reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
hehe dziewczyny bez paniki!Nie wiedziałam,że takie strachliwe jesteście.
Bu to Bu po prostu taka tu cisza,że Was chciałam wystraszyć wielkim BU!:-D
Jedynie Kasiek i Annecznik kapiate hehe

Jak tam dziewczynki? zdrowi wszyscy? dajecie radę, ogarniacie?
Moje zbóje chore:((( Jagoda tylko czeka kiedy miną smarki i będzie mi kazała basen rozstawiać:sorry:... gorącccco jak w piekiełku. Bartek jest bardziej zasmarkany i w ogóle bardziej chory, teraz w nocy jeszcze kaszel go dusi:crazy:
a ja biegam za nimi i nie daję rady! serio, są takimi łobuzami że nie wiem,za co mnie Bóg tak pokarał,ale kocham ich z całych sił takimi jakimi są, a opinią innych się ie przejmuje(przynajmniej się staram), i lepiej że są baardzo ruchliwi i łobuzują niż mieliby być chorzy jakoś poważnie...
 
no to i ja sie witam:-)
to Bu mnie sprowokowało:-D
U nas super,bliźniaki maja swój plac zabaw:dziś przyjdzie trampolina(404cm),wczoraj kupiliśmy basen na 1300l,oprócz tego maja zjeżdzalnię z daszkiem i pod spodem z piaskownicą , huśtawkę i domek...:szok:,6rowerów,2 traktory na pedałki i tysiąc innych zabawek:szok:(żebym ja w dzieciństwie miała choć trochę z tego...:eek:)

Ogólnie bliźniaki są już bardzo samodzielne,jak się obleją czy coś takiego,to sami zdejmują ubrania,wiedzą w jakiej szafce leżą koszulki,spodenki itd i sami się ubierają:-D
Ostatnio śpią nam do 9!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-)

A ja?jak w 6tyg wywaliło mi brzuch że hoho:szok: tak teraz wrócił do normy i nie widać ciąży:-D Zośka od małego robi nas w konia:-D
Ogólnie czuję się super i za pare dni ide do pracy<dumny>:-)
 
Dziewczyny, proszę o Wasze opinie...

Młody miał w niedziele kleszcza na pleckach. Wyciągnęliśmy go w całości ale był już wbity. Było lekko przy czerwienione a teraz tylko w miejscu ugryzienia jest malutka plamka czerwona. Rozmawiałam dziś ze swoim lekarzem który poradził mi iść z młodym do jego pediatry po antybiotyk... :no: czy to będzie nierozsądne jeśli nie pójdę??? nienawidzę "profilaktycznych" antybiotyków... jest się czym w ogóle martwić? Miałyście taką sytuację? ...... :-(
 
Dziewczyny, proszę o Wasze opinie...

Młody miał w niedziele kleszcza na pleckach. Wyciągnęliśmy go w całości ale był już wbity. Było lekko przy czerwienione a teraz tylko w miejscu ugryzienia jest malutka plamka czerwona. Rozmawiałam dziś ze swoim lekarzem który poradził mi iść z młodym do jego pediatry po antybiotyk... :no: czy to będzie nierozsądne jeśli nie pójdę??? nienawidzę "profilaktycznych" antybiotyków... jest się czym w ogóle martwić? Miałyście taką sytuację? ...... :-(

koniecznie idź, żeby nie zachorował na boleriozę. to bardzo niebezpieczna choroba
 
reklama
Do góry