reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

My po wizycie! Wszystko jest w porządku!!! Jest nochal:):p 4,5mm Uffffff Poza tym dzidzia 1 tydzień do przodu pomiarowo :) Teraz wpadłam w ferwor sprzątania by niedzielę mieć leniwca Jak skończe usiądę i pochwale się wielkościami fasolinki lub fasolinka bo wiercioszek nie chciał się ujawnić:):):)
Dziękuję za kciuki Kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 
reklama
Perfecta - super wieści! Zarówno te wizytowe jak i firmowe :) Dbaj o siebie i się nie przepracowuj!
Olavip - Neli się nigdy wcześniej nie zdarzyło czegoś pomalować, a ma dostęp do kredek non stop od wielu miesięcy, jakiś taki destrukcyjny okres się u niej zaczął, mam nadzieje, że się za bardzo w tym nie rozwinie!
 
Ostatnia edycja:
Dawno mnie nie bylo :) Perfekta mowilam ze zagral Wam na nosie :) no wiec ciotka wiedzma stawia na chlopaka. A na rozkrecanie interesu znalazlas fajny moment :-D:-D bedziesz miala kogos do pomocy?

Buziaki ciazowki dbajcie o siebie
 
czesc Laseczki;)

co tu taka martwa cisza???? odzywajcie sie!!!

byliśmy wczoraj u sw Mikołaja w galerii handlowej, było mnostwo atrakcji, zabawy, zdjecia z mikolajem i prezenty, fajna impreza, Kubus byl tak podekscytowany, ze poszedl spac dopiero o północy, spał do 8:30, zastanawiam się, czy moze wyeliminowac mu popoludniowa drzemke, bo bardzo pono chodzi spac, a ja o 21 jestem w łózku, Wasze dzieci śpią jeszcze w ciagu dnia? jak długo?


percia gratuluje zdrowego bobasa i firmy, mysle, ze to dobry pomysł, bo jest coraz wieksze zapotrzebowanie na takie usługi, ja osobiscie też często kupuje w garmazerce;)moja mama myslala, zeby załozyć taka firme, ale ona i tak ma za duzo obowiazków, wiec pomysl na razie zawieszony w próżni;)
apropos płci, zyczę Ci córeczki;) sprawdz sobie kalendarz chinski, fajnie mieć parę, ja bym chciala córeczke, ale przeczucia mam inne.....
milka hehe tak to ja wymiotowalam na rondzie, w tej ciazy odbyło sie bez takich ekscesów, ale mdłości wciąż mnie męczą, chce sie wreszcie poczuc dobrze, eh ;) pozdrowienia dla chłopaków ;)
koriander jak sie masz?
milusia pisz wiecej szczesliwa młoda mężatko;)
olavip u nas sciany też sa pomalowane przez mojego syna-artystę, a filar pomazał nastepnego dnia po malowaniu, dodam, ze malowanie zajeło mi cały dzien, a on to zniszczył w kilka sekund eh....
 
Ostatnia edycja:
Mama Kubusia:* właśnie zasiadam u mamy do komputerka przy kawusi:-D bliźniaki śpia jeszcze w dzień ok 2h:-)(cudowny czas relaksu:-D) spać wieczorem chodzą ok 20, wstaja ok. 7.30 i potem drzemka ok 11 :tak:
Percia ja obstawiam chłopca nie wiem czemu od początku jakoś tak mi na chłopca idzie:-D gratuluje działalności a zarazem<zazdrości>



