reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Lena szczerze mówiąc to czuję się nie najlepiej;/ jutro zacznie się 21tc a ja od 18tc mam skróconą szyjką i miała 2.5cm. Przez 2 tyg leżenia wydłuzyła się o 3mm ale to i tak jest krótka na tym etapie ciąży. Biore mnóstwo leków i mam jak najwięcej leżeć,staram się jak mogę ale nie zawsze przy dwulatku się da. Teściowa mi dużo pomaga bo rano przychodzi i zajmie się Natanem ale jak to dziecko nauczone cały czas z mamą jak tylko mnie widzi to zaraz jest przy mnie. Bardzo się boję o moje maleństwo i każdego dnia modlę się by udało mi się donosić ciąże i urodzić zdrowego i silnego chłopca. Do tego chyba psychika zaczyna mi siadać.. no to troszkę się wyżaliłam..
 
reklama
Dziewczyny, Kocham Was!

Jestem w szpitalu mam tu neta, jestem bardzo słaba, mam wycięte wszystko oprócz jajników. Jeszcze trochę tu będę, operacja trwała parę godzin, dziękuję wszystkim za pamięć i ciepłe słowa, jesteście Kochane :-)

kasiulka- cieszę się, ze się odewałaś, wracaj szybko do sił i dziewczynek, wszystkie tu kibicujemy CI w powrocie do zdrówka!!!

nadika- dasz radę kochana, czego się nie robi dla swoich dzieciaczków. Uwierz mi- Natankowi i potem też Tobioe dobrze zrobi takie odcięcie pępowiny, będzie bardziej przyzwyczajony do tego że nie jest ciągle przy mamie i nie przeżyje tak strasznie Twojego pobytu w szpitalu. Łukasz był prawie przyklejony do mnie na super glue więc jak byłam tydzień w szpitalu to była dla niego wielka tragedia, strasznie to przeżył.
Dzidziuś napewno posiedzi sobie długo w brzuszku, nie stresuj się tak mocno. Tak jak wcześniej pisałam wiem, ze dziewczyny z rozwarciem boją się jeszcze, ze się przeterminują. Głowa do góry, odpoczywaj bno potem będzie kosmos :)

mamakubulki- daj znać jak będziesz wiedziała co się dzieje, mam nadzieję, ze to nic poważnego, mocno trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
KASIULKU bardzo ucieszylam sie na twojego posta:) bije od niego pozytywna energia i tak trzymac!!!!!!!!!!!!!!!!
Trzymamy kciuki za szybki powrot do zdrowia:) zdrowka!!!
Pisz na bierzaco:)
Mama kubulki miala tomografie,bo czesto mdlala...

Nadiko kochana musisz byc dobrej mysli bo nerwy szkodza dzidzi!! Trzymam mega kciukasy za was:) bedzie dobrze:):):)

Mamokubulki i jak opis?
 
reklama
Odkad mam internet, jakoś mi dzień zleciał szybciej :-)

Może w przyszłym tygodniu pójdę do domku, to mnie cieszy

Kasiu, ja również przyłączam się do życzeń, abyś jak najszybciej wróciła do zdrowia i do domu i szybko zapomniała o tych przykrych przeżyciach! Będzie dobrze, jesteś młoda, silna, organizm sobie na pewno świetnie ze wszystkim poradzi.
A jak dziewczynki znoszą rozstanie z mamą?
 
Do góry