reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Gosiagro- u mnie 15 dzien A6W za mną, dzisiaj 16 :)

Ewelinka- ktory dzien u Ciebie? 22?

agentka- ja myje uszy normalnie wodą z pynem do mycia. Przy kazdej kąpieli Jagoda jest zanurzona w wodzie tak ze uszka są pod wodą :)

Katarzynajanicka- udanych łowów w lumpkach :) Pochwal sie potem co udało Ci sie kupić.
 
co do pieluch to Jagoda nosi 3 i lepiej zeby szybko z nich nie wyrosła bo mamy jeszcze ze 150szt!!!

Zyrafka- kupowanie nowego wozka głebokiego chyba nie ma sensu. Ja bym kupila spacerowke rozkładaną na łasko. A z ciekawości- jak to wozek??

Paula- piekne fotki z chrztu :)

Cobra- ja tez mialam wypadek ale jeszcze w ciazy. Pas sie naprężył ale szyją i tak mi szarpnelo a co dopiero u Ciebie jak pas był luzno. Powinnas isc do lekarza..
 
Ostatnia edycja:
Cobra wpółczuję przeżyć.:szok: mam nadzieję, że jesteście cali i zdrowi!
Że też akurat napisałaś to w dzień mojej pierwszej samotnej wyprawy samochodowej z synkiem! :eek::sorry: Na szczęście daliśmy radę. Poza tym, że Hubcio dostaje ataku szału jak zapinam go w foteliku, to wszystko ok. U laryngologa też wszystko dobrze, więc jednym słowem sukces!

Witam się po 2 dniowej nieobecności.
Zaraz poodpisuję Wam , z grubsza tylko przejrzałam
Ja jestem w szoku jeszcze...:( Jasiu dzisiaj miał w końcu pierwsze szczepienie!!!!! Od soboty chodziłam podenerwowana.
Pojechaliśmy dzisiaj i jasiu dostał 2 zastrzyki w jedno i dugie udko. Płakał chyba tak pierwszy raz w życiu:( taki był to płacz rozżalony , bolało go... Ja powstrzymywałam łzy jak mogłam tylko. Teść mój nas wiózł na szczepienie i spowrtem , specjanie opóznił pójście do pracy. Całą drogę w tą i spowrotem się nie odezwałam jak nie ja. Za to jak weszłam do domku , położyłam Jasia z fotelikiem i sie tak rozryczałam że teściowa , która ma wolne dzisiaj też się ropłakała!
W zasadzie Jasiek zniósł dzielnie szczepienie i popłakał w trakcie i troszke po a dla mnie to ogromne przeżycie...:(
Wy też tak macie dziewczyny czy ja jakas nienormalna jestem???
Mam pytanie jakie robicie okłady po szczepieniach , bo mi lekarz kazała zrobić roztwór z sody z wodą letnia przegotowana i przykładać, tylko nie wiem jak często? Czy długo? czy owinąc i zostawić ? czy od czasu do czasu przykładać?
Jak mogę Was prosić o pomoc to bardzo ładnie proszę :)
Teraz troszke poczytam ...i postaram się odpisać

a i zapomniałam się pochwalić Jasiek waży już 6480 :)

widziałam ostatnio reklamę, że podobno przeciwbólowa Emla jest już do kupienia bez recepty!! zamierzam zakupić przed najbliższym szczepieniem, żeby choć trochę złagodzić synkowi ten ból. i nie przejmuj się, nie jesteś jedyną, która to tak przeżywa. ja przy każdym pobieraniu krwi małemu mam palpitacje serca z żalu. przy szczepieniu to już w ogóle.

Dziewczyny zakładacie już pieluszki rozmiar 4??? Ja już 3 dzień taki rozmiar zakładam, bo Łukaszkowi bardzo uda 3 uciskały, Lukaszek nie jest jakimś pulpecikiem ale trójki zdecydowanie już za małe.
Wiecie moze gdzie jest jakaś promocja pampersów????
już drugą paczkę 4 kończymy, a Hubek waży trochę ponad 7kg. też mu 3 ściskały uda i poza tym wypływała kupa już bokami :-D, a to wyraźny sygnał, że pora na zmiany:laugh2:. teraz jest super, tylko ubranka muszą być na 74, żeby tą pieluchę zmieścić :-D

mój mały do zasypiania widać uwielbia odkurzacz...w sobotę położyłam go na macie a sama odkurzałam, za chwilę patrza a mały przysypia więc przeniosłam go do łóżeczka i dalej odkurzałam a on usnął bez jednego płaczu...cud, ale nie będę go usypiać odkurzaczem (dodam że mój odkurzacz ma dużą moc i strasznie warczy, mój mąż budzi się na jego dźwię od razu nawet jak odkurzam w kuchni i do pokoju s a drzwi zamknięta).
u nas podobna reakcja na odkurzacz :happy:

miłego dnia!!
 
zyrraffka - ja też jestem w szoku :) Może ta waga rozkłada mu się jakoś inaczej (ma 65 cm długoiści) Chociaż jak doczytałam Twojego kolejnego posta, to widzę, że Twój synek też mały nie jest :)) Ile ma cm? My mamy wózek mutsy 4rider, jeszcze się mieści w gondoli (jest spora), ale dużo miejsca faktycznie nie zostało...

agast - dzięki :) spróbuję, chociaż będzie trudno, bo nasz brzdąc nie przepada za pluskaniem ("siedzi" w wanience w takim specjalnym foteliku do kąpieli, który utrzymuje główkę i podtrzymuje plecki).
 
co do pieluch to Jagoda nosi 3 i lepiej zeby szybko z nich nie wyrosła bo mamy jeszcze ze 150szt!!!

Zyrafka- kupowanie nowego wozka głebokiego chyba nie ma sensu. Ja bym kupila spacerowke rozkładaną na łasko. A z ciekawości- jak to wozek??

Paula- piekne fotki z chrztu :)

Cobra- ja tez mialam wypadek ale jeszcze w ciazy. Pas sie naprężył ale szyją i tak mi szarpnelo a co dopiero u Ciebie jak pas był luzno. Powinnas isc do lekarza..


mamy mutsy podobny albo taki sam jak ten (modelu dokładnie nie pamietam, bo wózek dostaliśmy nie kupowałam więc nawet nie wiem jaki model)
OKAZJA Mutsy 2w1 Urban Rider Joey Silver Luksusowy (1250676211) - Aukcje internetowe Allegro- wydaje mi się ze to ten model

agentka rr nie wiem ile Łukasz ma cm, 20 idziemy na szczepienie to go zmierzą, mi za każdym razem wychodzi inaczej:))) ubranka zależy rozmiar albo 68 albo już 74, co firma to inna numeracja
 
Zyrraffka: z tą numeracją ubranek to faktycznie problem. Nasz nosi pajacyki 68, na styk w dlugości, w szerokości sporo luzu. Bluza 62 jest w sam raz (tylko rękawki mogły by być szersze), zato w 68 (Wójcika) jeszcze się "topi"...
Powiem Ci, że rozpoczęłaś również u mnie rozmyślanie nad kwestią gondolki. Zastanawiam się jak to jest. Niby dziecko dopiero jak siedzi może się przenieść do spacerówki, z drugiej strony, dlaczego miałaby być zła spacerówka rozłożona na płasko, skoro dziecko podróżuje i np. w foteliku samochodowym, albo ma bujaczki czy huśtawki w pozycji "siedzącej"?
 
reklama
witajcie po kilkumiesięcznej przerwie. :)

pisałam tu w wątki może raz czy dwa, więc pewnie nikt mnie nie pamięta. kubie minął okres wielkich krzyków i nerwów, jak tylko nie śpi, więc powoli wracam do życia.

ja się jakiś czas temu zastanawiałam, co zrobić, jak mi kuba wyrośnie z gondoli, bo powoli zaczyna być już coraz mniejsza. ja kupiłam na początku wózek wielofunkcyjny, więc mam w domu spacerówkę, która tylko czeka, aby ją zamontować. i tak pewnie zrobię nawet, jesli kuba nie będzie potrafił jeszcze siedzieć. rozłożę ją na płasko, bo ma taką możliwość i będziemy tak śmigać.
gdybym miała tylko gondolkę, kupilabym spacerówkę. tak, jak powyżej dziewczyny pisały.

co do ubranek, kuba jutro kończy 15tygodni. numerkami, to na ogół wchodzi w 62 - i jest na styk. kupuję mu z reguły trochę za duże - wiadomo.

zyrraffkahttps://www.babyboom.pl/forum/members/zyrraffka-65498.html w czy przy każdym szczepieniu lekarz mierzy wam synka? ostatnio zastanawiałam się, czy wszyscy lekarze mierzą, tylko mój nie mierzy? bo ile razy pytam o wzrost, to mi się tłumaczy, że takiego maleństwa się nie mierzy. no a przy urodzeniu? przecież mierzyli, a był jeszcze mniejszy ;)
 
Do góry