reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

cobra-to może być niska hemoglobina miałam tak w pierwszej ciąży i też często było mi słabo;najlepszy sposób jak robi siężle to usiąść i włożyćgłowe między nogi:tak:
paulka-ja mam ochote cały czasna zimnego szampana:-)a w poprzedniej ciąży jak widziałam piwo to odrazu mi się chciało go strasznie i też każdy mówił że to pewnie chłopak a tu niespodzianka dziewuszce tak się piwka chciało ciekawe kto teraz w brzuszku tak chce szampana hm:confused:
 
reklama
anj.81 nie martw sie jesli czasami twoj post pozostaje bez odpowiedzi, to sie na prawde czesto zdarza :tak: Bardzo fajnie ze tu z nami jestes :tak: I gratuluje wspanialych wiesci, na kiedy masz termin bo nie widzialam cie na liscie? Dopiszemy kolejna dziewczynke do statystyk :-D:-D

Dziękuję. Termin mam między 2 a 7 czerwca. Poproszę może o wpisanie na 7 :-) Bliżej urodzin mojej mamy , która nie doczekała się wnusi...

cobra- proszę uważaj na siebie, odpocznij i zwolnij troszkę . Ja często mdlałam przed ciąża taki mój urok ale w ciąży zdarzyło mi się to tylko raz i strasznie się tego boję, szczególnie jak jestem sama. Mój mąż często obserwuje moje źrenice(dziwnie się wtedy czuje bo na ogół jego odczucia nie zgadzają się z moimi:-) on do mnie słabo ci? ja ,że -nie, na co on- przecież widzę po oczach, że tak... i tak to wygląda hihi. Ja swoje on swoje. Ale tacy to oni już są- a może tylko mój. Teraz chodzi dumny jak paw i chwali się jaki to sztukmistrz no bo przecież sztuką jest zrobić (muszę zacytować niestety) "dziurkę w dziurce"

Co do zachcianek alkoholowych -to ja bym najchętniej napiła się ginu z tonikiem:-) no cóż zostaje mi tylko niestety , od czasu do czasu , troszkę czerwonego wina(zalecenie pani doktor)
 
właśnie się zorientowałam ,że zrobiła Nam się przewaga dziewuszek, więc może ja nadal mam szansę:-):-):-):-):-D:-D:-D na córeczkę

anj.81
uwierz mi,że jak by mi lekarz powiedział na 100% co będę miała to też bym się pewnie nie spytała o poszczególne parametry co i jak :-):-) gratulacje

Dziekuję. Po prostu kilka z Was mówiło o tym...zresztą jest zdrowa, śliczna( choć na zdjęciu wygląda jakby jej oczko wyszło :-) a poza tym ma piękne długie nogi- ciekawe po kim ja raczej jestem kurdupelek a mój mąż do najwyższych też nie należy...:-)
 
Dziekuję. Po prostu kilka z Was mówiło o tym...zresztą jest zdrowa, śliczna( choć na zdjęciu wygląda jakby jej oczko wyszło :-) a poza tym ma piękne długie nogi- ciekawe po kim ja raczej jestem kurdupelek a mój mąż do najwyższych też nie należy...:-)

moze geny po babci albo dziadku:):tak::tak::tak:
 
wiecie co mam tyle nauki a caly czas wymyslam cos do roboty wogole nie chce mi sie za ta nauke zabrac co zrobic zeby cos weszlo do tej głowy:-D:-D:-D:-D
 
Dziekuję. Po prostu kilka z Was mówiło o tym...zresztą jest zdrowa, śliczna( choć na zdjęciu wygląda jakby jej oczko wyszło :-) a poza tym ma piękne długie nogi- ciekawe po kim ja raczej jestem kurdupelek a mój mąż do najwyższych też nie należy...:-)


jeśli masz zdjęcia z USG to liczymy na ich dodanie:-):-):-)
moje dziecko ma długi tułów a nóżki raczej krótkie ;-):-D ale i tak jest piękne
 
wiecie co mam tyle nauki a caly czas wymyslam cos do roboty wogole nie chce mi sie za ta nauke zabrac co zrobic zeby cos weszlo do tej głowy:-D:-D:-D:-D
A ja bym się chętnie pouczyła. Wiele z Was pisze,że coś zalicza , piszę pracę...Boże to ile wy macie lat:-) Czuję się staro przy Was hihi, i na dodatek grubo - bo najadłam się naleśników ech
 
reklama
Do góry