reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Agi trzymam kciuki!!!!! Życzę dużo zdrowia!!!!!

a ja mam skierowanie z Danielem do poradni hematologicznej, miał powiększone węzły chłonne i wyszły mu złe wyniki morfologii. Udało mi się na 16,01 umówić, w mojej okolicy tylko jedna pani doktor hematolog dziecięca. Pocieszam się że moja pediatra z tych co dmucha na zimne i lubi wypisywać skierowania więc jestem dobrej myśli i mam nadzieję że te wyniki to skutek przechodzonej ok miesiąc temu infekcji a teraz bolesnego ząbkowania i mam nadzieję że to nic poważnego
 
Niestety potwierdzilo sie :-( ....Jutro sie dowiem ile plytek dokladnie alewyglada na to, ze nie za duzo :-( .....Jestem zalamana .... Najgorszy moment....Siostra rodzi lada dzien, babcia ma raka i przez sepse w kolanie jest praktycznie unieruchomiona....Wszystko na raz...A ja za miesiac mam zabukowany bilet do Polski i nie wiem czy polece....Masakra jakas :-(


Agi - wszystko będzie dobrze, jak się leczy te płytki?? Trzymam kciuki, przytulam mocno!!!

nadiko- to na pewno nic poważnego, tak jak piszesz infekcje i ząbkowanie zawsze mają wpływ na wyniki, trzymam kciuki.



ja z Sylwunią w domu, strasznie kaszle :( po 15 do lekarza. W dodatku dzisiaj rano zauważyłam krew w jej uchu, wytarłam wacikiem i wydawało mi się, ze to od zadrapania ale skarży się na to ucho :( mam nadzieję, że to nic powaznego:-(
 
hej dziewczyny
Już niedługo bal przebierańców-za co przebieracie Wasze maluchy?
Macie jakieś fajne pomysły? Moja Polcia chce być oczywiście księżniczką:-)
Mi osobiście podobają się bardziej oryginalne pomysły-wszelkie zwierzaki itd.ale pewnie zostanie ta księżniczka:-)
A jak u Was?
Pozdrowionka
 
hej

Sylwia niestety na antybiotyku :(( szkoda ze nie daje się zinhalować, kilka razy powdycha i ucieka i woła "nie cię" dziwne że jeszcze śpi, oddycha ciężko, jak jej się nie poprawi w ciągu dwóch dni to znowu do lekarza.

milusia- suwaczek Ci zasuwa :tak: lada dzień i będziesz potrójną mamą :tak:

dabin- ja dla młodszej córki mam strój Dzwoneczka a dla Łukaszka jeszcze nie mam, chce być rycerzem, muszę poszukać czegoś bo za tydzień bal :szok:
 
Żyrafka oby przez tych parę dni jeszcze nie...
Bliźniaki chore..:wściekła/y: prawie 40st gorączki....:wściekła/y:Mąż też na zw,chory na antybiotyku,do tego mnie i jego boli ząb...tylko K***rodzić!:eek:
NA 16 ja do gina a on z nimi do pediatry...Oby tylko nie szpital...:no:
 
Kto mnie dobije??!!
Bliźniaki mają ospę+anginę+glizdę+wysoką gorączkę:wściekła/y:...Mąż anginę+ ból zęba
JA?_____________do 13tego (ostatecznie!) mam byc już w szpitalu!!!!!!:zawstydzona/y:
Za dużo na jeden dzień...
dziewczyny ręce mi opadły...
 
reklama
Agi trzymam kciuki za plytki wiesz już cos więcej?

Milusia spokojne do 13 będzie po ospie i anginie , ospa trwa około tygodnia angina tez z glizda gorzej :)
 
Do góry