reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Widze ze dzis dla wielumam pierwszy przedszkolny dzien :-) Powodzenia, napiszcie jak bylo! Lila jak szła na początku tego roku bardzo szybko sie wtopiła w grupę, ledwo nam pomachała rączką na pożegnanie tak była zafascynowana wszystkim wokoło :blink:
Gosiagro dziękuję za pamięć :********** Brzuszek już widać, podejrzewam że jest już jakieś 5kg na plusie :tak: Mam nadzieje że zmieszczę się tym razem w 10 :sorry2:
milusia jak wakacje??? Wiecie już kto w brzuszku mieszka?
nadika nie martw sie, Natan na pewno sie przyzwyczai, przedszkolna rutyna dobrze zazwyczaj wpływa na dzieci :tak:
Agusia gratulacje!!! Podziwiam, my sie raczej na 3 nie zdecydujemy, ja w ogóle nie ogarniam ze bedzie drugie :-D Zapraszam cie na Grudzien2013 tez prawdopodobnie będę grudniówką :-)

emalia a jak u was? Czekam na dobre nowiny!!
Perfecta przebojowa mamo, co u twoich aniołków?
 
hej
Koriander wakacje super,krótkie ale udane,pogoda dopisała:tak::-) Bliźniaki zachwyceni morzem,oczywiście się kąpali:rofl2: A w brzuszku dalej nie wiemy kto siedzi,bo dzidzia ma nas w d. i się odwraca:-D Ale M.mówi że i tak Zosia,a jak zapytam a jak będzie chłopiec?to odpowiada:i tak będzie Zosia:-D:-D:-D:-D

Bliżniaki dzis pierwszy dzień w przedszkolu-jestem z nich dumna, są super,poszli sobie w tłum dzieci i się bawiły,trochę razem,trochę osobno,SZymon oczywiście już przyciągnął tłum dzieci wokół siebie(bo zawsze umie coś wymyślić ciekawego i umie "rozkazywać":-D)Wyszlismy zobaczyć jak zareagują kiedy nas nie będzie to zauważyli,Pani powiedziała że rodzice na chwilę wyszli i bawili się dalej:szok::-D moje malutkie dzidziusie...:sorry2:Zobaczymy co będzie jutro,ogólnie uczymy ich ze jeden ma iść za drugim,bo to braciszki i muszą trzymać się razem:tak:

Jeju zaraz rok po ślubie...:szok: szok jak zleciało szybko,wczoraj mi się przypomniało jak Wam pisałam o poznaniu M....pamiętacie?:-D:-) aj jak komuś opowiadam swoją historię to każdy siedzi z zapartym trzem i czeka co powiem dalej:-D:-D jak bajka:-D

My z Zosią,albo BArtusiem mamy się wręcz fenomenalnie(ciąża 100000 razy inna niż poprzednia) każdy mówi ze wyglądam bardzo ładnie i ciąża mi służy,tym samym większość obstawia synka:-p
Co by nie było to już bliźniaki się "zajmą":-D aż się boję:-D już mówią ze będą kąpać,robić aaaa jak będzie dzidzia płakać i na pewno szybko poczęstują swoimi smakołykami:baffled: wiedzą że dzidzia jak się urodzi to przyniesie im prezent więc czekają:-),całują brzuszek,a jak mam odkryty krochę to mówią ze dzidzia się odkryła i zakrywają,ogólnie są fantastyczni i będą super braciszkami.:tak:
 
Witam:)

My po pierwszym dniu przedszkola super:) aczkolwiek to jej 2 rok wiec...:)

Dziewczyny prosze trzymac kciuki za prace o ktora sie staram!

Kasiu jak sie masz?

Milusia ja dowiedzialam sie o plci dziecka w 24 tyg!! no super ze chlopcy sobie tak poradzili!
 
hej:)
jak minol dzieciaczkom pierwszy dzien?bo u nas koszmar Ksawcio wogole nie chcial sie rozebrac nie puszczal mnie na krok nie interesowaly go zabawki ani dzieci:-(dzis mieli tylko uroczyste rozpoczecie i do domu a od jutra normalne zajecia. jutro maz go zaprowadzi moze jemu sie uda go zostawic.
 
hop hop i co tak mało relacji?

Milusia Koriander czas Wam leci :)

Julia trzymam kciuki

U nas nastawienie było ok i tak zostało w przedszkolu male zamieszanie przy szatni maluchow odbierali dzieci do sal wiec był tlum, Eryk zaczal się przebierać ale niestety smierdzialo jeszcze farba po remoncie a ze on na niemlile dla siebie zapachy reaguje wymiotami zrobilo mi się goraco.... zakryl buzie reka idal buziaka i poszedł. Jego grupe ma pani Olafa a na zmiane mila mlada pania która tez była z Olem przez rok. Od niej odbieraliśmy Eryka , mega zadowolonego, był na dowrze bawil się chętnie ladnie jadl normalnie miod. Na pożegnanie pomachal i powiedział do jutra oby tak dalej.... tfu tfu żeby nie zapeszyć o z Olafem po pierwszym dniu tez była euforia
 
Kamil też poszedł chętnie do przedszkola :-) nie było problemu żeby został, zero łez. Oczywiście nie licząc moich po się troszkę wzruszyłam. Cały dzień myślałam o moim szkrabie. Dziś z pujściem do przedszkola też nie było problemu, pułki co chętnie tam zostaje ciężko go nawet namówić żeby się z mamusią pożegnał :-) chyba bardzo mu dzieci brakowało. Do tej pory robił nam pobutki ok 6-6.30 a kiedy się przedszkole zaczeło to ciężko go dobudzić o 7 a wyjściu z łużka i ubraniu się to juz nie wspomnę :-D Mama mówi że byłam identyczna :-D
 
Mój dzidziuś jest w przedszkolu.... buhuuuu.... :sad: to najgorszy dzień dla mnie... się poryczałam... masakra... niech już wraca bo powyrywam sobie włosy...
 
reklama
Do góry