Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Kasiulka- Kochana trzymaj się - dobrze że tak szybko !!!! Zdrowiej i wracaj do siebie szybko!!!!
Mama kubulki- Jak badanie?
Mam dla Was Kochane wiadomość od Milusi!!!!
Ponieważ nie ma czasu ze wzgledu na przeprowadzke prosiła bym w jej imieniu napisała:
"...Jesteśmy przeszczęśliwi!!!! Wesele było jak ze snu, wszystko wyszło nam tak fantastycznie! Połowa gości wyszła ze zdartymi gardłami i porwanymi butamiPoprawiny tobyła powtórka wesela... Światków mieliśmy takich że orkiestra i katering takich jeszcze nie spotkali! Świadkowa tak się wczuła że na koniec musieliśmy ją wyciągać siłą z wesela bo już chciel sprzątać! Nawet na stołach tańczyła
Telefony się urywają , wszyscy dziękują za tak udana imprezę i każdy mówi że na takim dobrym weselu to się jeszcze nie bawili. Jesteśmy w trakcie przeprowadzki i nie mamy dostępu do neta , o czasię nie wspomnę! Pozdrawiam gorąco! Wasza szczęśliwa Milusia - Mężatka!!!!!!! P.S. Blizniaki prowadziły nas do ołtarza!!!!!!!!!!!!"
Dziewczyny, Kocham Was!
Jestem w szpitalu mam tu neta, jestem bardzo słaba, mam wycięte wszystko oprócz jajników. Jeszcze trochę tu będę, operacja trwała parę godzin, dziękuję wszystkim za pamięć i ciepłe słowa, jesteście Kochane :-)