No i mam nowinę tram tram tram znamy się z męzulkiem mym Kochanym już roooookkkk!!!:-D zważywszy że znamy się rok a jestesmy 3miesiące po ślubie fajnie to brzmi:-D wieczorem idziemy z mężusiem na romantyczną kolację bez dzieci:-) hehe

no i chyba odstawimy moje plany o pracy na razie na następne lata....:-)

bliźniaki maja się świetnie:tak: chodzimy do kościółka na mszę dla dzieci i pięknie się zachowują...wczoraj Kuba mówi do M. "Ksiądz bąka puścił..fuu smierdzi...":-D
Szymonek przebił juz brata o 1kg i 2cm...niedługo Kubuś będzie nosił ubranka po Szymusiu:-D
No i robiliśmy znów testy i wyszło uczulenie na roztocze u Kuby...no i mleko...
SZymon oczywiście nic nie ma....:rofl2:
Zbliżaja się swięta...mamy 2wigilie u moim rodziców i u teściów...prezenty itd...:-D no i będę szykowac dla całej rodziny swoje imieniny....:happy:

a poza tym to mamy się super,życie jak w bajce....:-) the end:-D:-D:-D
 
Witam:)


Rzadko ostatnio pisze bo weny niema ale czesto czytam co u Was...:)

Milusia nawet niewiem jak zajebiscie sie czyta twe posty:) a to zdanie ze odpuszczasz sobie prace na lata,oznacza ze jestes?:) czy planujecie?

Perciu super ze z dzidzia ok:)

A u nas jakos leci, w czwartek Amelia ma mikolaja w przedszkolu i mini wycieczke, a w piatek jedziemy do kina,wszystkie dzieci jada to i Mela chciala..:)jestem swiadoma ze bedzie trzeba z nia wyjsc szybciej jak nie zaraz po zaczeciu sie bajki, ale pojdziemy sobie na miasto:)
 
No Milusia bardzo zastanowilo to zdanie ze odkladacie Twoja prace...... mozesz wyjasnic :-D

Mamkubulki Ercio spi ale to zalezy jak dlugo pospi rano i u kogo spedzaa dzien jesli u mojej mamy to zawsze zasypia ok 13 niezaleznie o ktorej wstal i spi jakies 2 godz jesli jest z tata albo esciowa to spi do 8 -8.30 i nie spi w poludnie wieczorem zasypia przy czytaniu ok 20.30 choc dzis pobil rekord i mial problem 0 21....

Julia co to za mini wycieczka ??

Mam prosbe trzymajcie za Olafa jutro kciuki ( kto zajrzy) pani wybrala go do konkursu matematycznego ( napewno nie po mamie ksiegowej :)) ktora juz dodaje 2+2 a kalkulatorze ) wiem ze to dla niego wazne troszke z nim cwczylam wzielam testy dla 1 klasy i zaczelam od tylu poszlo mu swietnie choć teraz program dla 1 klas obiejmuje liczenie do 20 a my mamy dopiero grudzien a on poznal cyferki do 7 ......
 
cześć dziewuszki:D

ja mam do Was pytanie czy któraś nie zamierza niebawem sprzedać po swoim dziecku fotelika samochodowego, koniecznie bezwypadkowego/bezstłuczkowego, jakiegoś z tych bezpiecznych i nie różowego;p bo to dla chłopca :-D ???

to choć napiszę co u nas;p bo wieki się nie odzywałam, może ktoś mnie pamięta poza tymi które poznałam osobiście ;-)

Tymo od września dzielnie maszeruje do przedszkola, niestety chorubska przywleka do domu i wiecznie któryś chory, albo tak jak teraz cała nasza trójka przeziębiona;( Marcel już 4 tygodnie;( jutro idziemy do lekarza to zobaczymy co z nim.
a Marcel coraz więcej postępów robi, choć należy do leniuszków, w związku z jego wcześniactwiem ma prawo;p jakoś daje radę;p piszę jakoś bo od 3,5 miesiąca jestem sama z chłopakami ale nie jest źle, choć marzy mi się samotny wypad na pogaduchy;p i choć jedna nocka przespana:-D ale to na starość może się uda:-p

dziewczyny których nie mam na FB i nie gratulowałam kolejnych bobasów, WIELKIE GRATULACJE :-):-):-):-)

