reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

nadika - Jagoda lubi puzzle,ostatni nabytek 4w1 35/48/54/70 i twierdziłam że to przeginka a ta je układa! Ogólnie to sama uzbierałą sobie na SKYLE to kucyk ponny gadający (my daliśmy 84zł) a na Gwiazdkę zażyczyła sobie GITARE hehe (taką zabawkową na 20zł kupiliśmy)poza tym Jagoda lubi kuchnie, i zabawę w sklep- może kasa fiskalna?poza tym Barbie zawsze ba topie.

A teraz ja poproszę o podpowiedź dla chłopca 1,5-2lata! Chodzi o Bartka to może być do 80-100zł i o mojego siostrzeńca starszego od Bartka o 2mc ale tu do 50zł sobie ustaliliśmy!!??
 
reklama
Witam:)

Koriander GRATULUJE:) piekne imie i zazdroszcze pieknego porodu:)

Ja przed wczoraj na wizycie bylam:) dzidzia ma sie dobrze:) serduszko slyszalam:) marzy nam sie dziewczyne a Amelia chce siostre ZOsie! tak uparla sie na to imie, bo znajoma kiedys byla ze swoja coreczka ZOsia:)
Ogonie ciaza daje mi niezle popalic rno poludnie wieczor mdlosci::(:(

Amelka teraz antybiotyku!;/ ogolnie super w przedszkolu ona je uwielbia jeszcze troche bedzie przedstawienie w ktorym bedzie aniolkiem i ma swoja kwestie:) ciekawe czy podola:)

Milus to teraz kolej na ciebie:)
 
Koriander wielkie gratulacje oby rozła tak pięknie jak Lila. Mila i Lila ladnie :-D tak do rymu

Witam wpadłam zobaczyć jak nasze ciężaróweczki no i widze ze grno się zmniejsza. Dziewczyny trzymam za Was kciuki.

U nas standardowo doba za krotka. Eryk nie pokochal przedszkola co dzień widze ze walczy ze łzami a zawsze wraca zadowolony. Podobno jest najbardziej samodzielny z całej grupy, nawet nie proboja go bierac bo się nie da a inne dzieci czekaja w kolejce. Ma piękny zasob slow niestety nadal z wymowa kipesko, chodz co dzień w drodze do przedszkola usprawniamy aparat mowy :) W tamtym tygodniu zalapal jelitowke prawie się zaglodzil na szczęście apetyt wrocil. Olcio standardowo wzorowy uczen , teraz co dzień wstaje o swicie na roraty nie ukrywam ze go podziwiam za taka wytrwalosc, wstaje o 6 a potem prosto do szkoły :)
 
Witajcie

Koriander gratulacje :-) dużo zdrówka




Jaku Was przygotowania do Świąt?
U nas posprzątane, łańcuchy na choinkę Karolcia robią. Jutro lub w sobotę będziemy ubierać choinkę, wreszcie w domu dużą choinkę będziemy mieć :-).
 
Koriander - wielkie wielkie gratulacje....Ciesze sie ze porod latwy i przyjemny :-) ..... Wielkie calusy dla Mili i Lili od BB - ciotki ..... Sciskam mocno Kochana !!!!
No milusia - to Ty nastepna.....hehehehe,oby poszlo tak gladko jak u koriander!!!!
Kasiek - dawno nie zagladalam i nawet nie wiem czy juz gratulowalam tu na forum jesli nie to Wielkie gratulacje.....Polmetek???? Alez ten czas leci....Niech Michalek rosnie zdrowo...Buziolki :-)
julia - Tobie tez serdecznie gratuluje!!!! Ciesze sie ze dzidzia ma sie dobrze!!!!I niech tak bedzie az do rozwiazania...A mdlosci niedlugo napewno mina!!!!....Zdrowka dla Amelki!!!
pewnie juz nie zajrze jutro wiec wszystkim mamuskom zycze:
Pieknych i radosnych swiat Bozego Narodzenia,
pelnych milosci i radosci,
w gronie najblizszych!
Niech beda to niezapomniane swieta!!!!

 
Ostatnia edycja:
zyczenia_swiateczne_2.gif
 
reklama
Niech magiczna moc Wigilijnego Wieczoru
Przyniesie Wszystkim spokój i świąteczny nastrój.
Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia
Żyje własnym pięknem,
A Nowy Rok obdaruje Was
Pomyślnością i Szczęściem.


Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia życzy Kasia z rodziną.
 
Do góry