reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Cześć dziewuszki!
Mąż w pracy, pogoda bleeee, więc obijamy się z dziećmi w domu.
Właśnie oglądamy "Małych Einsteinów" To ulubiona bajka Piotrka, ale co ciekawe ostatnio też i Gosi, tańczy przy niej i robi różne polecenia z bajki- klepie się w uda, podnosi rączki w górę, klaszcze w rączki- normalnie cyrk :-D:-D Polecam Wam dziewczyny, myślałam, że nasze maluchy jeszcze długo do tego nie dorosną, a jednak.... a to naprawdę mądre bajeczki....

Koniczynka- spóźnione ale najszczersze NAJNAJNAJlepszości!!!!
Dorotkade- udanej zabawy na weselu, ach jak Ci zazdroszczę!!!!
Lena- miłego żegnania się dziś z mężem ;-) (U nas i Piotruś i Gosia są wynikiem takich właśnie pożegnań przed zagranicznymi wojażami męża :-D)
Ewelinka- hehe, waleczna ta Twoja Marysia :-) Nadejdzie moment, że jeszcze laski będą trzymać sztamę między sobą :tak:
milusia- to szybkiego powrotu do formy dla Twojego bracholka
olavip- ja się w ciąży poparzyłam w brzuch wrzątkiem, do dziś mam mały ślad, a Gosia niet... Swoją drogą ja znam inną wersję tego przesądu-, że jak się patrzy w ciąży na pożar i się czegoś wtedy dotknie to w tym miejscu będzie znamię...
emalia- Ty skąpcze jeden, czekałam na kuriera z pierogami, a tu nic, wszystko tylko dla siebie- udław się :-D:-D:-D
nadika- jak dzisiaj samopoczucie?
żyrafka- praca plastyczna, jak to dumnie brzmi :-) Gratulacje dla Łukaszka
Koriander, gosiagro- zdrówka dla Was!!!!
 
kajdusia to musi super wygladac jak dzieciaki tancza ;)))) Kuba tylko hopa hopa na ugietych nozkach robi do muzyki;)
dorotka udanej zabawy na weselu

tak bym chciala miec juz brzuszek, a ciagle nie ma dobrego momentu na ciążę eh milego dnia kochane mamuski
 
Hej;-)

Jestem i ja,ostatnio nawet czytałam ale Alan się obudził z płaczem i nic nie zdążyłam napisać...Jesteśmy zalatani ostatnio...
U nas zimno jak cho***!!!!Zaraz chyba zacznie lać-jakoś ciemno się zrobiło wrrrrr

Życzę miłego weekendu...
 
Witam się ija.... Ktoś mnie jeszcze pamięta?????
U nas ok.....Tak w skrócie....po staremu.....Czasu brak...W zeszłym tygodniu mielismy lato a juz w tym prawie zima...Koszmar....Przez ta ochotę brak ochoty na cokolwiek....
Postaram się zaraz podczytać co u Was....o ile Luśka nie zrobi psikusa i nie wstanie :-)
 
Kajdusiu a wersja animowana czy filmowa Einsteinow? nigdy nie puszczalam Jaskowi bo wydawalo mi sie ze do tego ma tyyyyyleeeee czasu
ostatnio ulubiona bajka to Jonalu, ladnie w niej spiewaja
mama kubulki a ja juz nie moge sie doczekac kiedy dziec z brzucha wyjdzie;)
Agi bidoku, ciagle doba za krotko trwa u was?

a co to za chorubska was biora, sezon dopiero sie zaczyna;-) wiecej wit C lykac

Koriander ide poczytac co tam u was ale ciesze sie ze tu juz posty optymistyczne, oboje z mezem trzymalismy kciuki
 
hej,
kajdusia u mnie już lepiej,głowa nie boli :) Natan też lubi tańczyć ale on tak się buja z boku na boczek i nóżkami przebiera.
agi oczywiście że pamietamy, u nas też juz zimno ;/
zyraffka to cudownie że Łukaszek taki zdolny :)) praca plastyczna no no no, chyba już się zaadoptował w żlobku??

a my dzisiaj wieczorkiem wkońcu gdzieś wychodzimy :)) idziemy ze znajomymi na kręgle, ostatni raz byłam zanim zaszłam w ciąże więc bardzo dawnbo.
Natan dzisiaj nie spał w dzień, meczyłam się 1,5 godz by zasnął i nic więc odpuściłam, teraz jest u teściów ale ok 18 po niego pójdę bo chyba będe go kąpać i pójdzie spać bo napewno będzie padnięty.
 
Nadika to miłej zabawy;-) jak ja bym tak chciała;-);-)

Agi a wyobraź sobie że pamiętam:-D;-) Dzięki za zaproszenie;-)

Jeszcze tylko nie cała godzinka i będę mieć ciszę :-)
 
reklama
Kajdusia- to to na bank ten kurier wszystko zeżarł po drodze, bo wyczuł co tak pachnie w paczce :-D
Aguś- co to za głupie pytania!!!:wściekła/y: Pisz co tam U Was. Jak Polcia? Co w pracy u Ciebie? Wszyscy zdrowi?
Mama kubulki- na pewno się doczekasz brzusia. Życzę Ci tego ;-)
Klementinka- jak się czujesz? Długo jeszcze;-)
Nadika- miłego wyjścia . Wybaw się za mnie :)
 
Do góry