chciałam sprawdzić a tu bach...nie ma listopadówek a w grudniówkach jej nie ma... Nas w lipcu też nie będzie?? to gdzie będziemy dalej sobie pisać??
 
Oliwierek, nie martw sie, nie zginiemy w odchlaniach cyberprzestrzeni!
jest taki dzial na forum DZIECI i w nim sa rubryki o dzieciach urodzonych w roznych miesiacach
to jest link do listopada 2005
https://www.babyboom.pl/forum/index.php/board,68.0.html
mam nadzieje , ze zadziala :D

a ja wczoraj czytalam, ze w marcowkach juz sie jedna dzidzia urodzila!!!!!!!taki super wczesniaczek, nawet 2kg nie wazy!sie zszokowalam jak to zobaczylam, ale narazie wszystko OK z dzidziusiem.
 
reklama
z dzidziusiem ok:)rodzice niezla niespodzianke mieli:))jak i cala rodzina!
a ja jestem na biezaco, bo to moja przyjaciolka:))
 
Do góry