Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
przeczytałam pobieżnie
skurcze??? ale że niby już te porodowe?
prasowania nie zazdroszczę, ja NIC nie prasuję, ani dla Emi, ani dla siebie, tak jak u Ciebie - ubranie prasuje się na mnie hihi na szczęście prawie wszystkie ciuchy mam z serii: nie trzeba prasować
Emi śmiga u nas w przeważnie w kapciach (mam podobne zdanie jak andariel, Aestima)
koniecznie pokaż nam Swojego Szkraba
:-) wiem, że masz Synka, ale nie doczytałam, jakie imię; gdzie mieszkasz (bo też nie doczytałam
)? pytałaś się bodajże o spanie i samodzielne jedzenie: spanie - od tygodnie przełom zasypia przy zgaszonym świetle ale nie sama w łóżeczku, tylko ze mną na sofie, potem ją przenoszę, ale cieszę się niezmiernie, że nauczyła się sama wyciszyć i zasypia w ciągu 10min od zgaszenia światła
samodzielne jedzenie - rączkami (pn warzywka i mięso przy obiedzie), łyżeczką też czasami je sama (jogurcik), choć nie powiem, że z wygody (żeby było szybciej) karmię sama...
taki: Domowa Apteczka Tran z rekina grenlandzkiego SYROP smak malinowy 165ml -
), tylko bardzo geste
praktycznie na nic
O! Martadelka WRESZCIE nas zaszczyciła![]()
;-)
:-)MamoM - słyszałam, że lepiej podawać tran mniejszych ryb niż rekin (chodzi o gromadzenie się różnych metali w trakcie długiego życia rekina w wątrobie).

mamoM Mati anioł? no proszę - ładnie w wózku siedział? cud:-)
chodzi o brak słońca i wit.D3. I potem znów od września czy października.
a jak z zasypianiem przez te ostatnie dni?