marta24
Trójkowa mama:)
doggi to nasze dzidziole bliznaki, ja jestem blizniak i lubie na przekor robicmarta dziękuje, to jej nie zazroszczę... Ci lekarze ściemniacze! Albo nasze dzieciaczki po prostu na przekór lubią robic![]()
:-)a co do siku w nocy to zaczelam nogi zaciskac bo mi sie nie chce tyle razy wstawac
dubeltowka ale ci zazdroszcze, mi nietstey seks nie sprawia przyjemnosci przez brzuch a tak by sie chcialo...
No a Twój winogron także brzmi zachęcająco