reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Ja idę dopiero 14 listopada, nie wiem jak wytrzymam :happy2:

To tak jak 14 listopada dopiero:-(


Ja pol roku temu bylam na diecie dunkana i schudlam 15 kg w 1.5 miesiaca. Na poczatku bylo ciezka ale potem ok, niektore elementy tej diety stosuje do dzis.:-)

A z tym siusianie to co chwile latam do toalety nawet w nocy musze wstawac:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
KamilaLublin sproboje moze to cos pomoze jutro na badania ide :( morfologia glukoza na czczo i mocz-badanie ogolne tylko zapomnialam wziac pojemnika z przychodni wiec pewnie w piatek doniose.
Mam nadzieje ze pomoze we wtorek mam wizyte u gina i z wynikami badan mam przyjsc jakby nie przeszlo to zapytam gina. Bo naprawde okropnie sie czuje zwlaszcza to ciagle uczucie ssania w brzuszku :(
Zmykam spac bo rano trzeba wstac papatki dobranoc :) Milego wieczorku Wam zycze
 
Schudlam i to jedzac nawet dwie bulki dziennie plus obiad i przekaski..grunt to nie jesc za malo bo spada metabolizm. tylam od owocow ktore jadlam kilogramami, niejedzeniem obiadow na cieplo aa i sniadania jadlam o 11 lub 12dopiero. Zmienilam diete dodalam areobik i step, gubilam ok 4-5kilo na miesiac czujac sie pelna
 
gkvip2505 ja też byłam na Dukanie i schudłam podobnie jak Ty bo 14 kg ale nie w 1.5 miesiaca tylko w ponad 3:tak:

mamina karierowiczka tez jestem ciekawa tego jadłospisu w tej diecie:tak:
Lena mam nadzieję, że Ci przejdzie;-) przerąbane tak się czuć:-(
nie mam pojęcia nawet jak to jest, współczuje i życzę poprawy samopoczucia :)
 
Kamila ja schudlam 25 kg :-), troszke pomogly mi w tym nerwy ale pozniej juz tylko i wylacznie dieta z tym ze ja odzywialam sie wedle swojej grupy krwi i bardzo sobie ta diete chwale :-D
Super ja planuje pożądnie wziąć się za siebie jak skończę karmić piersią dzieciątko któro sie urodzi bo teraz mam sporą nadwagę niestety zaluje z enie zrobilam tego po pierwszej ciazy :)
a poza tym..

Witam wszystkich z rana:)
życze miłego dnia i pełnego uśmiechów :)



Dziś kończę 9 tydzień :) jupi :)
 
Majenka:7712673 pisze:
goldenlucy jak ja Cię dobrze rozumiem... Ja też się nie mogę doczekać by zobaczyć fasolkę...

Ja tez! Ja tez! Ja tez!

A tak przy okazji: ide dzisiaj do lekarza.przyjechalam do pracy ale ide tu do naszej przychodni,bo wczoraj slaba bylam na maxa! Wieczorem goraczka prawie 38 stopni,rano klucha w gardle.....:(((
 
Widze kolejna fala przeziebieniowa... kurujcie sie dziewczynki mi dzisiaj mija tydzien od zachorowania pozostal duszący kaszel i katar - w sumie zatoki .
Milego dnia:)!!
 
Dzień dobry :-)

Ania2004 no właśnie jakoś rzadko się odzywasz, fajnie że maluch rośnie i ma się dobrze :-) oby tak dalej


Z siusiu to u mnie jest tak, że w nocy to mam ustawione jak w budziku, najpierw idę między 1:30 a 2:00, ostatnie dwa dni równo 1:45 pobudka i potem drugi raz przed 6, zazwyczaj mąż o tej porze wstaje, więc nawet nie nastawiam już budzika ;-) a w dzień częściej ale już nie z taką dokładnością :tak:


Miłego dnia kobitki
 
reklama
Do góry