reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Nadiko-trzymam kciuki.

Dziewczyny pomocy, mam mega giga katarzysko a mnóstwo roboty przed chrztem, powiedzcie co może mnie postawić na nogi w kilka chwil, bo niby tylko katar a ledwo widzę cokolwiek i leci z nosa jak z kranu
 
Witam się i niesmiało prosze o kciukasy! My po wizycie iiiii o mały włos nie wylądowałabym w szpitalu do końca ciąży , ale wypłakałam leżenie w domku... Szyjka się skróciła .... I tak dalej i tak dalej... Nospa 6 tablet dziennie... I leżenie... Musimy wytrzymać conajmniej 3 tygodnie a najlepiej miesiąc. Usg miałam robione przy okazji i z Zosią wszystko w najlepszy pożądku , ułożenie już ma główkowe parametry wszystkie pół tygodnia do przodu:) Waga ok 2760 . :) Musimy wytrzymać a proszę o kciuki bo wiem że czynia cudeńka!
Uciekam
Żyrafciu - zdróweczka!!!!!
 
Ale tu spokój....
Perfecta- trzymam kciuki, pewnie jeszcze się okaże, że przenosisz ciążę jak tu już bywało... ;-) trzymaj się Kochana dzielnie, a ja tu Cię nagabywałam na jakieś podróże po Warszawie, co ze mnie za łoś :cool:
Żyrafka- jak się czujesz? Zdrówka i siły przed chrzcinami !
mama kubulki- jak sobie radzicie, jak mąż?
 
Nadiko-trzymam kciuki. Dziewczyny pomocy, mam mega giga katarzysko a mnóstwo roboty przed chrztem, powiedzcie co może mnie postawić na nogi w kilka chwil, bo niby tylko katar a ledwo widzę cokolwiek i leci z nosa jak z kranu
Mój facet zaleca setkę wódki... A na poważnie to spróbuj może jakieś leki na katar, teraz tego jest dużo w aptekach
 
Leki apteczne nic nie pomogą bo bez nich katar trwa 7 dni a z nimi tydzień. Najlepsze są zioła. Macierzanka z babka lancetową powinna załatwić sprawę w 3 dni. do tego sok z czarnego bzu dolewany do naparu i wypity na gorąco. kąpiel nóg w bardzo ciepłej wodzie z dodatkiem soli morskiej wyciąga wszystkie zarazki z organizmu.
Do tego inhalacje domowe z Olbasem. Najlepiej reagować , jak się tylko wyczuje zarazki a nie czekać aż się rozwinie. Najgorszym błędem , który większość nas popełnia ( i ja także go robiłam kiedyś) to popijanie podczas choroby herbaty czarnej z cytryną. Cytryna wychładza organizm , który bardzo podczas choroby potrzebuje ciepła. a teina zawarta w herbacie nie pomaga tez nam wyzdrowieć niestety. Już lepiej napić się wody gorącej z sokiem malinowym , który bardzo rozgrzewa. Tylko też sok malinowy powinien być sokiem malinowym a nie jak np Herbapol - taka zdrowa firma w soku malinowym jest 0.01 malin a reszta to buraki i syrop glukozowo-fruktozowy i inne badziewia. Najlepiej jest miec swoje soki a jak nie ma to polecam Polską Różę - Royal Rose to soki nie oszukane.
Się namądrzyłam , ale mało osób wie , jak naprawdę lepiej i skuteczniej pomagają zioła niż ferwex czy inne chemie po których lepiej się troszke czujemy bo zawierają mega dawki cukrów ale nie pomagają nam szybciej dojść do siebie.
 
Żyrafciu - mam nadzieję,że już ok z Tobą?!
Kasiulka1980 - tulam bidaku:*
Perciu - leżeć i się nie ruszać!!aaaaaa i nogi do góry!Niech tam Zośka posiedzi jeszcze!

teraz o nas - do przedszkola się nie dostaliśmy ale podobno w październiku coś tam się wykruszy i jest nadzieja dla nas! Poza tym Jagoda była na kontroli z tą swoją przepukliną i nic nowego nie stwierdzono poza tym że nadal jest:eek: aaa i Jagoda ma rower:-) wczoraj go dostała a dziś już sama skubana zasuwała!
ja i Bartek zdrowi,mąż przyjechał dziś na weekend i przywlekł jakieś paskództwo - wrrr w pon se pojedzie a dzieciaki pewnie złapią od tatusia i będę się wozić po lekarzach:cool:
 
reklama
czesc dziewczyny!
Cześć i mnie ratuj!! Miałam w czwartek wyrywaną dolną ósemkę, mam taki szczękościsk, że nie mogę otworzyć buzi i do tego zrobił mi się suchodół. Masz a to jakąś radę? Bo byłam wczoraj na jakimś opatrunku, z tego co widziałam przeymyla to wodą utlenioną, wsadziła mi polopirynę i jeszcze cos tak śmierdzącego że aż mi niedobrze i skasowała za to 70zł!! Jak będę chodzić na to codziennie przez 10 dni to zbankrutuje. Mogę sobie jakos sama z tym poradzić?
 
Do góry