reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

jaaaaacie ja myślałam,że tu już wszystko wiadomo a tu cisza! KORIANDER! JAKIEŚ NEWSY???

Nadika - co najmniej 5 dni musisz dać mu ten antybiotyk! 5 dni to standard i koniecznie probiotyk do tego!
 
reklama
Ja znowu bym odstawiła antybiotyk, tym bardziej że nie trafiony. Możesz też zastanowić się nad zmianą pediatry.

Trzymam kciuki z rozpakowującą się :-)

Mój mąż mnie dzisiaj zaskoczył, Zapytał się mnie jak sądzę, czy dziadkowie pokochali by adoptowanego wnuka. Kiedyś się zastanawialiśmy nad adopcją a teraz po moim poronieniu widzę że mój znów nad tym myśli. Jakoś nigdy o tym nie myślałam z perspektywy dziadków. Chyba ciężko by im było pokochać :-(
 
Jestem jestem..:dry: niestety nie bylo wywolywania, bo mam ostre zapalenie zatok i oskrzeli i musze podleczyc antybiotykiem. Po dzisiejszym usg wychodzi na to ze nie ma co panikowac, lozysko jeszcze w bardzo dobrym stanie, mała wygląda jak pączek w maśle :-D Taki sam pyszczuś pyzaty ma jak Lila
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
a ja mam nabrać sił i jak samo nie ruszy to za 3-4 dni damy czadu :sorry2: Dziękuje za kciuki proszę jeszcze nie puszczajcie!!!! :***

Nadika
ostatnio chyba tez sie skarżylas ze wam ten lekarz czesto antybiotyki przepisuje, moze poszukajcie innego pediatry..a co do choroby to pamietaj ze czasami wysypka moze byc wlasnie po antybiotyku- moze jednak dociągnij te 5 dni, choć wiem ze nie jest latwo jak czlowiek tego swinstwa chcialby uniknąc..Ja teraz tez przezywałam męki "brać czy nie brać" ale już drugi tydzień się cholerstwo ciągnie i dla dziecka to na pewno też nie obojętne. Zdrówka!

emalia co u ciebie, jak sie czujesz, jakies wiesci powizytowe?

milusia niech twoja jeszcze posiedzi to sobie chociaz w swięta poużywasz :-)
 
koriander- bidulka, to się porobiło, malutka czeka aż mama wyzdrowieje i będzie pełna sił :-) trzymam kciuki, co chwilkę zaglądam czy są jakieś wieści :-)

Ja z moimi Stworkami w domku. Łukasz miał w nocy gorączkę o 16 idziemy do pediatry. Sylwię też zostawiłam w domku, niech połobuzuje trochę znerwicowanej mamie :-D:-D

Kasiulka jak się czujesz??? co u Ciebie i Dziewczyn??

Gosiu co u Ciebie, jak alergia Michałka?

namawiam pozostałe Dziewczyny, piszcie co słychać, jak Dzieciaczki w przedszkolu?????
 
koriander- bidulka, to się porobiło, malutka czeka aż mama wyzdrowieje i będzie pełna sił :-) trzymam kciuki, co chwilkę zaglądam czy są jakieś wieści :-)

Ja z moimi Stworkami w domku. Łukasz miał w nocy gorączkę o 16 idziemy do pediatry. Sylwię też zostawiłam w domku, niech połobuzuje trochę znerwicowanej mamie :-D:-D

Kasiulka jak się czujesz??? co u Ciebie i Dziewczyn??

Gosiu co u Ciebie, jak alergia Michałka?

namawiam pozostałe Dziewczyny, piszcie co słychać, jak Dzieciaczki w przedszkolu?????

Zyraffka tylko jak to zrobić jak doba taka krótka
jak dzieciaczki? Gorączka poszła precz?

Koriander hop hop jestes jeszcze a może córcia postanowiła zrobić prezent mikołajkowy??

a u nas mikołajkowo na całego, w poniedziałek dzieciaki miały wyjazd z przedszkola do wioski Św.Mikołaja w Zatorlandzie, oczywiście prezenty od nas tzn Tego "prawdziwego mikołaja", dziś znów jakiś ma odwiedzić ich w przedszkolu ech sporo tego ale jaka ich radość.... zachwytom nie ma końca a w weekend robimy jeszcze rundkę po dziadkach :-D:-D


a jak u Was? Wszystkie były grzeczne i dostały prezenty? bo o dzieciaki nawet nie pytam bo one zawsze są mega grzeczne;-):-)
 
hejka
U nas tez dzieciaki dostaly prezenty, a Daniel nawet do 15 ma wciaz impreze mikolajkowa, takze zaraz po niego ide i zobacze co tam dostali :-) hehe
Dzieci baaa "grzeczne: jak zawsze, :-D

A tk pozatym to wieje, sypie snieg... :p az sie nie chce ruszac z domu nigdzie :confused:
 
reklama
Do góry