reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

dorotka - a Ignaś na brzuszku nie ma znamienia? Bo tego się boję,bo widziałam na własne oczy że jak matka w ciąży się poparzyła to dziecko miało znamie w tym samym miejscu....
a moje oparzenie nie jest takie złe,trochę pobolewa ale daję radę:)


Ignaś nie ma na brzuszku znamienia :) Ma naczyniaka ale na nosku i głowie ale to napewno nie przez oparzenie.
Nie martw się :)
 
reklama
Lenka- sama zrobisz odbiór techniczny ;)
Milusia- a to co innego. Przepraszam ,że tak wprost sobie pozwoliłam.

Ja żyję ale siedzę w łazience .
Ale dzisiaj nam wyszły pierożki. Mniam......

Koniczynka- sto latek mordeczko :)
 
Żyjemy, żyjemy :)
chociaż ja od wczoraj ledwo ledwo,dopadła mnie straszna migrena i dopiero dzisiaj popołudniu sie lepiej poczułam, dzwoniłam do mamy i ona to samo, kuźwa że też musimy byc takie wrażliwe na zmianę pogody i cisnienia.
korianderko i jak mama??
emalia a u Was ten remont to pełna parą idzie, że Tobie się jeszcze chce pierożki robic :))
koniczynko Wszystkiego naj naj!!!
 
Ja mam się całkiem nieźle:) Łukaszek świetny, dzisiaj zobaczyłam jego pierwszą pracę plastyczną wykonaną w żłobku, wzruszyłam się niesamowicie. W pracy super, mąż fantastyczny:))) masło orzechowe przepyszne, czego chcieć więcej:-D

przepraszam ale nie poczytałam co u Was, moze w weekend nadrobię.
 
Kochane wielkie dzieki, ciezki to byl dzien! Ale juz wiecej wiemy!

dzieks.jpg

zaraz napisze wiecej na zamknietym
 
Emalia odbiór techniczny to mogę zrobić męzowi:)
ale sie cieszę bo już piec wisi:)hehe więc tylko rura od gazu i mam ciepełko w domu:)
 
reklama
Witam.
Pierwsza????????!!!!!!!!!!!!!!! O tej godzinie? Hmmmm... Wstawać śpiochy.
Tatuś zaraz fugę kładzie na podlodzę i jedziemy do wrocka,bo brakujące rzeczy. :)


Koriander- celowo nas trzymasz w napieciu? Niektóre osoby na serio się martwią.


Miłego dzionka wszystkim.
O i woda na kawusie już jest. :)
 
Do góry