Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Znowu wpadam na chwilke
po dzisiejszej wizycie i badaniu teraz mam ciemnobrązowe upławy, nie wiem czy to po badaniu szyjki i czy ma to związek z tym rozwarciem - chyba pojadę na izbę - choć sama do końca nie wiem co mam zrobić.
Znowu wpadam na chwilke
po dzisiejszej wizycie i badaniu teraz mam ciemnobrązowe upławy, nie wiem czy to po badaniu szyjki i czy ma to związek z tym rozwarciem - chyba pojadę na izbę - choć sama do końca nie wiem co mam zrobić.
kochana myśl pozytywnie, jeżeli do tej pory płytki rosły i to bez wspomagania to myślę że będzie dobrze nadal, grunt to pozytywne nastawienieA ja dziś jakaś cała zestresowana jestem....Boje się że zacznie mi się jakaś akcja porodowa w domu....a do szpitala w Warszawie na Karową to ja mam ze 2 godziny....poza tym boję się że w tym czasie jak na złość spadna mi płytki i to dopiero będzie dramat....Nie wiem strasznie sie dzis tym zamartwiam...Ja mam nadzieje, że oni mnie jutro zostawia na tej Karowej szczerze mówiąc albo przynajmniej każą mi się zgłosić np. za tydzień jesli badania wykażą że nic sie tam nie dzieje....Jejku nie moge dziś nad tym strachem zapanować!!!!Chciałabym zeby było juz po wszystkim, mieć Pole i mojego Pawła przy sobie i wracać powoli do formy!!!!
ja także mam ogromną, wczoraj wieczorem tak się objadłam słodkościami i pół nocy się męczyłam, ale co tam:-)Wy tez macie zgagę....ja dzisiaj mam taka jak nigdy dotąd;(
Wróciłam z obawami czy mnie coś nie ominęło:-) Jakieś rozpakowanko może:-) Ale nie....
Magda_M gratuluję wizyty!
To i ja coś napiszę o mojej. Wszystko zamknięte na 3 spusty, raczej nie urodzę w najbliższym czasie;-) Dostałam zwolnienie do 15.06, bo dalej nie może wypisać, no ale niech mu będzie. Czy wy też tak macie z tymi zwolnieniami?
USG za dwa tygodnie, wymaz na paciorkowca pobrany, także wszystko w porządeczku
I chyba zmieniam koncepcję porodu, wygląda na to że będę rodzić w Trzebnicy:-):-) Mój lekarz powiedział że jeżeli wybieram między Brochowem a Trzebnicą, to Trzebnica lepsza. A do tego ordynator to jego przyjaciel;-) Także może będę się czuła bardziej bezpieczna
W ogóle w ostatnich dniach mam hossę finansową, mam nadzieję że się nie przerodzi to w jakąś bessęDzisiaj wyciągnęłam pismo ze spółdzielni, rozliczenie energii cieplnej za 2009 rok i mam nadpłatę prawie 400zł:-) Co oznacza że nie będę teraz musiała płacić prawie 1,5 czynszu:-)
czarna_wiedźma ja również gratuluję obrony i to jeszcze w dodatku na takie piękne oceny<wow>
Ja się dzisiaj przeraziłam, jak zobaczyłam skład mojej komisji egzaminacyjnej.... ciężko będzie.......
będziemy trzymać kciukihej brzuchatki!
no widzę, że podium zajęte!!! kalwa, liliti- wspaniale, gratuluję wam i odrobinkę zazrdoszczę, że maleństwa już przy was...też tak chcę;-)
miałam znów ciężką noc- dostałam takich boleści brzucha- jak na okres i myślałam, że padnę. Przez 2 godziny mnie bolała, wzięłam 2 no-spy i po kolejnej godz. puściło. Myślicie, że to były jakieś skurcze?
chciałam wam powiedzieć, że mam już termin obrony magisterskiej- 25 maj ( wtorek) także trzymajcie kciuki aby było z głowy;-)
czarna wiedźmo- gratki za mgr;-)
muszę wam powiedzieć, że teraz to jak wchodzę na bb to mega podekscytowanie czuję! Takie wieści pewnie teraz będą codziennie! ;-)
zazdroszczę tej pięknej pogodyNiewiem jak u was ale u mnie zrobiła się piękna pogoda:-)więc zmykam z Marysią na spacerek![]()
:-)jak czytam te wieści od Lencji to aż szok
jakie przywiązywanie nóg??? paranoja
metody jak w średniowieczu
dobrze że u mnie tak nie ma bo bym nigdy się na poród nie zdecydowała