reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Z tego co widzę to nasza Perfecta kochana napisała 5 lub 7 przy dzieciaczkach które urodziły się w Maju (5) i w Lipcu (7) a te bez numerków to czerwiec ;)

Cześć Kochane Moje !:)
Wróciłam , ale... zadowolona do konca nie jestem , będzie trza poprawic troszkę. Chciałam troszke jasniejsze a wyszły mniej wściekłe i wydaje mi sie że ciemniejsze... No cóż za 2 tygodnie przed świętami się dorudzę:p
Co do kalendarza to przy dzieciaczkach , które urodziły się w maju lub lipcu , sa takie małe białe cyferki jak zauważyła Kasiunia:):*
Niestety inaczej się nie da zrobić bo musiałabym zmniejszyć czcionkę a to już było by mniej czytelne.
Dziękuję Kochane za miłe słowa !! Co prawda arcydziełem nie jest ten kalendarz ale będziemy miały wszystko w jednym miejscu:) Mam nadzieję że może tak zostać ? Pewnie gdzieś w przysżłości jak się doszkole z szopa fotowego postaram się ładnieszy trzasnąć :)
Stara juz jestem i niedowidzę
Ale Perfekciu musiałabys dopisac jeszcze maluchy, bo nie wszystkie są

 
Ostatnia edycja:
reklama
Eh.... chciałam Wam wkleić filmik, ale tak zeby był dostep tylko do fiulmiku i mi nie wyszło :(

My dzis bylismy na naszej budowie! Taras wyglada zabójczo! :) teraz robią podjazd. A naroznik który kupilismy 2 tygodnie temu wyglada w naszym salonie tak jak powinien :)

Aha, ja dostałam okres jak tylko skończył mi sie połóg. Dokładnie w sumie koniec lipca.

Pozdrawiam.

Aha, Baśka pomału dochodzi do siebie. W dzien juz lepiej sie zachowuje, ma mniejszt katar i kaszel, ale w nocy jeszcze z nią cięzko - budzi sie i trzeba walczyc okolo półtora godziny zeby ponownie zasnęła.

Aha, mam na sprzedaż 2 kartony pampersów "4" cena taka jak była przy zakupie czyli 98 zł za karton (taki jak byly w Tesco). Może któras z Poznańskich mam by chciała?
 
zyraffka-akurat dziś mam tylko takie nudy starsza to już sobą się zajmie to latała z koleżankami średnia poszła na noc do dziadków mąż do pracy a ja sama z Zojdą z jednym dzieckiem jak tak pare godzin siediałam to naprawde nuda niewiedziałam co ze sobą zrobić:baffled: tak to zawse coś się dzieje a tu cisza spokój tylko Zośka do ogarnięcia:-D
 
Witam i Ja.
Kasiek- ja ten program oglądałam jak leciał na Zone reality. Co u Was? Damiś zdrowy?

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych trzech muszkieterek;
Natalci, Karolci i Basieńki. Buziaki od ciotki i Jasia ;)


edit; Perfekciu- trza Basie Aisową dopisa do kalendarza ;) i tak na bieżąco uzupełnia jak kogoś jeszcze nie ma:)
 
reklama
Dzien dobry:-D

U nas wczoraj bylo chyba nawet wiecej niz 25 stopni, po prostu cudownie!

Kasiek ubralam Lile w body na krotkim rekawie, na to tunika, spodenki i chustka na glowe, zdjecie na zamknietym ;-)

gosiagro jak zakupy?? Przyszla mama opkupiona i zadowolona?

Agi wspolczuje @@@ mam nadzieje ze bol znosny

Sto lat dla solenizantow!
 
Do góry