reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witajcie kochane, ale tu pustki przy niedzieli... u nas nocka w miarę, Anulka ładnie spała, obudziła się raz na żarełko. Julinka już przesypia całe nocki i nie reaguje jak Anulka popiskuje w nocy ;-) Teraz Julka po śniadanku bawi się z nami, a Ania sobie spi... pojadła więc moze trochę pośpi. U nas słonecznie i cieplutko. Jak nie będzie padać i nie będzie duchoty, to pewnie wyjdziemy na spacerek :-D

Zyczę Wam udanej niedzieli lolitki :-D
 
reklama
dziekuje bardzo:))
u nas nocka tez ok. niunia dwa razy obudzila sie do jedzenia ale zaraz po mleczku spala dalej:-):-) teraz śpi sobie slodziudko w wozeczku:))) milej niedzielki
 
witajcie

u mnie dzis troszke pochmurno ale cieplo.ja dalej 2w1 juz chyba jedyna zostalam z wszystkich i dalej bez oznak zblizajacego sie porodu.jutro ide do lekarza i mam dostac skierowanie do szpitala.ciekawe kiedy ja juz przytule malenstwo.
 
O rany, ale sie rozpisalyscie od rana;-) Szczerze Wam wspolczuje takich przejsc z tesciowymi....jakos sobie tego nie wyobrazam, na szczescie moja to spoko kobitka a jak za bardzo zacznie w nasze zycie wnikac to ja moj K szybko uspokoi:-) Na szczescie ma zdrowe podejscie i mamusi nie slucha. No ale coz, to wojskowy wiec maminsynkiem byc nie moze:-) Poza tym tesciowka naprawde spoko, troche marudzi czasami i bardzo wszystko przezywa ale da sie z tym zyc. Poza tym nie mieszka w Olsztynie wiec widujemy sie rzadko i tylko slyszymy telefonicznie tak wiec ja nie narzekam:-)

Angelika, sprobuj dowiedziec sie u przedstawiciela z ktorym podpisywalas umowe na OFE, te fundusze maja takie oferty na oszczedzanie dla dzieci. Do mnie ostatnio dzwonil przedstawiciel z ING i przedstawial oferte oszczedzania dla dziecka. Nie pamietam jakie byly warunki ale my sie na razie nie zdecydowalismy, moze jak juz Iga sie urodzi to bedziemy sie zastanawiac:-)

A ja dolaczam juz do grona tych co na L4 odpoczywaja...huuura:-D W koncu sie wyspie, odpoczne, pochodze za wyprawka i odrobie zaleglosci spotkaniowe ze znajomymi:-D Przekazalam w pracy swoje obowiazki i jutro ide do lekarza po zwolnienie:tak: Tak wiec juz pierwsza na BB raczej nie bede...hihi.

ja muszę się zapisać do OFE... pójdę jutro do placówki Pekao zapiszę się u nich i przy okazji zapytam o sposób oszczędzania, gdzie jak gdzie ale w tym banku jestem już kilka lat i napewno to oferują :)
 
Witanko :-)

U nas dzis deszcz. Ale potrzebny byl bo oddychac sie nie dalo.

Wczoraj przesiedzielismy caly dzien w domku, niuniek cos marudzil i z mojego cyca smoka sobie zrobil wiec jak mama na chwile sie ulotnila to byly krzyki :baffled:

A dzis jedziemy na zakupy do innego mista. W koncu odwiedze tesco ;-)lubue ten sklep a mam dosc daleko i raczej tam nie jezdzimy, no chyba ze przy okazji ;-).

Dziewczyny czy Wy tez macie smaka an slodkie:confused::confused: Ja normalnie jak jakas wariatka :blink:jak nie widze to zabardzo mnie nie ciagnie, ale jak tylko jakas czekolada czy ciaska pojawia sie kolo mnie to jak uzalezniona normalnie, zjadam az dna nie zobacze. I to w takim tepie, ze nawet nie wiem co jem. Nie umiem sie delektowac :dry:


anulaws serdeczne gratulacje :tak::-)

kasiab i Ty sie doczekasz swojego malenstwa:tak:
Jeszcze troszke i bedziecie sie tulic :-)

milej niedzieli
 
witajcie :-)
u nas wszystko gra Majka aniołek jak narazie nie mamy zadnych problemow :-)
jutro jade na zdjecie szwow ... ale sie boje !!! Mam 12 ciekawa jestem czy pozbede sie wszystkim czy zdejmna mi co drugi!!!

milej niedzieli
 
Nasza Malutka wreszcie usnela i mam cale 5 minut dla siebie :)
Na razie jej cykl dnia jest bardzo niestabilny i czasem spi pol godziny, a czasem 6, czasem karmienie trwa 15 minut, a czasem 5-6 godzin zanim zasnie.
Mam nadzieje, ze powoli sie to jakos ustabilizuje i bedziemy sie mogly jakos zorganiozowac, bo na chwile obecna nie wiem czy zyje :)
 
Angelika, mój Mały do tej pory przesypiał prawie całe dnie i noce, a od wczoraj mamy dokładnie taką sytuację, jak Ty :happy2: I szczerze mówiąc, też czasem nie wiem, czy żyję :-D
 
Nasza Malutka wreszcie usnela i mam cale 5 minut dla siebie :)
Na razie jej cykl dnia jest bardzo niestabilny i czasem spi pol godziny, a czasem 6, czasem karmienie trwa 15 minut, a czasem 5-6 godzin zanim zasnie.
Mam nadzieje, ze powoli sie to jakos ustabilizuje i bedziemy sie mogly jakos zorganiozowac, bo na chwile obecna nie wiem czy zyje :)

Angelika, mój Mały do tej pory przesypiał prawie całe dnie i noce, a od wczoraj mamy dokładnie taką sytuację, jak Ty :happy2: I szczerze mówiąc, też czasem nie wiem, czy żyję :-D

Dziewczynki u mnie dokładnie to samo:tak: Wczoraj Benio siedział mi na cycku caluteńki dzień z dwoma dłuższymi przerwami, a w nocy był taki marudny, że musieliśmy go wziąć do nas do łóżka. W łóżeczku w ogóle nie chciał spać. A dziś zapowiada się powtórka z rozrywki:baffled:
 
reklama
Dziewczynki u mnie dokładnie to samo:tak: Wczoraj Benio siedział mi na cycku caluteńki dzień z dwoma dłuższymi przerwami, a w nocy był taki marudny, że musieliśmy go wziąć do nas do łóżka. W łóżeczku w ogóle nie chciał spać. A dziś zapowiada się powtórka z rozrywki:baffled:

OOOO to ciesze sie ze nie tylko ja przez to przechodze. Od wczoraj Matylda budzi sie co pol godziny. Ale ona ma juz miesiac a jej cyklllll dnia wcale sie nie stabilizuje:-(
 
Do góry