reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidzia czerwiec 2006

apropos wiosennych kreacji na brzuszki....
moje kolegotki z pracy (tez ciezarowki) wyciagnely mnie dzis na zakupy do second - hand'u czli lumpexu.

przezyłam szok
jakos nigdy nie było mi po drodze z takimi sklepami, ale....
ludzi tyle ze trudno sie przecisnac - zwłaszcza z brzuszkiem  ;)
fajne ciuszki, sporo z metkami, nowki, inne nieco znoszone - wiadomo
kiedy stałam przed przymierzalnia jedna babeczka co juz z niej wychodziła z maaaasa roznych spodni, mowi do mnie, ze te jedne to sa chyba ciążowe, może sobie przymierze... jako że brzucho rzuca sie w oczy ;D
i wiecie co - superanckie te bojówki i w 100% ciążowe, takie cienkie na wiosne jak ulał. do czerwca spokojnie w nich pochodze  ;D
 
reklama
agusia ja to w spodniach ciazowych to juz od grudnia chodze, mimo ze w swieta jeszcze nie bylo po mnie znac, to juz brzuszek troszke urosl i wszystko mnie gniotlo, teraz bez spodni ciazowych sie nie ruszam ;) ale cos na cieplejsze dni musze sobie kupic, bo te co mam to sa sztruksowe i troche sie w nich bede gotowac :)

a co do golenia, to jeszcze sobie daje rade, ale jak pomysle ze zaniedlugo bede musiala mojego mezulka prosic o pomoc, to ranybocha...... ale bedzie ;D
 
a ja nie mam ciazowych ciuszków :(..:) kupiłam sobie jeszcze w styczniu trzy pary jeansów - biodrówek i sa OK..mam kilka par spodni materiałowych - takie kratki z orsaya i tez w nich luz..aa i kupiłam sobie dwie spodniczki- jedna na gumce a jedna o rozmiar wieksza..tez OK:) - no chyba, ze nagle mnie tak wywali i biodra o dwa nr powiększa ( a tfu:)....to nie bedzie inneg wyjścia :p :mad:
 
mam ciążowe ciuszki i to właśnie z BADZIEWIA (tak nazywam second-handy) ;D i powiem wam że są rewelacyjne za naprawdę śmieszną cenę. Są to "kreacje" firmy C&A, H&M ... i co najważniejsze: rosną wraz ze mną...
 
Chyba się wybiorę do ciucholandu wobec tego hmmm...co do golenia , mam w pasie mniej wiecej 87 cm ale jakos tak nie moge sie juz 'zginac i wyginac' do golenia bo boje sie ze za bardzo zgniote maluszka a brzuszek juz konsekwentnie hamuje moje energiczne ruchy :D
 
KasiaDe pisze:
ell widzę, że mamy chyba ten sam termin porodu - 21 czerwiec??? :-)

Całkiem calkiem, bliski :)) u mnie kalendarzykowo 22- tylko ja tak chciałabym do 10 czerwca się wyrobić- znajomi mają wesele 17 czerwca ;D Ale zobaczymy co na to mała :laugh: Czy pozwoli mamie się pobawić, czy zrobi niespodziankę, i może w ten dzień będzie chciała przyjść na świat:)))
 
Ell - ja też mam wesele znajomych na tydzień przed terminem porodu!! Ale ja mam nadzieję, że urodzę już po weselu. Bo z takim szkrabem to raczej się na balety nie wybiorę, tym bardziej, że to prawie 300 km ode mnie, a z brzuszkiem jak najbardziej zamierzam poskakać :)

Tylko wezmę ze sobą na to wesele całą torbę do przygotowana do szpitala i fotelik samochodowy, jakby sie zdarzyło, że jednak tam bym zaczęła rodzić :):):)
 
reklama
reklama
Do góry