reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

ewela gdzieś ty znalazła fryzjera za 50zł:szok::szok::szok:
Powiedz temu Twojemu mężowi, że i tak jesteś oszczędna, bo jak ja idę do fryzjera to wydaję 150zł:zawstydzona/y::zawstydzona/y: Mój mąż (zupełnie nie znający się na cenach - opowiadałam wam historię koszulki nocnej za 80zł:szok:) nic nie mówi:-D
 
reklama
Z tego co słyszałam to ma być ciepło ale mają być burze... :/
Chociaż mam nadzieję że nie będzie tak duszno jak teraz, bo okna mam pootwierane i nie ma czym oddychać :/

Pozytywny aspekt tego gorąca jest taki, że można już latać w japonkach i luźniejszych ciuszkach, co jest super sprawą:)
 
tez mu to mowie,ze to tanio,a ten wyskakuje ,ze on za fryzjera placi 12zł ,no szok noo. A głupol i tyle, focha strzelilam i sie do niego nie odzywam, zalowac mi tu bedzie moze. Wogole kwiczy ostatnio,ze wszystko takie drogie dla bobasa, to ja mu mowie chłopie taniej było sie zabezpieczac,a nie teraz kwiczec hehe ,faceci to maja naprawde małe mózdzki ,ale jak do samochodu musza cos kupic,albo sobie jakies narzedzia to wtedy dla nas kolosalne sumy dla nich sa niczym...

I wez tu bądz mądry człowieku:baffled:


zdec ,a to nie moj mąż - jeszcze:sorry: - czekam wciąż na pierscionek :-p

męza juz miałam,ale go pognałam wsio:confused2:bo to zły facet był ;-)
 
tez mu to mowie,ze to tanio,a ten wyskakuje ,ze on za fryzjera placi 12zł ,no szok noo. A głupol i tyle, focha strzelilam i sie do niego nie odzywam, zalowac mi tu bedzie moze. Wogole kwiczy ostatnio,ze wszystko takie drogie dla bobasa, to ja mu mowie chłopie taniej było sie zabezpieczac,a nie teraz kwiczec hehe ,faceci to maja naprawde małe mózdzki ,ale jak do samochodu musza cos kupic,albo sobie jakies narzedzia to wtedy dla nas kolosalne sumy dla nich sa niczym...

I wez tu bądz mądry człowieku:baffled:


zdec ,a to nie moj mąż - jeszcze:sorry: - czekam wciąż na pierscionek :-p

męza juz miałam,ale go pognałam wsio:confused2:bo to zły facet był ;-)
Chyba jak każdy typowy samiec;)
 
tez mu to mowie,ze to tanio,a ten wyskakuje ,ze on za fryzjera placi 12zł ,no szok noo. A głupol i tyle, focha strzelilam i sie do niego nie odzywam, zalowac mi tu bedzie moze. Wogole kwiczy ostatnio,ze wszystko takie drogie dla bobasa, to ja mu mowie chłopie taniej było sie zabezpieczac,a nie teraz kwiczec hehe ,faceci to maja naprawde małe mózdzki ,ale jak do samochodu musza cos kupic,albo sobie jakies narzedzia to wtedy dla nas kolosalne sumy dla nich sa niczym...

I wez tu bądz mądry człowieku:baffled:


zdec ,a to nie moj mąż - jeszcze:sorry: - czekam wciąż na pierscionek :-p

męza juz miałam,ale go pognałam wsio:confused2:bo to zły facet był ;-)

Co do samochodu to w 100% się zgadzam!!!!!!!!!!
Mój mi tu wyskakuje z jakimiś felgami za 1,5tys:szok: A dzisiaj sobie jeszcze wymyślił nawigację za 2,5:szok::szok: I powiedział że będzie zbierał:szok::szok:
No masakra no, a przed chwilą też mi zaczął wypominać że tyle wydałam w tym miesiącu na małą:-(
 
:szok::szok::szok: poszłam spać na kilka godzin, wracam, a tu tyle dodatkowych stron. :szok: w takim tempie, to ja będę tylko czytać. :-p

ja nie mam zielonego pojęcia w co ubiorę małego, kiedy wyjdziemy ze szpitala. :zawstydzona/y:kompletnie nie ogarniam pakowania do szpitala, nie dociera do mnie, że to już maj. muszę poważnie nad tym popracować, bo nie daj bóg mały postanowi zrobić wszystkim niespodziankę, a na męża i jego pakowanie chyba liczyć nie mogę. ;-)

ludzie w sklepach, to normalka. któraś z was pisała o wypisywaniu ze szpitala na weekend. mi się przydarzyło być dzisiaj z rana w szpitalu na badaniach, jak co miesiąc. i tyle rozpakowanych w nocy kobiet, ile dzisiaj było na oddziale położniczym, to jeszcze mi się nie zdażyło widzieć przez ostatnie 8 m-cy. aż znajoma położna,z którą rozmawiałam, ręce załamywała, bo nie wiedziała, gdzie zacząć. :rofl:
prawdziwa wiosna idzie, coraz więcej maluchów pcha się na świat. :laugh2:
 
reklama
Do góry