Dzień dobry wszystkim
AVO biedna twoja córcia, mam nadzieję że szybko zdiagnozują skąd ta wysypka i małą nie będzie musiała się męczyć
esperanza wszystkiego co najlepsze :-)
BMR co u was? jak noc?
KamilaLublin ja już przestaje mięć nadzieję że rozpakujemy się przed terminem, tyle czasu mnie te skurcze już doświadczają a tu ciągle nic, pewnie jeszcze przenoszę
hatszept powodzenia an usg
Wieczorem tak dziwnie się czułamm skurcze były, krzyż bolał,powoli liczyłam że w nocy się zacznie a efekt był taki że przespałam cała noc nawet bez wstawania do kibelka a i tak jestem nie wyspana i jakiś spadek nastroju ostatnio złapałam :-(
Dobrego dnia kobitki