reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

dubeltowka ja tez w pierwszych dniach przedszkola zaplakalam w pustym domu, gdy Elena zostawala z radoscia a inne dzieciaki plakaly za swoimi mamami. Nawet mialam glupie mysli, ze mnie nie kocha i nie teskni. No ale szybko mi przeszlo i cieszylam sie z jej milego dnia i mojego odpoczynku.
 
reklama
hej
wpadam sie z wami przywitac i napisac ze zyje. KOmpletnie nie mam czasu na bb, dzieciaki daja niezłego czadu, wiekszosc czasu spedzamy na powietrzu, a do tego szykujemy sie do remontu. w domu czeka nas istna rewolucja, remont generalny. Za 3 tyg. przychodzi ekipa a my nic nie mamy jeszcze kupionego, a nawet jeszcze nic nie wybrałam:dry:.
Maluchy ok., rosna szybko, nawet za szybko, Ania za duzo wazy, troche sie nam utuczyła. Mam zacząc podawac juz przeciery wiec własnie gotuje marchewke zobaczymy jak maluchom posmakuje:-). własnie słysze ze adas gada
 
aaga witaj!!! no wyobrażam sobie, że z dwójką to masz mały sajgon:tak: przeciery 3-miesięcznym bobasom? nie za wcześnie? ja zamierzam wprowadzać o 4-tego miesiąca
 
tez jestem ciekawa aga - dlaczego juz marcheweczka? :) ja juz odliczam dni d marchewek jabłek i bananów :D jeszcze niecały miesiąc !! :D

nie mogę sie doczekac bo heh...sama chetnie przerzuce sie na słoiczki hehe :D

moon - nie szkoda ci sukni? :D moja od dnia slubu wisi w garderobie u rodzicow :) i nie sprzedam chocby nie wiem co hehe :D super pamiątka :) mam jeszcze suknie mojej mamy - ale te gryzące koronki brr... :D :-) bukiet ślubny też mam zasuszony i ślicznie wygląda :-)

nam wlasnie przyszedl dywan :) fajny włochacz - troszke jeszcze smierdzi dywanem ale wietrze :) juz dzis pewnie sie na nim wyłożymy z młodym i bedziemy sie bawić misiami :)

czemu na misiach pisze powyzej 1 roku? nie maja zadnych guzikow, ani nic czym by sobie krzywde zrobil eh.. pozatym jak sie nimi bawi to tylko przy mnie.. :)

no i dis były łezki bo mały włozyl sobie palce do buzi i nie wiem czy za mocno je dziabnął czy cos ale sie popłakał...moze mu cholera ida te zeby?
 
MAMUSIU oczywiście masz racje; mimo płaczu musi chodzić do przedszkola bo to dla jego dobra, ja to wszystko wiem i rozumiem tylko ze ja jestem stara matka i przecież tylko ja umiem zaopiekować się Franiem, No jak to tak oddać dziecko obcej kobiecie???? Taka to ja matka kwoka; jeszcze tydzień płaczu Frania, ja mam jeszcze wiadro meliski i damy rade.
A co do placu zabaw to ja tez mieszkam w domu wiec jeżdże z Franiem po okolicznych osiedlowych placach; hula kula i inne przybytki tez mamy opanowane; godzinowe zajęcia w klubikach dla maluchów, ale to nie to samo;w domu tez mamy plan dnia taki jak w przedszkolu wiec powinno się udać.

DUBELTOWKA to ty juz nie płacz; ja płacze od czwartku wiec mam wprawe to bede płakać za nas dwie.
 
Moj M. był u lekarza wczoraj zgadali sie odnosnie wagi i okazało sie ze ania wazy za duzo. dzieciaki maja dodatkowo anemie, biorą zelazo, ania juz od dawna, ale wcale nie jest duzo lepiej i dlatego mamy zacząc wprowadzac powoli przeciery i to za jakies 2-3 tyg. juz miesko. tez mi sie wydaje ze to wczas, ale chyba wie co mowi wiec sie powoli zupkujemy
 
aha :) czyli na normalnym dzieciaki powinny troche zejsc z wagi? :)

a jak jest z mieskiem bo kupilam sloiczek marchewka z wołowiną i pisze ze po 4 miesiącu hm...
 
agata, dubeltówka przetrwacie to rozstanie trzymam kciuki &&&&&&&&&&&

mrsmoon a jaką cene dałaś bo ja moją też chce wystawić bo też juz 2 lata przeszły

aaga fajnie ze jesteś, nie zazdroszcze - czasu pewnie masz mało dla siebie. Szybko wprowadzacie dania ale jak pod nadzorem lekarza a co na początek marchewka a jak ją gotujesz?

Mateusz ma dziś dzień spania :-) spał w nocy 10 godz jak zwykle, potem 2,5 godz a teraz znów śpi już prawie 1,5 godz - szok jak dla mnie bo on czasami tylko ma te nocne spanie a potem nic :-)
 
Już jesteśmy, Emilka prze szczęśliwa:-)Chciała zostać dłużej.....Jutro pewnie będzie lepiej (mam na myśli siebie):-DPoradziła sobie ze wszystkim i nawet bariera językowa jej nie zniechęciła i szok jest najwyższa z klasy:szok:
Uważacie, że trzylatka powinna mieć jakąś krótką drzemkę w ciągu dnia? Zawsze wstawała po 9tej a teraz o 7.30:confused:
 
reklama
dubeltówka chrześnica mojego M. ma 2 i pół i nie śpi w ciągu dnia ale kładzie sie ok 21 i śpi do rana do ok 7-8 a jak śpi w ciagu dnia to idzie spać o 23-24 bo jest wyspana, więc chyba nie trzeba kłaść takich dzieci ale to zależy od upodobań dziecka czy śpioch czy nie
 
Do góry