reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dziewczyny Kochane moje zanim zacznę pisać muszę Was poinformować i poprosić o kciuki dla naszej AGI!
Od wtorku bidulka leży w szpitalu. Jej przypuszczenia się potwierdziły bo płytek miała bardzo mało ... Trzymajcie kciuki bo już zaczęły działać dzisiaj płytki po mega dawkach sterydów i innyc magicznych lekach podskoczyły. Nie może się zalogować na bb , więc zaproponowałam że ja przekażę wieści i POPROSZĘ O KCIUKASY!!!! Agusiu Nasza Kochana wracaj szybko do formy Jestem pewna że jutro będzie nie 18tys tylko 54 tys !!!! Mega buziak dla Ciebie!!!!!!!!!

Kolenderko - Moja Ty Kochana płaczuńko :*:*:* Przytulam najmocniej jak umiem i pamiętaj co Ci mówiłam wszystko powolutku się poukłada. Za miesiąc się będziesz śmiała z tego z jednym cycem karmiąc Milę a ręką i nogą rysując z Lilunią piękne arcydzieła akwarelami! A drugą ręką będziesz głaskała A. a drugą nogą mieszała obiad by się nie przypalił! :) Zobaczysz kochana My kobiety żadnej pracy się nie boimy, do wszystkiego jesteśmy w stanie się przystosować! A nasz instynkt macierzyński jest tak wielki że góry jesteśmy w stanie przenosić byleby tylko naszym pociechom było dobrze! To tylko kwestia przyzwyczajenia się do nowej sytuacji :)
I pamiętaj że ja zawsze fb włączone i redy to talk with U!!! :*:*:*
Co do ulewania to Zosiak też ulewała BA chlustała , nawet Żyrafcię nękałam :p:p bo też pamiętałam że Sylwunia ulewała. W 4 miesiącu troszkę zelżało ale to w zależności od dnia. teraz prawie nie ulewa , chyba że zaśnie podczas karmienia i nie mogę jej odbić ... albo jak zje owocka jakiegoś to ulewa raz Ale przeszło samo. Trzeba czekać i pewna jestem że Mila będzie przybierać bez problemu. Zobacz na moją pulpeciarkę :) A ulewała jak ta lala:) :*:*:*
Milusiu- O matysiu!!!! Kochana nie martw się chłopaki na pewno zrozumieją i pięknie sobie dadzą radę!!!! ZDROWIA IM ŻYCZĘ z całego serducha!!! A Tobie szybkiego porodu!!!!!!! I oczywiście czekajos na smsos:p :*:*:*:*:*:*:*
Żyrafciu jak mała? Lepiej już? Kochana a jak Ty się masz??
Julia- Nie za wcześnie na przesiewówkę? Ja robiłam w 12 tygodniu to bzdury powychodziły... kazali powtórzyć za miesiąc z dziwną miną... miesiąc się martwiłam czy u Zosi wsio ok... Okazało się że powinno się robić 13-14 -15 tydzień i na tym za miesiąc było wszystko super!!! Jestem pewna że u Ciebie też Kochana będzie wsio ok!!!!! Zobaczysz co mówię to mówię bo ja czarownica:p Zawsze się sprawdza:*
Kasiek - Ty nasz bambaryłeczko:p Kochana na pewno wyglądasz kwitnąco !!!! A te kg to pewnie jakieś wyimaginowane! :p :* Buziaki!
Emilka - :*
Milka - Kochana czytałam że chłopaki cudnie się maja poza Ercia "wejściem" do przedszkola. Kochana dzielny chłopczyk i taki rozumny! Aż mi się łezka zakręciła jak czytałam co napisałaś! Buziaki i dla przedszkolaka i dla starszaka Zdolniachy!
I chciałam jeszcze kilka słów do Kasiuli :
Kochana trzymaj się WALCZ A my tutaj będzie z Tobą Walczyć jak LWICE! I BB kciuki trzymać jak jasna cholera ,tak mocno! :*:*:*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agi Kochana jesteśmy z Tobą!!!!!!!!!!!!!!!!!!Będzie dobrze!!!!!!!!!!!