przesyłamy milion buziaków :*
 
Skoro Itunia się odezwała to melduje się również kolejna marnotrawna córa :-D
Mąż na koncertach włóczy się po Niemczech to ja odwiedzę bb, a co!!!
To krótko (jak się uda) napiszę co u nas:
Gosiak gada jak najęta, a najbardziej o tym , że chce do przedszkola :-) Nadal jest śmieszką, rozko****e w sobie ludzi od pierwszego momentu. No i robi wszystko to co Piotrek i to zaraz, natychmiast :-) Na basen nadal chodzimy, nie mam jak nagrać jej wyczynów (bo jestem jeszcze z nią w wodzie), ale sama jestem w szoku, ile już umie: sama skacze do wody, pływa z deseczką i piankowym makaronem, nurkuje i wyławia z dna różne rzeczy (z otwartymi oczyma), prawdopodobnie za kilka miesięcy weźmie udział w spartakiadzie pływackiej :szok: Wszystko jest cacy z wyjątkiem nieeeejedzenia :-:)-:)-(
A Piotrek zmienił przedszkole i od razu podmienili nam dziecko :tak:Czuje się w nim świetnie, jest doceniany, w teście gotowości szkolnej uzyskał bardzo wysoki wynik- ponad 92%. W przedstawieniu jasełkowym będzie Józefem :-)... Panie nie mogą uwierzyć, że tak mądry, grzeczny, sympatyczny i kontaktowy chłopiec był ciągle odsuwany w cień, a nawet posądzany o cechy autystyczne :szok: To niewiarygodne, jak ważne w życiu małego dziecka jest przedszkole! A, no i pewnie część z Was widziała na fb- od miesiąca pobiera lekcje trąbki :-)

No to się nachwaliłam dzieciakami :-D:-D:-D, wybaczcie


Ita
- fajnie, że się odezwałaś, zmobilizowałaś mnie też :-) A jakiego fotelika szukasz? chodzi mi o rozmiar, nie kolor :-) Przepraszam, że pytam, ale dlaczego piszesz,że jesteś sama z chłopakami? Mąż tak dużo pracuje? Napisz jeszcze coś więcej jak Tymek sobie radzi w przedszkolu! zapowiadał się na niezłego bystrzachę :-)
Milka- trzymam kciuki za Olafa, na pewno super mu pójdzie!!!!
Julia- ale atrakcji sie u Was zapowiada, zwłaszcza dla Amelki, udanego tygodnia!
Miluska- co to za tram tram tram :-D:-DJa też już szukałam suwaczka pod postem! No móóóówwwww!!!!! A w ogóle co to za kościół, w którym ksiądz bąki puszcza.... :no::-D:-D
mama kubulki- chyba Ci nie gratulowałam, no to teraz ściskam Cię Pani Brzuszkolwa :-) Gosiak nie spi już w dzień od przeszło pół roku! Ja jestem zadowolona, bo nie mam pobudek o kosmicznej godzinie, ale w sumie nie wiem , czy to dobrze... od września pójdzie do przedszkola, a tam jednak będzie leżakowanie przez rok...
Lencja- ale artystka Ci się trafiła :-D:-D:-D, zobaczysz jeszcze kiedys za swoje malunki będzie zgarniała kupę kasy! :tak:Niech się uczy dziewczyna od razu na dużych płaszczyznach :-D Pisałaś o żebach.... A Gosia jeszcze nie ma żadnej piątki.... to normalne??? :szok:
Perfecta- super, że maluszek się pięknie rozwija! Ja czarować nie umiem, ale życzę Ci dziewczynki oczywiście :-D:-D I zdrówka dla Jasia, bo czytałam, że gorączkuje... :-( Powodzenia w nowych planach zawodowych :-) Ty to jesteś jednak waratka :-D :-D a klubik nie wypalił? I dzięki za obłędne życzenia urodzinowe :tak:
koriander- ale się za Tobą stęskniłam... cosik mi się widzi, że jak TOS będzie grał jakiś koncert w weekend w Toronto, to chyba się z nim przejadę.... A to dobrze, że okres Ci wrócił, kiedy możesz się zabrać znów "do roboty"?
nadika- ale ten czas leci :szok: to teraz Ty jesteś pierwsza w kolejce???
Trzymam kciuki za Twoją "niepokorną" szyjkę, niech się na razie uspokoi!
Gosiagro- wspaniała ta Twoja parka!!!!
eagle, emalia, olavip, Olafasola, Kasiek, iziatcz, żyrafka, kasiulka, kreatorka, anik, agi78, klementinka, hefi, agast, zdec, dorotkade, anecznik, mimi- całuski dla każdej! :-*
Czy mi się wydaje, czy Agi78 już baaardzo dawno tu nie było???

