reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Wrocilam kupilam jutro nie wysle bo kopert nie bylo.A kupi jutro u pani w okienku koperty ja je zaadresuje i w pn wysle.sorry ze bez pl znakow i interpunkcji ale z tel pisze bo A komputera uzywa.
buziak na dobranoc:*
 
reklama
Witam późnym wieczorem a właściwie nocą.

Dzień minął nam na porządkach w przerwach na marudzenie; dzisiaj chyba był taki marudny dzień bo i Franio jakiś taki kweczacy.

Celiakia, nietolerancja glutenu to dosyć prosty problem do zbadania. Są dwie szkoły wprowadzać gluten małymi kroczkami albo zwyczajnie dziecko po 6 mcu dostaje kaszki z glutenem. Jeśli po podaniu glutenu występuje biegunka ze dużą ilością śluzu, wody to znak że coś jest nie tak. Dziecko staje sie drażliwe, niespokojne, placzace. Pediatra powinien takiego malucha skierować na badanie krwi ale uwaga przed badaniem krwi trzeba podać gluten zeby potwierdzić czy wszelkie przeciwciala widza we krwi nietolerancje; jeśli w badaniu krwi jest podejrzenie wtedy wykonuje sie badanie endoskopowe przewodu pokarmowego w celu pobrania błony sluzowej z jelita cienkiego ale przed badaniem tez podajemy gluten.

Tak że spokojnie, póki maluchy jedzą, tyją i rosną to znaczy że wszystko jest ok.

Idę karmić mojego Antulka;

Dobrej nocki.

A tak mi sie przypomniało czy któraś wie co u CINAMON słychać???
 
Cholera jasna znowu mi wróciło zapalenie pęcherza... nosz ja pier.... kilka dni już było wszytsko normalnie a teraz wieczorem znowu powrót... i to wszytsko od zimnych stóp... tylko że cały dzień w grubych rajstopach i skarpetach chodziłam a na to kapcie a stopy lodowate nawet jak pod koc weszłam... i tak czułam że tak to się skończy... dobrze że w przyszłym tygodniu na badania okresowe z pracy idę to może się dowiem co tam siedzi....

Z tym glutenem to też jak poczytałam o tej celiakii to się przestraszyłam i nie mogłam odważyć na podanie Majce, dwa razy miała w ręku kaszkę i odkładałam na półkę sklepową... no ale skoro pod osłoną mleka matki jest bezpieczniej to się przełamałam i modle się żeby wszystko było ok...

AgataR też jakiś czas temu pytałam czy ktoś ma jakieś wieści od cinamon i któraś z dziewczyn pisała że wysłała Jej smska ale nie odpisała...

Mrsmoon nie patrzyli się na Ciebie dziwnie w ikei że tyle tych mat wynosisz? :-)
 
Widzę, że ostatni nocny wpis do naszej Królowej nocy należy- jakżeby inaczej:-D:-D:-D
To ja dziś zabawię się w poranną królową- Witajcie kochane:-)
Idę zrobić jakieś śniadanko... Mieśko dziś lepiej spał, choć nie można powiedzieć, że dobrze... ehh...
 
hej, aestima dzis gora, matko jak mi sie wstawac nie chcialo ale nie bylo zmiluj.....nrbert aktualnie jeczy dominika juz wcina snaidanie, mialam dzis do madziolki jechac ale dominika dalej zakatarzona ido tego mlodemu zaczelo sie lac z nosa:no: nie chce z nim do lekarza leciec bo dzis taka posrna pediatra jest a tu z kolei weekend idzie i rob co chcesz, bede sie pozniej tułac po szpitalach:no:najwyzej lekcje odwolam i po poludniu pojade
agatko kochana ale mnie uspokoilas z tym glutenem
madziolka bido jedna, maze maz cie tak slabo grzeje:-(
 
Witajcie,

Maja pospać mi nie dała, wstała o 7...A wczoraj o 1 poszliśmy spać, bo wróciłam koło 23, wykąpałam się, obejrzeliśmy zaległą rodzinkę.pl, obudziła się M więc ją nakarmilam i dopiero się położyłam...
Madzioolka no tak trochę dziwnie babka w kasie patrzyła, w ogóle z 10 min szukałam tych mat, były nie na półkach tylko w metalowym wielkim koszu pod półkami razem z innymi rzeczami...
Współczuję nawrotu zapalenia pęcherza....pij, pij i jeszcze raz pij, może być woda z sokiem żurawinowym
Doris ostrzałkę też kupiłam:tak:
Aestima, marta​ witajcie, ja znów mam lampę włączoną, bo ciemno jak w d... u murzyna
 
Kochane ta mata jest zwinieta i spieta tasma.Czy ja moge rozciac ta tasme zeby mata zmiescila sie do koperty?
2011-12-09 08.36.15.jpg
 
Hehe, bo ile tych mat w końcu brałaś?? 4?:-)
Miesiu wstał o 6, pobrykał i teraz znów śpi od pół godziny. W tym czasie wstawiłam pranko, ugotowałam mu mus jabłkowy i pozmywałam... O wierci się, zaraz pewnie wstanie. Zrobiłam mu stopery z koca:-D
 
reklama
hehe, to jakie Miesio ma uszy, że aż z koca???:-D
no 4 brałam, bo w końcu i dla Mai wzięłam, już się wyleguje, bo wieczorem pranie jeszcze wstawiłam i wywiesiłam
 
Do góry