reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dzisiaj jest ten rodzaj wyjątkowej ciszy,

Że każdy wszystko usłyszy : i sanie w obłokach mknące,

I gwiazdy na dach spadające, a wszędzie to ufne czekanie.

Czekajmy – dziś cud się stanie


WESOŁYCH ŚWIĄT
 
Ostatnia edycja:
reklama
Milusia, trzymam mocno kciuki!!! Daj znać co i jak!!!

Wesołych, kochane moje :tak:
Copy of IMG_3512.jpg
 

Załączniki

  • Copy of IMG_3512.jpg
    Copy of IMG_3512.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 47
milusia - trzymam kciuki...oby do stycznia to Zosienka bedzie o rok mlodsza...MOja siostra tez od wczoraj ma skurcze i sie modli zeby dala rade do stycznia....termin ma na 12 stycznia :-) ....Wiec kciukasy za Was obie :-)
kasiek - slicznie wygladasz, brzusio przeuroczy :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam się swiątecznia-Chcę Wam złożyć spóźnione życzenia świąteczne przedewszystkim ZDRÓWKA bo teraz dopiero doceniłam po operacji Gai jak ono niezwykle jest ważne, tym co chcą mieć dzidziusia szybkiego zajścia, tym ktore są przed porodem szybkiego i bezbolesnego porodu, a te które już urodziły, by Wasze pociechy były zdrowe, szczęśliwe i kochały Was całym sercem.
Dzisiaj mija miesiać jak Gaja jest po operacji, nie wiem czy cud czy jakaś nagroda od Boga ale nie ma od operacji ani kataru ani kaszlu, jestem w 100%przekonana, że podjęcie decyzji o operacji było w pełni świadome i nie żałuję tego.Teraz wiem co to znaczy cieszyć się świętamia tak praktycznie każde święta od urodzenia były do bani bo wiecznie coś.
Mąż namawia mnie na drugie dzieciątko ale to chyba jeszcze nie ten czas.
:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry