reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

To trzeba zapisac NIE MDLI MNIE moze to zasluga rumianku na noc, albo godzinnego spaceru wieczorem
ale mnie nie mdli. Cyce dalej bola wiec calkowite objawy nie zginely. Zyc normalnie sie znow chce yeaaa

Ps moj maz sie przemogl (bo on sie boi ze cos sie moze stac mi albo dzidzi)i byl nawet sex oo yea:D

Milego dnia bez zlosci i mdlosci mamki
 
reklama
To trzeba zapisac NIE MDLI MNIE moze to zasluga rumianku na noc, albo godzinnego spaceru wieczorem
ale mnie nie mdli. Cyce dalej bola wiec calkowite objawy nie zginely. Zyc normalnie sie znow chce yeaaa

Ps moj maz sie przemogl (bo on sie boi ze cos sie moze stac mi albo dzidzi)i byl nawet sex oo yea:D

Milego dnia bez zlosci i mdlosci mamki

Ja po tym plamieniu dostałam szlaban na sex nawet z mężem...masakra jakaś...
 
Ja po tym plamieniu dostałam szlaban na sex nawet z mężem...masakra jakaś...

hahaha fajnie ujelas "nawet z mężem..."

A tak w ogole to witam wszystkie mamuski :-)
Dzis mam troszke lepszy dzien :) choc zaczal sie wczesnie rano bo juz o 6, jakos spac nie moglam :-(
Mam nadzieje ze i dla Was wszystkich bedzie dzis dobry dzien :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Lekarz tak to ujął ;D Ja bym to ujęła nawet sama ze sobą ;D Również miłego dnia...pierwszą pobudkę zaliczyłam tez ok 6.00 (po siku), ale jakoś udało mi się zasnąć i na siłę wstałam przed 10.00...chyba przespałam mdłości...hura!
 
Witam, a ja się pakuję i wieczorem do Pl ruszam :) a jutro lekarz :) radość i obawa.
Ja od tygodnia budze się około 2ej oglądam film do 4ej i potem śpię dalej do 7ej, ale w dzień jestem do d../
 
reklama
Do góry