reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

no ja robilam badania niby są ok a i tak babka mi odrazila tabletki bo no chance for baby wiec tyle mniej kasy do wydania :)
 
reklama
Witam wszystkie nieśmiało. Wywołali mnie do odpowiedzi więc jestem.
Wybaczcie, że nie nadrobię ostatnich kilku miesięcy.
U mnie tak szczerze to niewiele z nowości. Facebookowe mamy wiedzą, że jestem po pierwszych egzaminach do policji. Kolejny test mam 3 marca. Cały wolny czas poświęcam przygotowaniom, nauce, ćwiczeniom itd.
Jako słomiana wdowa czuję się już ogarnięta. Początek byl straszny, ale już zorganizowałam sobie wszytko tak, że nawet mam czas dla siebie. Asia zaczęła chodzić do przedszkola trzy dni w tygodniu na 5 godzin. Zbawienny czas dla mojej psychiki:tak: Mam kiedy po książkę sięgnąć nie mówiąc o zrobieniu zakupów w żółwim tempie..... Z nowości to jeszcze to, że mam już dwie okularnice w domu, na szczęście Asia z niewielką wadą. W okularach chodzi chętnie co jest zasługą Emilki;-) Teraz jesteśmy na feriach w Suwałkach choć nie wiele używamy bo dziewczyny z gilami do pasa. Może w przyszłym tygodniu się puścimy na śnieg. Co jeszcze.......
Za trzy tygodnie Darek przyjeżdża na tydzień złożyć papiery i będzie dojeżdżał na egzaminy. Lubię jak przyjeżdża (ostatnio na 5 dni na Święta), ale pożegnania mnie dobijają:-( Potrzebuję kilku dni na "dojście do siebie" No to chyba tyle;-) Nie będę obiecywać, że zostanę bo zazwyczaj nie dotrzymuję słowa:sorry2:
 
Ironia na szczęście moje tabletki nie powalają ceną - 19.99 :p i czuję się po nich rewelacyjnie. Nawet @ mnie już nie poraża bólem i innymi dolegliwościami.
Forever czasy Średniowiecza wróciły, chyba... Może mnie spalą na stosie za niecne praktyki? Hahaha :D:D
 
aisnka - to nie mów tej pani u ktorej mieszkasz bo sie okaze ze ona tez ma takie poglady i co :p

iza - a D jakie robi egzaminy? :)
 
psia rodzinka hehe podoba mi sie :D no ja ostatnio miałam przyjemnosc byc na przesłuchaniu :p i o dziwo nie wyszłam poobijana haha
 
Na sprawnościówce miałam do czynienia z dwoma co mierzyli czas. Po dwa metry wzrostu, gęba recydywisty. Cały czas było "Zamknąć ku...wa mordy", "Co Ty ku...wa robisz, to ma być przewrót?" itd. Niektóre dziewczyny to się prawie popłakały. Skutecznie próbują zniechęcić kandydatów:-)
 
Dziewczyny, co do ibuprofenu to nic nowego przecież nie odkryto ostatnio - od zawsze było wiadomym, że lepiej paracetamol użyć u dziecka. Ale też nie demonizujmy ibuprofenu - są sytuacje, w których właśnie on ma zastosowanie w pierwszej kolejności z uwagi na działanie przeciwzapalne. Czyli jak zawsze - byle z głową i nie nadużywać, nie trzeba od razu z apteczki wyrzucać;-)

dubeltówka - podziwiam nieustannie za determinację.

asinka - urocza pani dr:happy2:Fajnie, że ma swoje zasady, ale...jacie:happy2:

Felkaa - bidulo!

Leo nadal ma źrenice niczym marcowy kocur - nie spytałam lek.kiedy wrócą do normy bo standardy przychodni serio jak wyciągnięte z komedii Barei i jak już weszliśmy do gabinetu to nie mogłam uwierzyć, że nadal tak się dzieje i że ci ludzie tam pracujący chyba już nawet "nie wiedzą, że nie wiedzą". W necie czytam, że spoko tydzień i dłużej może tak być, a wolałabym jednak by szybciej odzyskał "swoje oczy" bo jak świeci słońce to prawie zupełnie je zamyka, tak go razi. Recepta na szkiełka w realizacji - asekuracja u optyka mega - poleciał tekst, że to są noszone oprawki (stan idealny, dodam), więc moze się coś zepsuć przy wymianie szkieł. Dla mnie nie do pojecia - to tak jakby chcieć przerzucić nieumiejętność technika na klienta. Zobaczymy jakie wróca te oprawki, ale jak uszkodzone to nie odpuszczę - za drogi spass na takie praktyki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry