reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ależ się wybawiliśmy na urodzinkach...Polcia była taka happy że aż miło było patrzeć.....
 

Załączniki

  • DSCF6613.jpg
    DSCF6613.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 39
  • DSCF6764.jpg
    DSCF6764.jpg
    34,9 KB · Wyświetleń: 41
  • DSCF6738.jpg
    DSCF6738.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 39
  • DSCF6700.jpg
    DSCF6700.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 39
  • DSCF6750.jpg
    DSCF6750.jpg
    47 KB · Wyświetleń: 40
  • DSCF6624.jpg
    DSCF6624.jpg
    33,3 KB · Wyświetleń: 38
  • DSCF6597.jpg
    DSCF6597.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 40
  • DSCF6608.jpg
    DSCF6608.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 38
  • DSCF6567.jpg
    DSCF6567.jpg
    33,7 KB · Wyświetleń: 39
  • DSCF6599.jpg
    DSCF6599.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 36
reklama
Wszystkiego naj dla dzisiejszych solenizantow!

Agi'super fotki, Polcia jaka zadowolona! i pomyslec niedlugo nasze maluchy beda miec swoje imprezki, ja pomalu zaczynam mysles o zuziowej narazie tylko bilety do pl kupione

Kasiaj-duzo zdrowka dla filipka!

Kasiek-tobie kochana tez duzo zdrowka zycze!

Cos jeszcze mialam napisac i zapomnialam ahh skleroza...no nic dobranoc i spokojnej nocy zycze wszystkm,
Mykam spac bo jutro znow do pracy
 
dzień dobry! druga
Dla Polusi wszystkiego najpiękniejszego!!!!!

Jagoda ma się juz lepiej, w nocy nie gorączkowala, więc idzie ku lepszemu:) Pogoda się skwasiła, wiec nawet nie jest zal ze sie kisimy w domku.

Co do wychodzenia męża z domu to mój wychodzi w każdy wtorek na siatkowke i wraca dopiero po 22. Oprocz tego codziennie pracuje od rana do nocy- wychodzi o 8 , zawozi Hanke do przedszkola potem od razu do pracy i wraca zazwyczaj po 18. Często w weekendy tez pracuje, wiec widzimy sie rzadko ale za to intensywnie:))))))) Jagodą zajmuje sie jak tylko jest w domu i NIGDY nie mowi ze jest zmęczony czy coś w tym stylu, ale na wtorkową siatkę idzie nawet jak ja czasem kręcę nosem ze Jagoda marudzila czy cos w tym stylu:) ALE ja wychodzę z domu często. Ze 3 razy w tygodniu:) Na zakupy, na solarium, odwiedzam tez w ciągu dnia inne dzieciate koleżanki, albo tak jak wczoraj wychodze wieczorem, wsiadam do auta, puszczam sobie ulubioną muzyke i jade się przejechac. Po 30 minutach jestem jak nowa:)) Polecam! Takze Aisa, glowa do gory, ciesz się tym co masz i SAMA sobie zorganizuj jakieś "atrakcje". Nikt za Ciebie tego nie zrobi!!!

Perfecta- kiedy wezmiesz mnie na lowy??? W przyszłą sobote jedziesz??
widze że masz podobnie teżlubię wsiążć i jechać przed aiebie odpręża to mnie choć dawno nie próbowałam chyba od urodzenia małego


ja jak robiłam małemu badania to miał HGB 11 a norma była 11,5-16,5 tylko, że ta norma to taka ogółna dla wszystkich, w każdym razie pediatra mówiła że ma dobre wyniki
chyba nie jest to norma dla wszystkich jak ostatnio robiłam synowi to norma była od 14 u 15 latka


DRUGA:)
My jedziemy zaraz do teściów;)
WEEKENDOWA cisza;)
Gaja to taki łobuz już walczy z pilotami i telefonem a ile sie nagada przy tym:)
hehe mojego Michała to też najlepsze zabawki


Trzecia?
U nas pogoda piękna, ale za to chyba mamy trzydniówkę :( Już drugą dobę gorączka >38 a czasem >39 stopni. Co gorsza leki słabo działają :(
Nocka w związku z tym do bani, po raz pierwszy w życiu Pędrak mi zasypiał na rękach, bo nic innego nie działało :(
Teraz się chichra i zaczepia psa :)
Miłego dzionka!
współczuję mam nadzieję że szybko przejdzie
 
Witam kochane... dziękuję co niektórym za troskę!!! ;)

U mnie już lepiej... nie wiem co to było wczoraj... nagle zrobiło mi się nieziemsko zimno i gorączka 38... po 2 godzinach przeszło i teraz tylko troszeczkę mnie gardło swędzi... albo sobie szybko z jakimś wirusem poradziłam albo to dopiero początek...

W środę umówiłam się z młodym do dermatologa bo ta skórka nic nie jest ładniejsza a wręcz mam wrażenie że się pogarsza... :(

Damiam niedobry bardzo... wyje kiedy mu się spodoba... dobrze że tej nocy dobrze spał...

KasiaJ.
- Kochana jesteśmy z Tobą... zmień pediatrę i idź gdzie trzeba bo bidulek się umęczy i Ty też... co to za cholerstwo że go tak długo trzyma i wciąż niewyraźny??? ale nic się nie przejmuj, słyszałam że jak dziecko dużo choruję to jak dorośnie to go nic nie ruszy!!! ;)

Miłego dnia... :)
 
Witam sie i ja.
Aga, Izia- fotki przecudowne. Mi się dwie imprezki zejda do kupy i nie wiem czy robic razem z komunia , czy tydzień po tygodni. A morza Izuś zazdroszcze!!! Kocham nasze Polskie ale nie dane mi było tam mieszkac :)
Kasiek- zdrówka kochana
KasiaJ- masz racje kochana. Zmień pediatre, bo to nie ma co. Masakra jest z naszą służbą zdrowia. A do alergologa warto się wybrac. Dużo zdrówka dla Filipka, a Tobie kochana wytrwałości. Ściskam Was mocno!!! :)
Lenka- jak tam po parapetówce?

Oj trza się za robote brac, bo niedługo Jaśka nie znajde w ty bałaganie. Weekend był przy desce i żelazku. Umyłam w końcu auto ( zapomniałam jaki ma ładny kolor), a stary wczoraj pociął całą przyczepę drzewa :) Lece do marudy.
Miłego dzionka:)
 
Dzień Dobry w poniedziałek

my po weekendzie nieco leniwie, pogoda taka sobie niby piękne słoneczko ale wiatr nieziemski, zobaczymy co ze spacerem będzie

Krzysiu, Kacperku zdrówka, uśmiechu i radości na każdy dzień

Agi, Izia piękne fotki
 
hehe zazdroscisz mi morza a ja mieszkam blisko a bywam bardzo rzadko ale wczoraj wyciągnęłam moich bo wiem jak wyglądałaby niedziela w domu a tak spacerek zaliczony i obiadek też bo wyciągnęłam ich do manekina uwielbiam tą knajpkę i naleśniki oczywiście też:-D:-D
 
reklama
Do góry