Pewnie nie uda mi się być znów na bieżąco, ale chociaż chwilowo się przypomniałam....
 
reklama
Hej To Ja Niewyspana Magdalena:p Jaki tu tłok od wczoraj się zrobił:)
Cieszę się że z rańca miałam co poczytać:)
Ita- Kochana Gdzieś Ty była jak Cię nie było hę? Widzę że wpadłaś na ten sam pomysł co ja z odkupienie fotelika od którejś ze znajomych bb-cioć:) Ale my to pierwszy fotelik będziemy chcieli odkupić:) w okolicach kwietnia:) Zdrowka dla całej Waszej trójcy!!!! Powielam pytanie Kajdusi. Dlaczemu sama?
Kajdusia - Oj widzę że nasza forumowa Otylia rozwija talenta pływackie:) Koniecznie wrzuć jakiś filmik jak się da nakręcić cosik:) A jak napisalaś o Piotrusiu to aż mi łezka poleciała z radości. Ile to zależy od przedszkola... Kochana niezmiernie się cieszę że Józef -Piotr -trębacz:) tak pięknie sobie radzi w przedszkolu nowym i że w końcu jest doceniany a przede wszystkim doceniony i zauważony przez Panie. I masz przyczynę jego nieśmiałości... :) Trzymam kciukasy za Jasełka:) Co do moich poprzednich planów to niestety nie wypaliły , ale dobrze bo pojawiła się koncepcja kateringowo-garmażeryjna i to nam na lepsze wyjdzie:) Mamy na początek 2 przedszkola od stycznia i grudzień na zachęcenie kubków smakowych klientów do nabywania naszej garmażerki:p:p:p Mnóstwo pracy przede mną ale cieszę się jak wariatka:p:)
Mamo Kubulki- Kochana JJaś już z 3 m nie śpi w dzień i na lepsze mu to wychodzi bo jak miał drzemkę to spać chodził nawet o 24:) A teraz wysypia się w końcu nie wstaje z płaczem jak wcześniej i chodzi spać najpózniej o 20. Dzięki temu ja i B. też jesteśmy bardziej wypoczęci i więcej siły do roboty:)
Milka- Ja trzymam kciukasy mocccno!!!! Wow konkurs matematyczny brzmi bardzo pięknie i dumnie!!!!! Wielkie gratulacje i jestem pewna że będzie Number One!!!!!!!:* Co do interesu Muszę wziąć do pomocy kogoś:) Bo nie wyrobię sama. Robimy to wspólnie z moja koleżanką! Ja jestem od gotowania , Ona od transporu i zaopatrzenia bo ma drugą firmę. Na grudzień na pewno musimy mieć jeszcze 2 osoby do kuchni do lepienia pierogów. Muszę do maja sobie wypracować tak ludzi bym mogła spokojnie urodzić:)
Milusia- Kochana Wariatko:) Pisz mi tutaj szybciusieńko co tam planujecie? Chłopca czy Dziewczynkę? Czy może bliznieta? I czy to plany czy już fakt dokonany! Za tą tajemniczość normalnie nakopie:p:p:) Pięknie że chłopaki takie najfajowsze! :) A ten ksiądz to jakiś niewychowany tak puszczać bąki pod nosy dzieciów:):p:p:p GENIALNE! swoją drogą!
Julia- 2 kg Weny przesyłam i pisz z nami i nie smuć się ! Udanych Mikołajek Amelce życzę!
 
Do góry