Julia,
mam nadzieję że tylko niepotzrebniel lekarz Was nastraszył, a z dzidziusiem jest wszystko dobrze:tak:
Kolenderka jej Kochan nie przerażaj mnie:szok: ja za chwilę będę miała to samo tylko +bliźniaki...:szok: musisz być silna,najgorsze pierwsze mies,później będzie z górki:tak:
Percia Napiszon smsos jak Zośkoś bedzioś na swiecios :-D
Żyrafka Wam Kochana też dużo zdrówka:*

KAsiek i Julia Wy się toczycie i stare baby jesteście?A ja????????????Co mam powiedzieć??????!!!!!:-Dhehe aczkolwiek ja tam jeszcze śmigam samochodem,chodze po sklepach gdzie we wtorek prawdopodobnie będzie już dzidzia;-)

Emalia i Anecznik co u Was słychać?Zniknęłyście...

Perffecto Kocham:*:-D(dawno Ci tego nie pisałam):-D
 
Agi trzymamy kciuki

Julia spokojnie będzie dobrze nie martw się na zapas

Milusia jak muchomorki?

Koriander zdjęcia hmmmmmmmmmmmmm skad to znam :) jestem mlodsza bez zdjęć, Ercio tez ma ich nie za dużo najgorsze ze wszystkie na dysku ostatnie odbite z chrzcin a dysjk już ratowany zbieram się za odbijanie ale jakos mi nie wychodzi

Perfekta Ty jak zwykle o każdym pamiętasz :) jak Twoje biznesy ?
 
Agi jesteś już w domku???


Sylwia wcale nie lepiej a nawet gorzej. W poniedziałek pójdę do pediatry na kontrolę ale wątpię, żeby się wyleczyła. Najgorsze, ze mąż pracuje w wojsku i nie może wziąć opieki nad dzieckiem a ja ciągle na zwolnieniu siedzę, pewnie już wszyscy mają mnie dosyć przez to, ja też już mam dosyć siedzenia w domu.

co do zdjęć to mam to samo :-)
 
Milusia no naprawde jestem jak kobieta po 80:-\ dzia pojechalam na zakupy co ja uwielbiam i wogole i co co chwile slabo sie robilo:-\ szukalam zeby tylko gdzies usiasc i odpoczac...a gdzie tu do konca??:-\

Dzieki dziewczyny za slowa otuchy mam problemy ze snem bo ciagle to samo mi sie sni...badania usg wyniki tragedia...prawie dzis w nocy niespalam...
W poniedzialek usg genetyczne i test mam nadzieje ze niebedzie nieprawidlowosci...."!!! Trzymajcie kciuki
 
julia- ja cały czas trzymam mocno kciuki, jeśli chodzi o samopoczucie, to na pewno niedługo lepiej się poczujesz:-)



dziewczyny szukam stroju karnawałowego dla Łukaszka oczywiście jak zwykle na ostatnią chwilę, moze wasi chłopcy już mieli w przedszkolu i macie na sprzedaż??
 
