reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Julia- aaaaaaa suuuper!! gratuluję i ściskam mocno :-) też jestem czerwcówką i lipcówką hihih :-) czerwcowo lipcowe połączenie wybuchowe hehehehe


anecznik- głowa do góry, na pewno się uda!!! cierpliwości i Tobie emalio też,

koriander- piękne imię Sylwia hihihih
 
Julia ogromnie gratuluję, oczywiście bezproblemowej i nudnej ciąży życzę

Emalia za Ciebie nadal trzymam kciuki, wierzę że wkońcu się uda

Milusia obiema rękami podpisuję się pod Twoim postem , z perspektywy czasu - nie ma nic lepszego niż taka np ukochana trójca w domu :-):-)


Koriander :szok::szok: ty już tuż tuż, no właśnie imię wybrane?
 
Mamy 3 typy wiec nie jest źle :-D:-D Jak zobaczymy malutką to wybierzemy ostatecznie, chyba ze mnie jeszcze coś olsni w nadchodzących dniach:-) Cięzko znależc takie które dobrze brzmi w obu językach :sorry:
 
Cześć:-)

Julia - ogromne gratulacje!!!

Koriander- powodzenia!!! Buziaki:*

emalia, anecznik - trzymam kciuki za Wasze staranka!

zyraffka- mam nadzieje, że humor juz lepszy:tak:

eagle
- co tam u Twojej trójcy?

yoshe - zdrówka dla chłopców

Kasiek - gratuluje Kochana, ciekawe czy będzie drugi chłopak:-) a pamietasz jak mój Wojtuś przepowiedziany w 13 tyg zmienił sie w Majusię:-p:-p:-D:-D:-D:-D

Milusia - jeszcze trochę i będziesz tez miała trójeczke:-)

A my dzisiaj świętujemy roczek Michałka:-) nie wiem kiedy to zlecialo:szok: od tygodnia już samodzielnie drepta. Moja duma:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: imprezę robimy w sobote, jutro otwieram w kuchni piekarnię czeka mnie tort, ciasto i muffinki:-)
Majusia juz od kilku dni chodzi i mówi jak to Michasiowi będzie pomagała świeczkę dmuchać:-)

DSC_0362.jpg


edit koriander - chwal się szybko tymi 3 typami:tak:
 

Załączniki

  • DSC_0362.jpg
    DSC_0362.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 19
Ostatnia edycja:
Koriander pochwal się:-p

Gosiagro oj to już rok zleciał:szok::szok: Wszystkiego co najlepsze i napiękniejsze dla Michasia
a co u moich .... hmmmm wszystko razy 3, prawie;-) starsze to przedszkolaki pełną parą, Tomek taki "doroślejszy" mi się zrobił odkąd chodzi do przedszkola, radzi sobie świetnie, Panie zawsze go chwalą, ba a wczoraj dowiedziałam się o potencjalnej narzeczonej mojego syna :sorry: Tomek z Niną je, bawi się, rysuje, a nawet leżaczki muszą mieć obok siebie i zasypiają trzymając się za ręce... ech chyba nie byłam na to gotowa dobrze że w domu jeszcze jedna sztuka, choć z żalem stwierdzam że i on z maleństwa to już niewiele ma....
dobrze że koleżanki mają młodsze dzieci ;-) a szwagierka właśnie jest w ciąży z 3 maluszkiem majową Majeczką:-D
 
Ejo :)

koriander juz 37tc :szok: :szok::szok::szok: ale zlecialo :-)
gosiagro wszystkiego co najlepsze dla Michalka :-)
eagle u ciebie to jak i u mnie tyle ze moje starsze troszke i juz podstawowka i zerowka :-)
Ja zaczynam myslec ze mojego "cycka" zapisze w marcu do przedszkola... mam juz dosc tego ze taki maminsynek jest, i ze ciezko wogole mi cos wyjsc bez niego zrobic.... :confused2::sorry: oj czuje ze jak siee dostanie to bedzie ciezko ale coz... musze cos z tym zrobic a to chyba jedyne wyjscie :eek:
julia :szok: gratki!!! :-)

a tak to po staremu, jedne urodzinki za nami, drugie przed :tak: no i moment zleci i swieta beda :happy:
nie ogarniam jakos za malo czasu ma doba i czas pedzi masakrycznie:confused2:
 
reklama
gosiu wszystkiego najcudniejszego dla Michasia, pamiętam jak rok temu bałas się zeby nie urodzić 1 listopada :-D Jestem ciekawa twoich cudnych wypieków, koniecznie sie pochwal!! A Michas z tym uśmieszkiem do schrupania :*

eagle no nieźle, już sobie Tomuś przyszłośc układa :-D Ale te dzieciaczki szybko rosną:tak:

Liza a Miki jeszcze ne cycu czy cos zle zrozumiałam? Na pewno dasz rade, bedziesz miała wiecej czasu dla siebie!

Na razie imion nie zdradze, bo mi zaczniecie doradzac i juz w ogole w glowie sie zamiesza:-p:-D
 
Do góry