Aestima
Fanka BB :)
Karmienie już lepiej nam idzie, chociaż Mały preferuje lewą pierś, praw to ta zła
Śpi nadal b. dużo, ale ma dłuższe okresy czuwania- nie wiem czy dlatego, że wyleczony czy po prostu dojrzał chłopak. Ale nadal jest aniołeczkiem- panie mówiły, że najgrzeczniejszy na oddziale
Doris, ani się obejrzysz i te 11 dni minie. Ja rodziłam 11 dni temu i kurcze czuję się jakby minął jeden.
Śpi nadal b. dużo, ale ma dłuższe okresy czuwania- nie wiem czy dlatego, że wyleczony czy po prostu dojrzał chłopak. Ale nadal jest aniołeczkiem- panie mówiły, że najgrzeczniejszy na oddziale
Doris, ani się obejrzysz i te 11 dni minie. Ja rodziłam 11 dni temu i kurcze czuję się jakby minął jeden.
. Mam nadzieję, że się teraz druga córcia ustawi odwrotnie i wyrówna niedociągnięcia starszej siostry.