reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Najlepszy sposób na mdłości to sen (jeśli uda się zasnąć) wczoraj to prawie cały dzień przespałam :) Ja ostatnio mam apetyt na jogurty owocowe :)
 
reklama
witam kochane:)

Mam na imię Kasia , mam 23 lata, mamy 16 miesięczna córcie Nele:) chcielismy zaczac starania we wrzesniu bo roznie to bywa...i sie udalo za 1 razem:) termin mam na 7 wrzesnia, wg dr. i wg mojej @:) ale bedzie do cc .wiec ok tydz wczesniej. 21 w srode ide do dr. juz powinno byc serduszenko:) ogolnie to mam mega mdlosci...musze ciagle cos jesc...ehh i zgaga..ale w pierszej ciazy tez tak bylo, i schudlam 7 kg. do 17 tyg ciazy...dobra nie zanudzam was juz...
 
Witam Czerwcowe Mamusie!
Wpadłam z serdecznymi gratulacjami, życzeniami spokojnych i przepełnionych szczęściem 9 miesięcy :-)
W szczególności kibicuję tym, które mają termin na 22.06 :-)

Troszkę Was poczytałam. Muszę przyznać, że emocje wracają... dopiero co sama to wszystko przeżywałam...
:happy:


expectcoverlrg.jpg

 
Kasiulka- to dziś masz urodziny? Wszystkiego NAJ, zdrówka dla Ciebie i fasolki!


Tak, dzisiaj :-D

Dziękuję :tak:

Nie wytrzymałam i w drodze z pracy kupiłam dziś znów po tygodniu test ciążowy, bo jakoś nie dowierzałam... Na szczęście znów pozytywny ;-) Co za idiotka ze mnie :-D

hahaha, ja chciałam dzisiaj jeszcze raz betę zrobić ale się powstrzymałam :rofl2:
 
witam kochane:)

Mam na imię Kasia , mam 23 lata, mamy 16 miesięczna córcie Nele:) chcielismy zaczac starania we wrzesniu bo roznie to bywa...i sie udalo za 1 razem:) termin mam na 7 wrzesnia, wg dr. i wg mojej @:) ale bedzie do cc .wiec ok tydz wczesniej. 21 w srode ide do dr. juz powinno byc serduszenko:) ogolnie to mam mega mdlosci...musze ciagle cos jesc...ehh i zgaga..ale w pierszej ciazy tez tak bylo, i schudlam 7 kg. do 17 tyg ciazy...dobra nie zanudzam was juz...

Jeśli masz termin na wrzesień, to w ciążę zajdziesz w grudniu, a mamy październik :tak:
 
Kasiulka_1980-Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin:tak:

Jak tak was czytam i wasze dolegliwosci to ciesze sie ze jak narazie jedynym objawem u mnie to tylko obrzmiale piersi i brak @:-D.Dzisiaj zanioslam mocz do badania,wiec za 4 dni bedzie wizyta u lekarza i zacznie sie odliczanie do porodu:-D.Szkoda ze ja dopiero w 12 tygodniu bede miala usg,ale niestety tutaj sadza ze wczesniej nie ma potrzeby.Co ma sie dziac to niech sie dzieje przez pierwsze 3 miesiace:wściekła/y:.Z Dominikiem mialam tak samo pierwsze usg w 12 tyg, drugie w 20 tyg i koniec:-(
 
Witam wszystkie czerwcowe mamuśki!

Na początku gratuluję wszystkim :)))
O ciąży wiem już 2 tygodnia, od razu drugiego dnia poleciałam do lekarza, aby powierdzić wiadomość
biggrin.gif
Teoretyczny termin 6 czerwiec
biggrin.gif
Teraz czekam niecierpliwie na pierwsze USG. Jeszcze dwa dni, a ja już na pupie nie moge wysiedzieć!

Trzymajcie się mamuśki :)))
 
Kasiulka_1980-Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin:tak:

Jak tak was czytam i wasze dolegliwosci to ciesze sie ze jak narazie jedynym objawem u mnie to tylko obrzmiale piersi i brak @:-D.Dzisiaj zanioslam mocz do badania,wiec za 4 dni bedzie wizyta u lekarza i zacznie sie odliczanie do porodu:-D.Szkoda ze ja dopiero w 12 tygodniu bede miala usg,ale niestety tutaj sadza ze wczesniej nie ma potrzeby.Co ma sie dziac to niech sie dzieje przez pierwsze 3 miesiace:wściekła/y:.Z Dominikiem mialam tak samo pierwsze usg w 12 tyg, drugie w 20 tyg i koniec:-(

Dziękuję Kochana :-)

Dziwnie tam podchodzą do ciąży... a jak w ogóle wygląda tam poród? Rodziłaś tam czy w Polsce?
 
reklama
No to jestem po pierwszej wizycie :-)Fasolce już bije serduszko! Tak się cieszę! No i dostałam zwolnienie z pracy...w sumie to powinnam się cieszyć, ale jakoś przeraża mnie ta bezczynność...Co ja zrobię z tym wolnym czasem? :rofl2:
 
Do góry