reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dziewczyny, powiedzcie mi czy to możliwe by Neli wychodziły szóstki?
Ledwie co się wszystkich piątek dorobiła i jestem trochę szoku, bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że wychodzą jej kolejne zęby...
A ja się tak cieszyłam, że wreszcie mamy zakończony etap ząbkowania i odpoczynek na trochę....
 
reklama
Dziewczyny, powiedzcie mi czy to możliwe by Neli wychodziły szóstki?
Ledwie co się wszystkich piątek dorobiła i jestem trochę szoku, bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że wychodzą jej kolejne zęby...
A ja się tak cieszyłam, że wreszcie mamy zakończony etap ząbkowania i odpoczynek na trochę....
z tego co ja sie orientuje to pojawiają się ok 6 roku życia, jak zaczynają wypadać mleczaki tak jak Olavip pisze
 
Dziewczyny, powiedzcie mi czy to możliwe by Neli wychodziły szóstki?
Ledwie co się wszystkich piątek dorobiła i jestem trochę szoku, bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że wychodzą jej kolejne zęby...
A ja się tak cieszyłam, że wreszcie mamy zakończony etap ząbkowania i odpoczynek na trochę....
Hej, o ile mnie pamięc nie zawodzi to Koriander też pisała że Lili wychodzą szóstki.
 
Witam po długiej nieobecności:-).

Co słychać kochane mamusie?

U nas dobrze.
Karolina rośnie. Coraz więcej mówi i strasznie rozrabia.
My nadal mieszkamy w Warszawie.
A ja niestety jestem o rok starsza.

Widzę temat zębów- 6 są zębami stałymi i one około 6 r.ż. pojawiają się, więc jestem w szoku że już się wyrzynać zaczynają
 
Ostatnia edycja:
hej,
jaki tu spokój...

Lencja szok, że już 6 się pojawiają :szok:
ewa fajnie że Karolcia tak się rozwija :) Natan też już dużo mówi, wszystko powtarza i tak muszę uważac co mówię bo zaraz skubany podłapuje i naśladuje.
perfecta i jak po drugim badaniu USG?? bo chyba nic nie pisałas?

a ja wczoraj miałam wizytę. Szyjka krótka, skróciła się jeszcze bardziej i ma ok 2cm więc oszczędzanie na maksa, choć nie zawsze się da tak tylko leżeć. Muszę wytrzymać jeszcze conajmniej 7 tygodni, to już skończę 37tc więc będzie bezpiecznie.
Ja jeszcze nic nie mam naszykowane ani do szpitala ani dla dziecka. Moja siostra obiecała że mi popierze ciuszki i poprasuje i na święta przywiezie. Na zakupy się ne ruszę ani prezentów nie pokupię. Wczoraj tylko po wizycie zrobiłam szybkie drobne zakupy ale i tak jeszcze dużo mi brakuje, a do następnej wizyty będę się naprawdę oszczędzać na tyle na ile się da. Mam nadzieję że pomoże i 21.12 na wizycie okaże się że szyjka dalej się nie skróciła i wszystko jest ok.
 
Ostatnia edycja:
Nadika ja tak sobie czytam o tej Twojej szyjce i aż przejrzałam swoją kartę ciąży i ja w 17 tygodniu miałam szyjkę 2cm (wtedy miałam dokładnie mierzoną bo wylądowałam na ostrym dyżurze z jelitówką którą głupi lekarz wziął za zgładzenie szyjki i mówił że poronię) i nikt mi się nie kazał oszczędzać (tzn mój gin nic nie mówił jak sprawdził długość szyjki) i dzień przed porodem też szyjka miała 2cm...tak się zastanawiam co ma na to wpływ że jedni muszą się oszczędzać a mi nikt wtedy nic takiego nie mówił.
 
adorea z tą szyjką to chyba jest tak, że jak jest od początku krótka i się nie skraca dalej to jest ok, gorzej gdy zaczyna się skracać. Moja w 18tc skróciła się do 3 cm i jeszcze 3 tyg temu też tyle miała, a teraz ma 2cm. Lepiej dmuchać na zimne, tymbardziej że ja już jestem po przejściach i moja szyjka jest dość zniszczona. Do tego brzuch zaczął mi się strasznie stawiać,przed świętami już będę miała robione KTG.
 
reklama
nadika dbaj o siebie ;)
lencja, szczerze mowiac nigdy w zyciu nie widzialam 2,5 latka z zębami stałymi, w podrecznikach to zjawisko jest okreslone jako przedwczesne ząbkowanie, ale to naprawde wystepuje bardzo bardzo rzadko, a koriander mowila, ze Lila ma 6
 
Do góry