reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Aestima jak fajnie ze sie pojawiłaś, super czytac co u Was. Bedzie dobrze, wszystko sie unormuje i mleczko sie pojawi i krocze przestanie bolec, a w miedzyczasie widok Mieszka wynagrodzi wszystkie bóle:tak:
 
reklama
u nas bardziej hardcorowo, zamiast amolu uzywalismy spirytusu (my z poludnia i ukrainski byl na kazdym kroku). Mialam jeszcze sloik w domu i tak wlasnie wyleczylam ucho w zimie.
 
Rany dziewczyny, szalejecie z postami...
Przeczytałam wszystko, ale weny brak na odpisywanie, rany...

Aestima świetnie, ze jesteście w domku, a z laktacją to samo się unormuje, nie martw się bo stres tylko pogarsza sytuację...

Doggi i Misialina trzymajcie się, albo i nie, niech te maluchy juz wychodzą na świat!! Tylko spokojnej nocki życzę...no bo jutro ta pełnia wiec wszystko sie moze zdarzyć...

ja tez zmykam, padam na twarz, Filip mi się rozłożył i jutro z rana pewnie lekarz...sił nie mam, do tego zgaga mnie meczy...

dobrej nocki dziewczyny!!!!
 
Aestima- Mieszko przepiękny a to Wasze wspólne zdjęcie- Majstersztyk!

Dziewczyny, z tą pełnią to nie żarty. Jak leżałam ostatnio w szpitalu i była pełnia to taki tłok się zrobił, że nie mieli gdzie kłaść ciężarnych, a 3,4 dni po pełni było raptem 6 mamusiek. Pielęgniary mówiły, że to norma:)
 
Polkajka ja wiem, że to nie żarty dlatego z przerażeniem patrzę na księżyc! Swoją drogą ciekawe dlaczego tak się dzieje w trakcie pełni... u nas na południu jest jeszcze takie obłożenie na porodówkach kiedy wieje halny. Może u was w trakcie sztormu też tak jest?
 
reklama
Tez sie zastanawiam czemu tak jest z ta pełnia... a ona już jutro :D jak jest pełnia do porodow dużo, jak operacje nawet takie malutkie zabiegi to krowotki lubia sie wdac (moja ciocia jest pielegniarka na bloku operacyjnym i mówi ze w pełnie to nawet strach migdałki wycinac)
 
Do góry