reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
:-(
zajrzalam do czerwcowek2012 i pozwalam sobie wkleic jednego posta, mam nadzieje ze nie mają za złe
Adiena była na pogrzebie i tak opisuje
"Dzieci nie było. Widok rodziców. Łukasza przytłaczający. Takie młode osoby jak Kasia nie powinny odchodzić.
W ogóle było bardzo kameralne. Pogoda piękna. Mam nadzieje, ze Kasia jest szczęśliwa i bedzie aniołem dla swoich dziewczynek
I nie wiem dlaczego, ale jak zabierali trumnę to zrobił sie nagle duży wiatr. Tak jakoś magicznie. Jakby kasiulka dała znak."\\
 
Choćbym nie wiem jak głośno krzyczała
nie wykrzyczę
Choćbym nie wiem jak długo płakała
nie wypłaczę
Choćbym nie wiem jak się starała
tego że Cię zabrakło
światu nie wybaczę!
Żegnaj Kasieńko:(


Żegnaj Kasieńko!!!!!!!!!!!!!!!
[*]
[*]
[*]

jak o 12 zapaliłam świeczkę tak teraz się jeszcze świeci a przez moment miałam wrażenie że już wygasła.. a ona świeci..

 
reklama
Do góry