reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

A my dziś byłyśmy umowione w przychodni na ważenie i mierzenie.
Małą ubrałam chwile wcześniej, żeby nie budzić jej w środku drzemki.:tak:
Zbieramy się, zakładamy czapke a tu nagle żółtawa zawartość wylatuje nam nogawką:wściekła/y:
Myśle sobie - mało czasu nam zostało, ale jeszcze zdążymy.
Zdjełyśy ubranko, żeby było szybiej zaczełam przeijać na łóźku.
Zdjęłam pieluszke, wyczyścilam i nasmarowałam pupke, wstałam żeby wziąść pieluszke..... a tu na rożku już kolejna kupka na mnie czeka:szok:
No więc szybko wszystko robie od początku, biore pieluszke.... a tu prysznic. Już nie tylko wszystko brudne ale i mokre :angry:
Szybko znów czyszcze małą, pakuje do fotelika, wsiadamy do samochodu - myśle sobie chwilę się spoźnimy ale dojedziemy. Przekręcam kluczyk w stacyjce...... cholercia nic ( nie domknęłam wczoraj drzwi i akumulator siadł):baffled:
A dziś przecież 3ci a nie 13nasty!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dobre Dobre!

U nas kilka dni temu było tak:

Mój Mąż nad ranem wstał aby zmienić pampersa Małej (ja już z boku z butlą podgrzaną czekałam). Zdjął pampa, a tam tylko siusiu było więc cały zadowolony że mu szybko pójdzie wytarł Ją, zabrał się za smarowanie pupy i w tym momencie Mała zaczęła robić kupkę.... Tylko jakoś dziwnie pod takim ciśnieniem ta kupka strzeliła że Tatuś miał ją po części na sobie...... Uśmialiśmy się do łez, na co mój rozbawiony Mąż rzekł : "Taka mała a już sra na tatusia....."
 
Dobre Dobre!

U nas kilka dni temu było tak:

Mój Mąż nad ranem wstał aby zmienić pampersa Małej (ja już z boku z butlą podgrzaną czekałam). Zdjął pampa, a tam tylko siusiu było więc cały zadowolony że mu szybko pójdzie wytarł Ją, zabrał się za smarowanie pupy i w tym momencie Mała zaczęła robić kupkę.... Tylko jakoś dziwnie pod takim ciśnieniem ta kupka strzeliła że Tatuś miał ją po części na sobie...... Uśmialiśmy się do łez, na co mój rozbawiony Mąż rzekł : "Taka mała a już sra na tatusia....."

Nocanko, tak mnie dzis Anusia zalatwiła, miałam jedynie farta, ze ja nie oberwałam kupą :-D

pranie zrobiłam i lada chwila pewnie wyschnie ;-)
 
Hellloooo :-)

Nie pisze ostatnio bo jakos weny mi brak :sorry2:;-)

U nas wszytsko dobrze, kazdy dzien taki sam praktycznie ;-):tak:

Alanek rosnie zdrowiutko jak na drozdzach :-) grzeczniutki :-)
W nocy czasami ladnie spi jak zasnie przed 23 na cycu, to budzi sie po 4 na jedzonko, zje z zamknietymi oczkami i potem wstaje po 8 :-D:-D:-D a czasami jak sie obudzi o 3 to siedze z nim do 5 bo mu sie spac nie chce i wtedy wszytsko go interesuje i si ewszedzie rozglada :tak:

Sandrusia nadal przekochana starsza siostrzyczka i do tego bardzo grzeczna :-) ale czasami diabel w nia wstepuje i sie przegaduje z mama i musi miec swoje ostatnie 3 grosze :-p

Pogoda nadal fajna wiec codziennie na sapacerki sie udajemy :tak:

Dzis mezus ma okragle urodzinki :tak:bylismy na spacerku i zakupach chcialam zeby sam sobie kupil jakis prezencik urodzinkowy ;-):-) ale nic z tego nie wyszlo i chyba jutro pojedziemy gdzies na rajd po sklepach w i nnym miescie ;-)

Bylismy dzis tez na palcu zabaw i synus zaliczyl pierwsze zmienianie pieluchy w miejscu publiczym ;-) i pierwsze jedzonko na laweczce w parku :-) Po jedzonku rozladal sie na wszytskie strony z otwarta buzia :-D :-) jest przekochany ten moj syncio :-D:tak:

Dziewczyny fajnie spia waze dzidzie :tak::-)

Ja tez mam monitor z nianka i naprawde spie spokojniej :-)

Ariada ale mialas zwariowany dzien ;-)
Dojechalas w koncu do tego lekarza :confused:

Ariada, nocanka z tymi kupkami to norma :-D u mie tez sie zdazylo kilka razy zakupkac mame i wsio wokolo ;-):-) teraz czekam spokojnie chwilke az zrobi do konca :tak:

ide lulu laski ;-)
 
Hej kochane :-)
U nas wszystko gra Maja grzeczna w nocy tylko o 4 budzi sie na jedzenie i spi do 8 :-)
W dzien tez jest grzeczna i rosnie w moich oczach hihihi :-D
Moje siniaki powoli schodza moze jeszcze w to lato ubiore spodniczke :-) ale na pewno nie w najblizczym czasie bo uda mam jeszcze brdzo sine ale juz jest poprawa :-D
W poniedzialek jade na zdjecie szwow ciekawe czy mi zdejma bo rana troche saczy z tej strony z ktorej mialam wlozony dren.

Dzis Majka konczy tydzien :-) hhihih i moj tatko przyjedzie do nas wiec bedzie pierwsze spotkanie z dziadkiem :-)

Milego weekendu kobiałki ;-)
 
Dzieńdoberek :-D
u nas nocka niezbyt udana...Julinka przespała całą noc :-D a Anulka coś kombinowała piszczała w nocy... przystawiam ją, trochę popiła zaraz ciumka i pluje. W końcu się wkurzyłam i za odciągarkę odciągnełam mleko mała popiła i miałam ją z głowy do rana :-D teraz sobie smacznie śpi. A przed chwilką mi Julinka odpadła i sobie moje gwiazdy spią. U nas wreszcie nie ma takiej duchoty choć jest bardzo ciepło. Coś się chmurzy więc pewnie jakaś burza się po południu pojawi... hmmmm

Życzę Wam udanego dnia babeczki :-D
 
witam sie i chwale:) 27.06 o 16.05 urodzilam sliczna coreczke Nadie-3700 i 56 cm:))) porod koszmarny po 4 kroplowce z oksytocyny.
dzis moja niunia skonczyla TYDZIEN:-):-):-) pozdrawiam
 
Anulaws, serdeczne gratulacje :-D:happy2::-D

congrats..gif
 
reklama
Do góry