Hej Dziewczyny
Ja juz jestem w domku....Plytki powyzej 40tys wiec mnie wypuscili bi w szpitalu jakis wirus panuje wiec nie chcieli zebym cos zlapala....Sterydy i pozostale leki na razie mam na 3 tygodnie no i kontrole w Klinice Hematologii....We wtorek morfologia i sie okaze.....Na razie mam zwolnienie na kolejny tydzien wiec sie bycze w domu do mnie doprowadza do szalu....bo to juz 3 tydzien wolnego....2 tygodnie w Swieta i ostatniego dnia urlopu spadly mi te plytki no i szpital....Polcia zlapala zapalenie ucha zeby bylo smieszniej....Pawel byz z nia u lekarza przed moim wyjsciem....bo mowil ze goraczkowala od wczesnego ranka wiec pewnie i tak zlapie jakas infekcie :-( .....No i dzis urodzila moja siostra...Miala cesarke....ale Igorek urodzil sie zdrowy...54cm, 3250 i podobo jest sliczny ale jeszcze nie mam zadnej fotki niestety...no ale wierze na slowo....
Dziewczynki bardzo Wam dziekuje za kciukasy jak zwykle pomogly i prosze o trzymanie dalej bo....Mam nadzieje ze plytki beda ladnie rosly bo mam zakaz latania jak plytki beda ponizej 30 tys....a mam zabukowany bilet do Polski na 6 lutego!!!! jeszcze raz wielkie dzieki......Perciu Tobie za troske i przekazanie wiadomosci dziewczynom, zyrafciu Tobie za wiadomosc.....
Julia - mam nadzieje ze z dzidzia wszytko ok....
Koriander - mam nadzieje ze Mila ladnie przybiera na wadze i wkrótce t ulewanie sie skonczy!!!!
Zyrafciu - zdrówka dla malej damy Sylwuni....niech szybko zdrowieje
milusia - no to masz przezycia i to przed sama koncowka....Zdrowka dla Twoich mezczyzn oby sie wyurowali przed narodzinami Zosienki
lena - ciesze sie ze operacja pomogla i Gaja czuje sie lepiej
Przepraszam ze tak krotko ale ledwo juz widze na oczy...Nie spalam praktycznie 3 noce....Zwlaszcza dzisiejsza byla masakryczna...bo siostra juz w nocy byla na porodowce...plus u mnie na oddziale cala noc cos sie dzialo wiec pisze ostatki sil....ale musial podziekowac za wsparcie....Buziaki
 
Ostatnia edycja:
agi trzymam kciukasy, na pewno z płytkami będzie dobrze tym bardziej, że masz lot w moje urodziny więc musisz polecieć, gratluję zostania ciocią!!!!! Zdrówka dla Ciebie i Polci, idź wyśpij się!!
 
Agi - Bardzo się cieszę że Cię puścili! Mam nadzieję,że teraz już się bedziesz trzymać normy!!! Zdrówa dla Poli!!!

Julia - &&&& trzymamy i wierzymy,że dzieć zdrowy rośnie!!

Milusia - to się porobiło niefajnie:(( zdrówka dla łobuzów i melduj czy urodziłaś już:pPP

Zyrafciu - Sylwia wyzdrowieje i ty wrócisz do pracy i będzie ok wsio!!:))

Koriander - wiem wiem wiem-wiem jak Ci ciężko,tymbardziej, że Bartek też problemowy ma brzuszek nadal!! Poradzisz sobie,ogarniesz, TYLKO myśl pozytywnie i nawet jak Ci coś nie wyjdzie to to olej!Jesteśmy tylko ludźmi, nieidealnymi w dodatku i kochaj dziewczynki a wsio będzie ok!Czasem człowieka ogarnia taki wkurw ale to nic nie da-nasze dzieci to skarby,najcenniejsze słoneczka radosne i musimy ich kochać,opanować i dbać o nie- będzie dobrze zobaczysz!

Lena- fajnie,że Gajka zdrowa po tych migdałach!

Percia - a Ty jak tam ogarniasz??

GOSIAGRO- ??
 
reklama
czesc lasencje
melduję sie po dlugiej nieobecności;)
kasiulka jak sie czujesz kochana?
Agi gratuluję ciociu;) i zycze zdrowka
zyraffka znalazlas stroj? kubie wzielam z wypozyczalni spidermana ;)
percia pisz wiecej ;)
koriander kochana, nie mailam okazji Ci pogratulowac!!!!!!!!!!!!!!! wiec gratuluję!!!!! racja, ze z 2 dzieci świat wyglada inaczej ale wierz mi to jest do ogarniecia, dasz rade ,trzymam kciuki;) Mila czy Milenka?
Olavip jak sie macie?
JUlia
gratuluje fasolki, jak sie czujesz?
kasiek, a Ty jak sie masz, widac brzuszek?
lena kiedy gaja miala zabieg?
milusia czekam na Twoją Zosię ;) zdrówka dla chlopaków, dzielni są na pewno zrozumieją i sie uciesza z wakacji u babci ;) szczęśliwego rozwiązania!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry