reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Gosia - gratulacje, Ale słodkie malenstwo :) Michałek jest śliczny :) tez jestem ciekawa jak Maja zareagowała na braciszka. Jak już sie ogarniecie i będziecie chcieli przyjmować gości to daj znać to z miła chęcią was odwiedze. :)
 
Gosiagro cieszę się że już w domku, a Michaś jejciu jaki on słodki i taki maleńki, aż się napatrzec nie mogę, sama słodycz i pomyśleć że mój tez był taki a teraz chłopak ma 8 mies.
jak sie ogarniesz i zaprowadzisz nowe porządki w domu to wpadaj i pisz co u was i koniecznie dużo fotek, a jak Majusia? pewnie tez się nie może od malucha odkleić

Hefi ależ super że będziecie się odwiedzać
 
Gosiu slodka kruszynka, tylko przrytulac i calowac
Agusiu fajne chlopaki, szybko czas leci

ja pisze z innej orbity, chlopaki chore i druga noc mam juz nie przespana, koszmar, Jeremus chce spac tylko na rekach bujany,
Jas cale noce marudzi, jeszcze tak mi w kosc nie dali nawet jak byli noworodkami
 
Gosiargo slodki jak czekoladka :) i rzeczywiescie na noworodka nie wyglda taki duzy juz chlopczyk . Jak Maja go przyjela?

Agusia ale fajne zdjecia , jak chlopaki dogaduja sie ze soba czy raczej wojny

Klementinka zdrowka dla chlopakow i snu dla mamy
 
Cześć dziewczyny!!!!
Gosiagro- wspaniała wiadomość!!! Dużo zdrówka dla Michałka i samych pięknych, wzruszających chwil dla całej Waszej Czwórki!!!! Michałek prześliczny! Aż się łezka kręci w oku ;-) CUDO!
koriander- Kochana, przytulam mocno, dawno się nie widziałyśmy i nie słyszałyśmy, ale myslę o Tobie często i intensywnie! A Lilki to bym już w ogóle nie poznała :-(
Klementinka- zdróweczka dla chłopców

A my żyjemy w straszliwym pędzie, czytam Was często na komórce w okienkach między zajęciami, gorzej z pisaniem....
Ściskam Was mocno, zwłaszcza Ciężaróweczki!
 
Gosiu jaki śliczny!! jeszcze raz gratuluję!!!!

a ja dzisiaj zaliczyłam niezly upadek i trochę się boję czy z dzieckiem wszytko ok ;/
wychodziłam od teściów ściągnęłam papcie by założyć buty i poślizgnęłam się na posadzce i upadłąm na plecy i pupę. Stało się to po 16 i jak narazie wszytsko jest w porządku,tylko boli trochę kość ogonowa. Mały się rusza ale i tak jestem pełna obaw. Jutro rano zadzwonię do gina i zobaczymy co on powie.
 
reklama
Do góry